Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678839


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster
e-mail:
contact algemeen

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2017

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

Letter S:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
SAB0001KOU Sabben van Jannetje   Heinkenszand 22-12-1874 Antonise Maarten
SAK0001BOU Sakko Philippus Tholen 16-12-1854 Kompenh.S.S.
SAK0004SAK Sakko Sientje Tholen 23-10-1866 Dongen v.Bas
SAK0005SAK Sakko Catharina P.M. Tholen 09-02-1902 -
SAK0007NOO Sakko Guiljam Poortvliet 28-07-1876 Pape Janna
SAK0002SAK Sakkoo Christina Johanna Tholen 12-11-1846 Ongehuwd
SAK0003SAK Sakkoo Johanna Bastina Capelle a/d Ijssel 30-03-1863 Engelvaart G.P.
SAK0006KOK Sakkoo Maria Tholen 18-06-1859 Kegge Corn.Jan
SAF0008MEE Sakko Izabella Johanna Tholen 11-12-1907 Ongehuwd
SAL0001 Salm Biem Texel …-…-1890 Sandee Maatje G.
SAL0002SAN Salome Anna Francina Breskens 10-02-1858 Sanderse Jan
SAN0001SAN Sande v/d Catharina Anthonia Oud-Vossemeer 05-04-1898 Ongehuwd
SAN0009SCH Sande v/d Jan Tholen 14-11-1854 Praat Geertrui K.
SAN0019BEV Sande v/d Margaretha Corna. St.Maartensdijk 22-10-1845 Bouwman Pieter
SAN0020KOR Sande v/d Jan Tholen 14-09-1897 Moeliker Corna S.
SAN0021ARC Sande v/d Adriana Tholen 12-05-1859 Roggeband Pieter
SAN0006DYK Sandee Adriana Yerseke 17-11-1868 Dijke v.Isaak
SAN0008 Sandee Maatje Geertruida Yerseke 26-02-1891 Salm Biem
SAN0005PRE Sanders Pieter & Jacoba - - Schippers
SAN0002STE Sanderse Cornelis Johannes Yerseke 10-01-1904 Nieuwenh.Jacom
SAN0003STE Sanderse Jan Yerseke 14-07-1898 Amerikaanse
SAN0004STE Sanderse Cornelis s-H-Arendskk 08-04-1834 Kosten Adriana
SAN0007CRU Sanderse Janis Koudekerke 03-01-1867 Roelse Adriana
SAN0010KAM Sanderse Cornelia Koudekerke 08-05-1885 Driel van Gerard
SAN0011KAM Sanderse Jacob Koudekerke 20-05-1886 Brasser Adriana
SAN0012KAM Sanderse Paulus Koudekerke 07-06-1888 Sanderse Corna E.
SAN0013KAM Sanderse Marinus   Koudekerke 19-10-1890 Wijck van Maria
SAN0014KAM Sanderse Jan Koudekerke 13-08-1894 Lefeber Corna.An.
SAN0015KAM Sanderse Cornelia Elisabeth Koudekerke 08-01-1889 Sanderse Paulus
SAN0016KAM Sanderse Cornelis Middelburg 13-04-1856 Reyerse Jacoba
SAN0017SAN Sanderse Jan Middelburg 29-08-1858 Solome Anna Fr.
SAN0018SAN Sanderse Paulus Vrouwenpolder 05-05-1825 Wiere v/d Corna E
SAU0001PRI Sauer Hendrik Christ. Tholen 14-06-1836 Bolier Janna
SCH0040GEU Schaalje Sara  s-H-Arendskk 20-04-1894 Schaik van Jan
SCH0041GEU Schaalje Tannetje s-H-Arendskk 20-09-1890 Hullu de Jan.B.
SCH0109HOE Schaik van Pieter s-H-Arendskk 02-12-1864 Everse Elis.Corna.
SCH0110HOE Schaik van Jacoba Oudelande 14-12-1898 Houtman Pieter
SCH0111HOE Schaik van Cornelia Oudelande 23-06-1897 Lokerse David
SCH0039GEU Scheele Marinus Jan Yerseke 11-12-1886 Jonge de Janne.
SCH0042KOU Scheele Janna Arnemuiden 31-01-1899 Koster Izaak
SCH0051KOU Scheele Cornelis Arnemuiden 27-06-1900
SCH0071DYK Schep Aart Streefkerk 03-03-1889 Ribbe Corna.Wilh.
SCH0008DOR Scherpenisse Cornelis St.Maartensdijk 21-03-1850 Hage Geertruida
SCH0018BUR Scherpenisse Cornelis St.Annaland 03-09-1873 Burgers Kaatje
SCH0019MUS Scherpenisse Pieternella St.Annaland 11-08-1878 Mosselman M.
SCH0022MUS Scherpenisse Dimme Poortvliet 27-07-1838 Klooster v/d M.
SCH0021DYK Scherpenisse Maria Poortvliet 01-03-1873 Dijke v.Jacob
SCH0023KAA Scherpenisse Pieternella St.Annaland 03-11-1892 Kaashoek Abr.
SCH0024KAA Scherpenisse Willem St.Annaland 12-06-1870 Overbeeke Cath
SCH0025BUR Scherpenisse Jannetje Anna St.Annaland 23-12-1901 Engelsman d.J.
SCH0027MUL Scherpenisse Pieternella St.Annaland 02-10-1886 Geluk Adriaan J.
SCH0028MUL Scherpenisse Adriaan   St.Annaland 26-08-1883 Goedegeb. Elis.
SCH0029LEY Scherpenisse Johannis St.Annaland 15-10-1891 Stols Sara
SCH0030LEY Scherpenisse Apolonia St.Annaland 11-10-1928 -
SCH0037SCH Scherpenisse Maria Huberdina St.Annaland 21-06-1898 Hage Pieter  
SCH0045 Scherpenisse Dimme St.Annaland 04-08-1896 Overbeeke W.P.
SCH0046 Scherpenisse Adriana Krina St.Annaland 28-02-1870 Overbeeke Izak
SCH0047FAS Scherpenisse Johanna St.Annaland 15-07-1892 Wilde de Pieter
SCH0055KOO Scherpenisse Elisabeth Albertina St.Maartensdijk 23-10-1892 Koopman Mar.L.
SCH0056 Scherpenisse Willem St.Annaland 21-07-1925 Meer v/d Fr.J.
SCH0057 Scherpenisse Abraham Joh. St.Annaland 08-10-1922 Engelsman d.M.K.
SCH0073MUS Scherpenisse Elizabeth Janna St.Annaland 09-12-1881 2. Vos Abraham M
SCH0072FAS Scherpenisse Willem St.Annaland 04-11-1874 Kaashoek Jannet.
SCH0092FAS Scherpenisse Cornelis St.Annaland 03-04-1891 Fase Jannetje A.
SCH0093GRO Scherpenisse Wilhelmina  St.Maartensdijk 19-09-1807 Kloet Marinus
SCH0097FAS Scherpenisse Adriaan Marinus St.Annaland 20-01-1897 Rijnberg Neeltje A.C.
SCH0106KOU Scherpenisse Johanna Adriana St.Maartensdijk 20-01-1923 -
SCH0108KOU Scherpenisse Sijke St.Annaland 13-04-1894 Overbeeke Jacob Anth.
SCH0034QUE Schieman Franciscus Jan Zaamslag 12-09-1890 Westerweel C.J
SCH0035GEL Schilperoort Sara Helena Dinteloord 20-11-1885 -
SCH0094GRO Schilperoort Leendert Jacob Dinteloord 22-03-1858 Groenewege M.P.
SCH0001HOF Schippers Dingenis Colijnsplaat 26-11-1841 Slabbekoorn J.
SCH0002HOF Schipper Elizabeth  s-H Arendskk. 26-01-1871 Dees Ferdinand
SCH0003HOF Schipper Pieternella s-H Arendskk. 04-11-1872 Ongehuwd
SCH0086HON Schipper Leendert Karel Poortvliet 05-04-1889 Hond de Geertr.J.
SCH0088LEP Schipper Cornelis   Baarland 06-02-1875 -
SCH0089LEP Schipper Maria Catharina Baarland 15-08-1872 Bruggeman Pieter
SCH0090LEP Schipper Pieternella Baarland 16-02-1877 Bruggeman Jacob
SCH0043SNO Schipper de Helena s-H Arendskk. 11-10-1879 Oudkerk Pr.
SCH0091LEP Schoolmeester Cornelia   Kapelle 21-03-1891 Bierens Jan
SCH0005JAN Schot Job Tholen 25-11-1826 Slootmaker Elis
SCH0006JAN Schot Wilhelmina  Tholen 10-03-1856 Ongehuwd
SCH0007JAN Schot Maria Tholen 12-05-1873 Jansen Corn.
SCH0010SCH Schot Jan Tholen 20-07-1892 Ongehuwd
SCH0009SCH Schot Jacob Lovinus Tholen 20-04-1887 Sabben v.Joh.
SCH0011VER Schot Cornelis Jan Tholen 27-11-1868 Jonge de Ester
SCH0012VER Schot Elisabeth Jozina Tholen 27-12-1870 Schot Arie Jac.
SCH0013VER Schot Jacobus   Tholen 05-12-1872 Schot Cath.Pra.
SCH0014VER Schot Antje Tholen 20-04-1850 Leenheer Joos
SCH0015VER Schot Cornelia Adriana Tholen 24-08-1867 Vercouteren A.
SCH0016VER Schot Catharina Will. Tholen 05-04-1877 Schot Stoffel
SCH0020MUS Schot Adriana Huberdina Bergen op Zoom 02-09-1861 Geuze Corn.A.
SCH0031BLA Schot Arie Jacob Tholen 23-12-1869 Schot Elis.Joz.
SCH0032BLA Schot Simon Leendert Tholen 12-09-1865 Geluk Neeltje
SCH0033BLA Schot Jan Tholen 16-09-1863 Gouwe v/d M.
SCH0044MUS Schot Jacob Johannis Tholen 21-06-1888 Duivendijk v.D.
SCH0048ZOE Schot Cornelis Jan Tholen 16-01-1898 Dijke v.Adriana M.
SCH0053SCH Schot Leene Josina Tholen 28-10-1878 Baaij Hendrik
SCH0054VER Schot Adriana Tholen 25-08-1893 Verkamman J.M.
SCH0058MUS Schot Tona Suzanna Tholen 05-10-1861 Keulen v.Martinus
SCH0059SCH Schot Arend Tholen 29-09-1882 Sande v/d Joha.
SCH0060SCH Schot Adrianus Tholen 05-09-1857 Rijstenbil Jannetje
SCH0061MUS Schot Job Tholen 03-06-1879 Keulen v. Pra.C.
SCH0062ARC Schot Martina Tholen 09-05-1917
SCH0063ARC Schot Tona Suzanna Tholen 21-09-1907
SCH0064ARC Schot Hendrik Tholen 18-01-1911
SCH0074GEL Schot Marinus Tholen 11-01-1915 Baaij Johanna C.
SCH0075BOU Schot Hendrik Tholen 03-12-1847 Hoeffelen v.Kaatje
SCH0076MUS Schot Melis Tholen 30-04-1924 Vlies v/d.Janna
SCH0077MUS Schot Neeltje Maria Tholen 05-10-1918 Tol van den W.M.
SCH0078VES Schot Maria Tholen 23-11-1828
SCH0080FAS Schot Jan Tholen 31-08-1865 Dijke v.Jacob
SCH0081YZE Schot Benjamin Willem Tholen 26-09-1840 Geuze Cornelia
SCH0082YZE Schot Willem Karel Tholen 09-03-1874 Bolier Maria Math.
SCH0083YZE Schot Jan Tholen 28-09-1909 Bergers Christina
SCH0084YZE Schot Jacob Tholen 05-12-1872 Schot Cath.Pra.
SCH0085YZE Schot Christiaan Tholen 25-01-1908 -
SCH0087SAB Schot Johanna Cornelia Tholen 06-10-1888 Luijk v.Adr.Mar.
SCH0095VER Schot Jan Tholen 13-08-1814 Dijke v.Elis.Jozina
SCH0096VER Schot Karel Jacob Ding. Tholen 23-09-1888 Baaij Maria Jacoba
SCH0017LUT Schotsman Jacob Middelburg 30-03-1871 Bosdijk Johanna C
SCH0113EVE Schouten Johannis Albertus Nijbroek 06-03-1858 -
SCH0065FAS Schouwen van  Adriaan St.Annaland 04-11-1862 Boogaart v.d.Corna
SCH0066FAS Schouwen van  Jacoba   St.Annaland 07-06-1897 -
SCH0067FAS Schouwen van  Maria Aberdina St.Annaland 08-08-1869 Ongehuwd
SCH0068FAS Schouwen van  Neeltje Johanna St.Annaland 30-05-1875 Steketee Andr.M.
SCH0069FAS Schouwen van  Arie   St.Annaland 03-12-1870 ongehuwd
SCH0070FAS Schouwen van  Arie St.Annaland 25-03-1824 2.Male v.d.Jacoba
SCH0038KOU Schouwenaar Susanna Wemeldinge 08-06-1885 Kaland Jan
SCH0050KOU Schriek Pieter Cornelis Gouda 11-12-1847 Jager Maria Gerar.
SCH0098KOU Schriek Catharina Adriana Gouda 22-09-1874 Nieuwdorp Nicolaas
SCH0099KOU Schriek Emma Petronella J. Gouda 11-01-1876 Nieuwdorp Johannes
SCH0100KOU Schriek Cornelia Wilhelmina Gouda 28-08-1879 ongehuwd
SCH0101KOU Schriek Pieter Cornelis Gouda 28-11-1880 Roodenburch Sara M
SCH0102KOU Schriek Maria Gerarda Gouda 18-09-1882 Teerink Gerrit
SCH0103KOU Schriek Wilhelmina Gouda 08-03-1885 Bier Gerhard Jan
SCH0104KOU Schriek Jacoba Coenradina Gouda 09-02-1887 Flipse Jan Leendert
SCH0105KOU Schriek Petronella Joseph. Gouda 22-12-1888 Crébas Harman
SCH0114DOR Schier Geertruida Colijnsplaat 31-08-1881 Lindt v.d. Jan Corn.
SCH0112NIE Schuerman Josephus El.Fred. Ovezande 26-02-1859 Daele v.Maria Pelagia
SCH0036HEY Schuitemaker Johanna Elisabeth - - Lanooy Chr.Joh.
SCH0079ARC Schut Margaretha Winterswijk 26-08-1878 Stapele v. Corn.W.
SCH0052KOU Schuurbeque Boeije Willem Daniël Zierikzee 26-03-1845 Jonge de H.C.W.
SCH0107ARC Schuurbeque Boeije (H) Johanna Anna Middelburg 31-05-1834 Picke Carolus Joh.
SEL0001PRI Selms van Hendricus Sloten 22-10-1850 Geill Geertr.Joha.
SER0001REG Servaas Marinus Adriaan Yerseke 06-07-1896 Hooft v.d.Sara M.
SER0002PUT Serier Jacoba Cornelia Stavenisse 30-09-1861 Broodman Cornelis
SEY0001MUS Seys Adriana Bruinisse 23-03-1799 Was Christiaan
SEY0002ARC Seys Maria Johanna St.Maartensdijk 03-10-1821 Rijnberg Willem
SEY0003GEL Seys Jacoba Jannetje St.Maartensdijk 06-07-1909 Broerse Karel Pr.A
SIE0001BOO Siemense Cornelia Catharina Wageningen …-…-1852 Rotte Adriaan
SIG0001PRI Sighem van Willem   Westkapelle 13-04-1856 Hollander d.Maria
SIG0002BLA Sighem van Klara Westkapelle 01-01-1850 Jansen Jac.Mar.
SIM0001GEU Simons Adam Frans Geervliet 22-05-1837 Kuiper de Arigje
SIM0002VAT Simons Hester Ermelo 24-08-1869 -
SIM0003BYL Simons Cornelis Martinus Ermelo 28-10-1862 -
SIM0005REG Simonsen Josina Wolphaartsdijk 12-10-1823 Nagelkerke Adolf
SIM0005REG Simonsen Josina Wolphaartsdijk 12-10-1823 Tramper Adriaan
SLA0002WES Slaakweg Willem s Heerenhoek 01-08-1877 Meulen v/d
SLA0050WES Slaakweg Martina s Heerenhoek 19-08-1837 Wondergem Pieter
SLA0003HOF Slabbekoorn Cornelis s H-Arendskerke 30-07-1867 Ongehuwd
SLA0004HOF Slabbekoorn Kaatje s H-Arendskerke 17-12-1869 Smit Jacob
SLA0005HOF Slabbekoorn Johannes s H-Arendskerke 06-12-1874 Ongehuwd
SLA0006HOF Slabbekoorn Janna s H-Arendskerke 18-01-1840 Schipper Ding.
SLA0007HOF Slabbekoorn Marinus Borssele 28-01-1832 Zandee Francina
SLA0008HOF Slabbekoorn Pieternella ? s H-Arendskerke 03-01-1862 Abramse Jan
SLA0009HOF Slabbekoorn Elizabeth Nieuwdorp 01-01-1858 Hof op 't Cent.
SLA0017PIE Slabbekoorn Abraham Kapelle 05-02-1888 Beenakker Tanne
SLA0027PIE Slabbekoorn Maatje Kapelle 08-10-1881 Wisse Frans
SLA0028PIE Slabbekoorn Dirk Kapelle 29-08-1871 Ongehuwd
SLA0037HOF Slabbekoorn Dina s H-Arendskk. 21-01-1855 Duinkerke Jan
SLA0038KOU Slabbekoorn Jacoba   s H-Arendskk. 12-10-1876 Krijger Jan
SLA0040KOU Slabbekoorn Elizabeth Jozina Nisse 23-05-1894 Geelhoed Bast.
SLA0054BLO Slabbekoorn Jan Krabbendijke 17-02-1881 Bakker Cornelia F.
SLA0001MOL Slager Maria Johanna St.Annaland 25-10-1879 Ongehuwd
SLA0010BUR Slager Laurina Scherpenisse 01-10-1881 Burgers Corn.
SLA0011BUR Slager Jacob Scherpenisse 12-10-1841 Oppen v.M.Fr.
SLA0012SOE Slager Cornelia St.Annaland 22-12-1850 Verhoole Joh.
SLA0013GEL Slager Tannetje Tholen 30-09-1867 Gelderblom J.Ch
SLA0014BYL Slager Boudewijna Joh. Poortvliet 08-10-1861 Bijl Machel
SLA0015SOE Slager Johannes St.Annaland 01-03-1839 Engelsman d.D.
SLA0016SOE Slager Neel St.Annaland 11-09-1857 Kodde Cornelis
SLA0018BUR Slager Maria Scherpenisse 23-05-1874 Olree Anthonie
SLA0019BUR Slager Eliza Scherpenisse 28-03-1884 Slager Wilhelm.
SLA0020BUR Slager Wilhelmina Scherpenisse 22-07-1886 Slager Eliza
SLA0021SPE Slager Jacob Eliza Scherpenisse 22-11-1874 Lanooy Willem.
SLA0022SOE Slager Cornelis St.Annaland 04-03-1885 Moerland Jannetje
SLA0023SOE Slager Johannes St.Annaland 24-07-1890 Vroegop Dingena
SLA0024SOE Slager Jacob St.Annaland 05-12-1883 Fase Sijke
SLA0025SOE Slager Adriana St.Annaland 04-04-1892 Moerland Bartel A.
SLA0026SOE Slager Krijn St.Annaland 28-12-1887 Welle v.d.Cornelia
SLA0029BYL Slager Dingena Maria Poortvliet 23-12-1865 Nieuwenh.Jan
SLA0030HAN Slager Jan Willem Poortvliet 23-04-1844 Bruynzeel Elena
SLA0031BUR Slager Maria Scherpenisse 17-10-1869 Tichem Gerard
SLA0032...... Slager Cornelia Jacoba St.Annaland 12-06-1876 Welle v/d Joh.
SLA0033 Slager Jan Pieter St.Maartensdijk 24-08-1839 Linthout Wil.Pr.
SLA0034VIE Slager Janna Pieternella St.Maartensdijk 12-07-1864 Priem Willem
SLA0035DOR Slager Anthony St.Maartensdijk 22-06-1866 Janse Adriana
SLA0036SLA Slager Maria Marina Poortvliet 24-03-1866 Voshol Jan Arend
SLA0039FAS Slager Cornelis Krijn St.Annaland 23-10-1880 Luyk v.Corna J.
SLA0041JAS Slager Anna Maria St.Annaland 29-08-1876 -
SLA0042JAS Slager gezin St.Annaland Bruijnzeel Elena
SLA0043 Slager Marinus (Sjors) St.Annaland 28-10-1830 Ongehuwd
SLA0044KIE Slager Willem Marinus Poortvliet 23-02-1851 Dynhouwer Adr.P.
SLA0045KIE Slager Martina Dirkje Scherpenisse 09-01-1876 -
SLA0046BRU Slager Willem St.Annaland 20-01-1882 Ongehuwd
SLA0047ARC Slager Johanna Boudew. St.Annaland 31-03-1883 Hanssens C.M.P.W
SLA0048ARC Slager 5 kind.v.Jan Willem St.Annaland
SLA0049ARC Slager Tannetje Pieternella St.Annaland 30-05-1878 Ongehuwd
SLA0052SLA Slager Janna Adriana Scherpenisse 11-08-1878 -
SLA0053ZON Slaager Krina Burgh 14-09-1857 Vessem v. Joh.
SLI0001GEU Slikke v/d Christiaan Pieter Poortvliet 15-04-1878 Zorge v.Cath.J.
SLI0002GEL Slikke v/d Anthonie Hoechar Stavenisse 25-09-1860 Steendijk M.C.
SLI0003VAT Slikke v/d Cornelia Pietern. Poortvliet 15-01-1881 Dronkers Willem
SLI0004NIE Slikke v/d Anna Poortvliet 16-10-1852 Nieuwenh.v.J.A.
SLI0005GOR Slikke v/d Abraham  Poortvliet 22-11-1873 Nieuwenh.v.A.C.
SLI0006GOR Slikke v/d Jannetje Pietern. Poortvliet 16-05-1875 Gorsel v.Joh.L.
SLI0007GOR Slikke v/d Pieter Poortvliet 12-10-1871 Hage Corn.M.
SLI0008WIE Slikke v/d Cornelis Pieter Poortvliet 11-12-1876 Hage Abramina
SLI0011WIL Slikke v/d Willemijna Poortvliet 23-12-1865 -
SLI0014WIL Slikke v/d Gabriel Johannes Poortvliet 11-10-1888 Pauptit W.
SLI0009SLI Slikke v/d Emmericus Poortvliet 01-12-1861 Luyk v.Helena J.
SLI0012WIL Slikke v/d Karel Cornelis Poortvliet 31-12-1889
SLI0013WIL Slikke v/d Cornelis Karel Poortvliet 11-10-1887 Noom Cornelia M.
SLI0010WIL Slikke v/d Abraham Poortvliet 26-09-1857 Rijstenbil Corna.M.
SLI0015MOL Slikke v/d Anthonetta Jacoba Stavenisse 05-09-1892 Geluk Joh.Adr.
SLI0016MOL Slikke v/d Adriana Cornelia Stavenisse 08-05-1891 Stoutjesdijk
SLI0017MOL Slikke v/d Cornelia Adr.Anth. Stavenisse 04-10-1884 Steendijk  
SLI0018MOL Slikke v/d Maria Anthonetta Stavenisse 04-09-1893 Suurland Mart.
SLI0019MOL Slikke v/d Abraham Stavenisse 19-10-1883 Hage
SLI0020KOS Slikke v/d Abraham Stavenisse 25-11-1833 Glerum Jacoba M.
SLI0021KOO Slikke v/d Boudewijn Stavenisse 06-09-1856 Bierens A.C.
SLI0022RYK Slikke v/d Eva Poortvliet 01-01-1816 Graaff de Adra.D.
SLI0023GIL Slikke v/d Adriana Abramina Stavenisse 19-02-1865 Steendijk Corn.
SLI0024ARC Slikke v/d Eva Poortvliet 27-07-1847 Geluk Jacob C.A.
SLI0025GEL Slikke v/d Wilhelmina Corna. Stavenisse 20-01-1895 Friderichs Bern.G.
SLI0026GEL Slikke v/d Dingena Cornelia Stavenisse 17-05-1896 Geluk Andries Pr.
SLI0027HAG Slikke v/d Johanna Adriana Poortvliet 15-08-1891 Krijger Gilles Karel
SLO0002GEU Slokkers Elizabeth Nw.-Vossemeer 15-12-1884 Nieuwenh.v.A.J.
SLO0003KON Slokkers Adriana Cornelia Nw.-Vossemeer 20-12-1858 Koning de Jac.
SLO0004VEL Slootmaker Leena Pieternella Tholen 03-04-1846 Deurloo Izak
SLO0001JAN Slootmaker Elizabeth Tholen 13-01-1833 Schot Job
SLU0001PRI Sluijs (van) Pieternella Haamstede 01-04-1830 Dambrune Lieven
SLU0002BOO Sluis van Jacob Brouwershaven 18-01-1886 Faasse Catharina
SLU0003BOO Sluis van Anna Brouwershaven 08-09-1878 Berman Mar.Korn.
SLU0004BOO Sluis van Gerrit Brouwershaven 26-05-1891 Dijke v.Janna W.M
SLU0005DOR Sluijs van Cataharina s Gravenpolder 13-07-1859 Kole Jacob
SLU0006DOR
SMA0001KLA Smallegange Neeltje Pieternella Stavenisse 29-01-1897 -
SMI0011SPE Smidt  Annetta Bouwina Leeuwarden 21-06-1838 Theunisse Jos.
SMI0021BLA Smidt de Jan Kruiningen 25-07-1883 Dullemen v.Jacom.
SMI0001HOF Smit Jacob s H-Abtskerke 05-01-1866 Slabbek.Cath.
SMI0002HOF Smit Cornelia s H-Abtskerke 23-09-1891 Liere v.Leendert
SMI0003HOF Smit Jacoba s H-Abtskerke 07-10-1890 Tramper Cornelis
SMI0004HOF Smit Elizabeth s H-Abtskerke 27-11-1894 Meer v/d Abraham
SMI0005HOF Smit Willem Andries s H-Arendskerke 23-11-1900 Eversdijk Neeltje M. 
SMI0019ZOE Smit de Dirkje Lena Wissekerke 09-01-1868 Zoeteweij Cornelis
SMI0010SMI Smits Urbanus Stavenisse 23-10-1841 Heyboer Corn.
SMI0012OUD Smits Elisabeth   Stavenisse 05-10-1893 Wesdorp Corn.
SMI0013OUD Smits Elena Neeltje Stavenisse 18-04-1863 Vos de Corn.
SMI0006OUD Smits Adriana Jacoba Stavenisse 22-04-1881 Quist Nehemia
SMI0007OUD Smits 3 personen Stavenisse 63-76-1881 Quist/ de Vos
SMI0008SMI Smits Cornelis Urbanus Stavenisse 23-05-1880 -
SMI0009SMI Smits 3 personen St.Maart./Stav. 71-73-1876 Mierop/Dykm.
SMI0014POL Smits Cornelis Tholen 26-07-1878 Antheunisse Joha.
SMI0015RYK Smits Adriana - - Vate v/d Corn.P
SMI0016SUI Smits Pieter Oud-Vossemeer 10-10-1838 Zorge v.Carolina
SMI0017POL Smits Corna Catharina Tholen 09-03-1874 Boegman Bernard
SMI0018SUI Smits Adriana Oud-Vossemeer 19-07-1875 -
SMI0020POL Smits Lambertus Corn. Tholen 06-03-1872 Brusket Elis.Joha.
SMI0022SMI Smits Cornelis  gezin s H-Abtskerke 27-03-1857 Boonman Jozina
SMI0023SMI Smits Jacobus  gezin Nisse 01-12-1883 Winter de Pra.
SNE0003TIM Sneep Govert Otto Ossendrecht 01-04-1878 Dijke v.Cath.Maria
SNE0004TIM Sneep Apolonia Pietron. Ossendrecht 23-07-1880 Nieuwenh.v.A.J.
SNE0005TIM Sneep Willemijna Petron. Ossendrecht 27-04-1874 Werff v/d Corn.J.
SNE0006TIM Sneep Petronilla Apollonia Ossendrecht 24-01-1876 Gorsel v.Bern.Gual
SNE0007TIM Sneep Pieter Meeuwis Ossendrecht 11-03-1876 Nieuwenh.v.M.P.
SNE0008TIM Sneep Klara Antje Willemstad 14-01-1860 Maris Aart
SNE0009TIM Sneep Maria Willemina Dinteloord 17-01-1898 Nieuwenh.v.Jan W
SNE0010NIE Sneep Dankert Fijnaart 21-12-1849 Lindonk v.Adra.Gerard.
SNE0011NIE Sneep Willem Steenbergen 12-02-1851 Lindonk v. Maria
SNE0012NIE Sneep Wilhelmina Petronilla  Ossendrecht 21-07-1874 Woutersen Pieter
SNE0001VAT Sneepels Anna H + Hendr.C Scherpenisse 24-03-1902 -
SNY0001ARC Snijder Cornelis Willem Stavenisse 15-12-1860 Verkerke Dingena
SNY0002ARC Snijder Jan Adriaan Willem St.Annaland 04-11-1886 -
SNY0003ARC Snijder Jacobus Leendert Oud-Vossemeer 06-12-1890 -
SNY0004ARC Snijder Jan Adriaan   Stavenisse 07-09-1862 Steendijk Willemina C.
SNY0005ARC Snijder Johannes Jacobus Stavenisse 05-09-1866 Looff de Rebekka Pra.
SNY0006ARC Snijder Leendert Jacobus Stavenisse 18-07-1869 Tuijnman Johanna C.
SNY0007ARC Snijder Marinus Jan St.Annaland 04-11-1887
SNY0008ARC Snijder Sara Johanna Stavenisse 01-08-1871 Panne v.d. Jan Gilles 
SNY0009ARC Snijder Wilhelmina Cornelia Stavenisse 17-09-1874 Anker Adriaan Corn.
SNO0002PRE Snoep Mietje Colijnsplaat 14-02-1876 Ongehuwd
SNO0005MUS Snoep Pieter St.Annaland 13-01-1875 Bruynzeel H.J.
SNO0006MUS Snoep Willem & Joh. St.Annaland 09-02-1903 Scherpenisse Pra A
SNO0006MUS Snoep Johannes Lieven St.Annaland 29-03-1906 Scherpenisse J.W.
SNO0007VIE Snoep Dina Krina St.Annaland 25-03-1892 Vossen v. Joh.
SNO0008VIE Snoep Corn.Pieter St.Annaland 26-02-1886 Gunst Neeltje
SNO0009FAS Snoep Jacomina St.Annaland 31-07-1899
SNO0010FAS Snoep Jannetje   St.Annaland 28-03-1896 Meer v/d Corn.
SNO0011FAS Snoep Cornelia St.Annaland 23-05-1902 Engelsman den M.
SNO0012FAS Snoep Leuntje Tannetje St.Annaland 17-02-1891 Slootmaker Leend.
SNO0003GEU Snoodijk Adriana Jozina s Hendrikskinderen 03-09-1881 Vrie v/d Quinten
SNO0004KOU Snoodijk Johannis Goes 05-04-1846 Dreu de Cornelia
SNO0001MOE Snouck Cornelia Geertr. St.Maartensdijk 08-12-1835 Bezooyen v.A.
SNY0001ARC Snijder Cornelis Willem Stavenisse 15-12-1860 Verkerke Dingena
SOE0010KIE Soetens Jacoba Oud-Vossemeer 25-06-1847 Wilde de Hubertus
SOE0016BRE Soetens Thona Jacoba Poortvliet 03-11-1860 Nieuwenh.v.Mar.Joh.
SOE0001GEU Soeters Janna Pieternella St.Annaland 12-02-1870 Heijboer Willem
SOE0002BOO Soeters Adriaan Johannes St.Annaland 04-04-1887 Geluk Tanna Jac.
SOE0003BOO Soeters Lambrecht Joh. St.Annaland 11-01-1876 Boogert Corn.
SOE0004BOO Soeters Elisabeth N.W. St.Annaland 09-08-1883 Boogaard W.A.
SOE0005BOO Soeters Lambrecht Abr. St.Annaland 10-02-1849 Duyzer Aberd.
SOE0006BOO Soeters Abraham St.Annaland 01-10-1841 Halteren v.Joh.
SOE0007BOO Soeters Jacobus Cornelis St.Annaland 06-11-1884 Slager Jac.Adr.
SOE0008BOO Soeters Jan Maarten St.Annaland 19-12-1874 Elenbaas Anna
SOE0009HEY Soeters Pieter Jan St.Annaland 21-05-1873 Kramer Eliz.Janna
SOE0011DUY Soeters Pieternella Adriana St.Annaland 19-09-1892 Schippers Adr.Mar
SOE0012DUY Soeters Marinus Abraham St.Annaland 12-01-1886 geëmigr.n.Canada
SOE0013DUY Soeters Janna Neeltje Will. St.Annaland 18-02-1888 Hiele van Jan
SOE0014DUY Soeters Pieter Jacobus St.Annaland 14-07-1884 Boer de Antonia Fred.
SOE0015DUY Soeters Abraham Johannis St.Annaland 22-10-1905
SON0004REG Son van Willem Rotterdam 15-09-1876 Hollestelle Tanne.
SON0001SCH Sonke Marinus Cornelis St.Maartensdijk 03-04-1889 Kloet Thona
SON0002BLA Sonke Jannetje Adriana Oud-Vossemeer 12-10-1857 Friderichs B.G.
SON0003DAA Sonke Marinus Cornelis St.Maartensdijk 08-03-1877 Luijk v.Adriana
SON0005DAL Sonke Adriana Marina Will. St.Maartensdijk 18-10-1910 Scherpenisse  J.W.
SOR0001OPR Sorber Hendrika Cornelia Scherpenisse 23-12-1854 Suurland Karel
SPE0003TIM Spelt van der Nicolaas Marius Steenbergen 17-08-1884 Nieuwenh.v.C.Fr.J.
SPE0001NIE Speijer Herman Kerkwerve 21-05-1880 Rotte Maria
SPE0002NIE Speijer Pieter Dreischor 01-01-1839 Jonker Maatje
SPL0001QUE Splunter van Elizabeth Anna St.Maartensdijk 18-06-1894 Westerweel C. 
SPL0002GEL Splunter van Cornelia Alida Scherpenisse 11-04-1883 Groenewege A.L.
SPL0003BEV Splunter van Geertruida Corna. St.Maartensdijk 21-08-1898 Ongehuwd
SPL0004KOU Splunter van Jan Leendert St.Maartensdijk 07-09-1896 -
SPL0005BLA Splunter van Cornelis Adriaan Poortvliet 14-10-1891 Blaas Jozina H.
SPR0001KOU Sprink Catharina Jacoba Breskens 11-02-1868 Friderichs W.G.
STA0001BLA Stapele van Marinus Gerard Tholen 09-08-1839 Geluk Adr.Jac.
STA0002GOR Stapele van Pieter Gerard Tholen 07-05-1872 -
STA0003BLA Stapele van Wilhelmina Adr. Tholen 13-04-1865 Kakebeeke S.
STA0004BLA Stapele van Marie Tholen 29-04-1878 -
STA0005BLA Stapele van Johannis Marinus Tholen 22-08-1868 -
STA0006ARC Stapele van Pieter Daane  Tholen 20-05-1834 Gorsel v.Geertje
STA0008ARC Stapele van Cornelis Wilhelm Tholen 29-09-1876 Schut Margaretha
STA0009ARC Stapele van Johan Cornelis Tholen 07-07-1761 Duijmaer c.Twist M.J.
STA0010ARC Stapele van Jan Lambertus Tholen 01-08-1800 Vermasen H.L.M.
STA0011ARC Stapele van Marinus Gerard Tholen 09-08-1839 Geluk Adriana Jacoba
met vrouw en kinderen
STE0008 ... Stee van  Pieter Poortvliet 18-11-1841 Bijnagte Corn.
STE0015MUL Stee van  Cornelia s H Arendskerke 08-07-1850 Boonman Laurens
STE0022JON Stee van  Maria   St.Annaland 15-06-1869 Jonge d.Jan Mar.
STE0001.... Steenbeek Klazina IJsselstein 08-01-1886 -
STE0042KOU Steenblok Johanna s- H.Arendskk. 16-02-1885 Meulbroek Floris
STE0043KOU Steenblok Janna s- H.Arendskk. 16-09-1850 Engelaar Pieter
STE0054DOR Steenblok Willemijna Kapelle 11-066-1865 Steketee Korn.
STE0002GEL Steendijk Maria Cornelia Stavenisse 28-06-1861 Slikke v/d A.H.
STE0004VAT Steendijk Cornelis Stavenisse 04-09-1864 Vate v/d Eva W.
STE0005BLA Steendijk Willemina Corn. Stavenisse 16-08-1864 Snijder Jan Adr.
STE0018BLA Steendijk Cornelis Stavenisse 21-04-1913 Geluk Maartje W.C
STE0019GEL Steendijk Jacoba Cornelia Stavenisse 19-02-1871 Wagemaker Jan M
STE0040ARC Steendijk Maria Goes 21-05-1821 Heel v.Teunis
STE0041ARC Steendijk Annetta Leonora W. Goes 30-01-1830
STE0013PRI Steenland Adriana Nieuwerkerk 03-12-1813 Snauw Arie
STE0017DYK Steenland Dirk Pieter Dreischor 29-09-1897 Overbeeke Eliz.M.
STE0021BOO Steenpoorte Cornelia Pietern. Oosterland 21-09-1877 -
STE0030KOU Steenpoorte Cornelis Tholen 22-02-1840 Ongehuwd
STE0031KOU Steenpoorte Willem St.Philipsland 21-09-1829 Wieringa Anna
STE0012KOU Steketee Jacoba Yerseke 13-01-1888 Boomgaard v/d C.
STE0016FAS Steketee Andries Marinus St.Annaland 26-02-1871 Schouwen v.Neel.J.
STE0020STE Steketee Barbara Yerseke 05-03-1899 Douw Joh.Corn.
STE0023WEE Steketee Maria Scherpenisse 19-08-1876 -
STE0024WEE Steketee Janna Scherpenisse 30-07-1865 -
STE0025WEE Steketee Neeltje   Scherpenisse 06-07-1872 Weele v/d Izak M.
STE0027WEE Steketee Adriana Anna 24-03-1908 -
STE0028WEE Steketee Andries   St.Maartensdijk 25-12-1852 Slootmaker Janne.
STE0029WEE Steketee Leendert Scherpenisse 10-11-1877 Halteren v.Corna G
STE0032WEE Steketee Leendert Marinus St.Maartensdijk 03-10-1826 2. Ketting Leentje
STE0033WEE Steketee Neeltje Lena Scherpenisse 17-04-1850 Weele v/d Matth.
STE0037LEP Steketee Maria Catharina Baarland 09-07-1815 Bruggeman Pr.
STE0039MEE Steketee Catharina   Baarland 05-05-1823 Burger Jacob
STE0045KOU Steketee Maarten s-H.Arendskk. 28-09-1880 Beaufort Maria
STE0046KOU Steketee Jannetje s-H.Arendskk. 16-03-1882 Meeuwse Maarten
STE0047KOU Steketee Willemina s-H.Arendskk. 01-07-1886 Meeuwse Joh.
STE0048KOU Steketee Lena s-H.Abtskerke 05-03-1883 Asperen v.Verv.B.
STE0049KOU Steketee Pieternella s-H.Abtskerke 13-03-1882 Gaillard Daniël P.M.
STE0050NIE Steketee Margaretha s-Gravenpolde 08-02-1818 Meeuwse Jacob
STE0051MEE Steketee Geertje Baarland 13-12-1884 -
STE0052MEE Steketee Adriana s H-Arendskk. 25-05-1877 -
STE0003POL Stel van der Marinus Catharinus Tholen 24-11-1886 Slikke v/d Janna
STE0014OOR Stel van der Elizabeth Poortvliet 14-02-1867 Nood de Cornelis
STE0034OOR Stel van der Catharina   Poortvliet 30-11-1861 Heyboer Mattheus
STE0038ARC Stel van der Marinus Pieter Hoedekenskerke 07-04-1881 Graaf de Jozina
STE0007KOU Stellenaar Christiana Maria Rotterdam 23-10-1875 Kousemak.Ben
STE0009DOR Steyn Maatje St.Annaland 02-07-1836 Dorst Jac.Corn.
STE0010BIE Steyn Adriaantje St.Annaland 29-06-1835 Bierens Laban
STE0036HOE Steyn Jacobus   Middelburg 30-11-1850 Engelen v.Math.M.F.
STE0053PUT Steyn Cornelis St.Annaland 01-07-1840 Elsacker Eliz.Jacoba
STE0006HAN Steyn Jacoba St.Annaland 08-03-1884 Heijboer Paulus W
STE0011MUS Stelle van de Adriaan  St.Annaland 16-09-1861 Manteau Hendr.
STO0025FAS Stoel Willem Pieter Stavenisse 15-04-1912 Boomsluiter E.C.
STO0014HEY Stokman Catharina   Scherpenisse 21-12-1840 As v.Ferdinand
STO0019NOO Stolk Adriana Dirkje Dinteloord 23-07-1887 Noom Nelewart
STO0006GEL Stols Willemina Marina Tholen 17-02-1889 Ongehuwd
STO0007GEL Stols Neeltje Willemina Tholen 26-01-1884 Vrieze de
STO0009GEL Stols Cornelis Christ. Tholen 17-02-1887 Blok Maatje
STO0010HOE Stols Abraham St.Maartensdijk 10-01-1848 Vroegop Johan.
STO0011WIE Stols Cornelis St.Annaland 26-12-1837 Ongehuwd
STO0012NIE Stols Jacobus Anthonie St.Philipsland 30-10-1878 Stoutjesdijk E.P.
STO0015GEL Stols Cornelia C.H. Stavenisse 18-03-1847 Geluk G.C.M.
STO0018LEY Stols Francina Willemin. St.Annaland 05-02-1878 Male v/d Karel
STO0023BLA Stols Cornelia Pietern. Tholen 26-08-1843 Bal Corn.Gabr.
STO0024 Stols Antonetta Jacoba St.Philipsland 31-12-1872 Hage Joh.Evert
STO0030FAS Stols Aberdina Izabella St.Annaland 30-03-1889 Goedegeb.Jac.L.
STO0031FAS Stols Leijntje Tholen 11-09-1835 Lange de Jan Jac.
STO0035NIE Stols Hendrika Machelina St.Philipsland 13-11-1837 Nieuwenh.v.Anth.K.
STO0037STO Stols Jacobus Anthonie St.Philipsland 15-01-1846 Nieuwenh.v.Wil.T.
STO0038STO Stols Jacoba Pieternella Stavenisse 04-02-1840 Ongehuwd
STO0039FRI Stols Jacoba Helena C.  St.Philipsland 15-08-1849 Giljam Boudewijn
STO0040FRI Stols Willemina Pra. St.Philipsland 31-03-1877 -
STO0041ARC Stols Corn.Hub.Adriaan St.Philipsland 01-12-1906 Zandee Neeltje J.
STO0042ARC Stols Jozina Jacoba W. St.Philipsland 28-10-1871 Dijke v.Abraham
STO0043ARC Stols Elizabeth Corna.Ol Nieuwerkerk 30-05-1888 Nieuwenh.v.Meeuw.
STO0044ARC Stols Maria Jacoba St.Philipsland 04-08-1886 Westen v.Barthel J
STO0045ARC Stols Jacobus Johannes Nieuwerkerk 20-01-1896 Putte Levina Janna
STO0046ARC Stols Pieternella Tholen 05-05-1823 Friderichs Bern.G.
STO0047STO Stols Jacobus Anthonie St.Philipsland 27-03-1903
STO0048STO Stols Jacobus St.Philipsland 29-10-1812 2.Wagemaker C.
STO0052NIE Stols Helena Cornelia Tholen 21-06-1876 Nieuwenh.v.Arij Jac.
STO0032 Stouten Maria   St.Maartensdijk 21-12-1880 Bazen Cornelis
STO0033FAS Stouten Wilhelmina    St.Maartensdijk 05-02-1868 Reeders Jacob C.
STO0001GEL Stoutjesdijk Jacoba Anthoinet. Tholen 06-08-1855 Geluk Ant.Mar.
STO0002GEL Stoutjesdijk Maatje Schoondijke 28-12-1890 Noom Adriaan
STO0003GEL Stoutjesdijk Jacobus Cornelis Schoondijke 21-11-1887 Noom Jannetje P
STO0004GEL Stoutjesdijk Cornelia Schoondijke 08-03-1886 Westen van H.
STO0005GEL Stoutjesdijk Jacob Anthonie Tholen 17-04-1858 Dorst Janna
STO0008GEL Stoutjesdijk Elena Pieternella Tholen 13-04-1883 Stols Jac. Anth.
STO0013OUD Stoutjesdijk Pieternella Maria Stavenisse 10-11-1865 Smits Willem M.
STO0016SPE Stoutjesdijk Maatje St.Maartensdijk 11-07-1868 Gaakeer Arie
STO0017WIL Stoutjesdijk Adriana Cornelia Stavenisse 15-09-1880 Oudesluys Mich
STO0020QUE Stoutjesdijk Johanna Katalina Oud-Vossemeer 12-01-1856 Blankert Joh.A.
STO0021WES Stoutjesdijk Marinus Jacobus Tholen 22-12-1833 Geluk K.v.Dalen
STO0022WES Stoutjesdijk Cornelis Hub.Adr Tholen 20-11-1853 Bierens Korn.J.
STO0027ARC Stoutjesdijk Pieternella Paulina Oud-Vossemeer 06-11-1886 Gebraad Gerardus
STO0028ARC Stoutjesdijk Jan Cornelis Oud-Vossemeer 12-09-1891 Paasse Adriaantje
STO0029ARC Stoutjesdijk Hubertus Izak Oud-Vossemeer 18-11-1884 Linthout Korna L.M
STO0034GIL Stoutjesdijk Marinus Jacobus Tholen 07-11-1881 Geluk Tanna Adra
STO0036GEL Stoutjesdijk Johannes St.Maartensdijk 01-01-1885 Slikke v/d C.Ant.J.
STO0049KLA Stoutjesdijk Abraham Cornelis Oud-Vossemeer 14-07-1892 Roozemond Maria
STO0050RYS Stoutjesdijk Jacomina Tholen 22-07-1907 Geluk Andries Pr.
STO0051RYS Stoutjesdijk Cornelia Jozina Tholen 11-11-1908 Polderman Mar.Pr.
STR0008VIN Straaijer Thona Burgh 01-01-1884 Krijger Marinus
STR0009VIN Straaijer Pieternella   Burgh 07-12-1874 Hoornick Pieter
STR0010VIN Straaijer Bartel Serooskerke 24-05-1839 Boer den Krina
STR0011VIN Straaijer Adriaantje Burgh 16-08-1877 Verhulst Marinus
STR0001STR Strien van Catharina Maria St.Philipsland 07-08-1878 Nieuwenh.v.K.
STR0002STR Strien van Cornelis Wolphaartsdijk 05-10-1846 Remijnse Maria
STR0003STR Strien van Cornelis St.Philipsland 18-05-1882 Verlare Maria
STR0004STR Strien van Jan Wolphaartsdijk 22-03-1872 Gaakeer I.C.J.
STR0005KOU Strien van Cornelia Adr.Pra Wolphaartsdijk 04-04-1849 Linde Adriaan v/d
STR0006KOU Strien van Johanna   Wolphaartsdijk 07-0..-1851 Hof op 't Adriaan
STR0007KOU Strien van Sara Wolphaartsdijk 29-06-1857 Hof op 't Adriaan
STR0012MEE Strien van Neeltje Cornelia Driewegen 24-08-1857 Burger Bastiaan
STR0013MEE Strien van Christina Wilh.Jaco s H-Abtskerke 29-04-1872 Berrevoet Maarten
SUU0001GEU Suurland Martinus Stavenisse 08-08-1880 Slikke v/d C.An.
SUU0002WIE Suurland Cornelis Poortvliet 28-11-1891 Zwagemaker J.C.
SUU0003MOL Suurland Boudewijn Mart. Stavenisse 08-09-1849 Elenbaas M.J.
SUU0004FAS Suurland Catharina Scherpenisse 30-08-1862 Dijke v.Hendrik
SUU0005HON Suurland Karel Scherpenisse 20-09-1873 Hond de Maria J.
SUU0006OPR Suurland Benjamin Scherpenisse 09-06-1831 Klos Willemina
SUU0007OPR Suurland Jan Scherpenisse 15-12-1871 Andriesse Josina
SUU0008OPR Suurland Lena Maria Scherpenisse 14-10-1906 Muller Samuël Corn.
SUU0009OPR Suurland Anna Pieternella Scherpenisse 09-11-1873 -
SUU0010OPR Suurland Pieter Scherpenisse 22-05-1865 Ongehuwd
SUU0011OPR Suurland Adriaan Sebastiaan Scherpenisse 27-03-1857 Knulst Pieternella
SUU0012OPR Suurland Izak Andreas Scherpenisse 01-10-1866 Kraaikamp Herm.G.
SUU0013OPR Suurland Wessel Marinus Scherpenisse 14-01-1869 Roda Antje
SUU0014OPR Suurland Johanna Philippina Scherpenisse 26-04-1858 Reeders Andreas
SUU0015OPR Suurland Cornelia Willemina Scherpenisse 05-01-1900 Opree Arie Benjamin
SUU0016OPR Suurland Willemina Cornelia Scherpenisse 20-03-1898 -
SUU0017OPR Suurland Benjamin Scherpenisse 16-01-1904 Braal Maria
SUU0018OPR Suurland Clasina Wilhelmina Stavenisse 26-06-1889 -
SUU0019OPR Suurland Anna Pieternella Scherpenisse 09-11-1873
SWE0002ARC Swenne Cornelis Adriaan  Sprang 17-01-1880 Vrieze Maria Ant.
SWE0001MIN Swerus Catharina Pra. Oud-Vossemeer 12-02-1895 Berkey Jan

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's