Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678839


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster
e-mail:
contact algemeen

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2017

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

 

 

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

Letter I:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
IDS0001LEY Idsardi Eelkje Ternaard. 08-06-1878 Oosterh.Alb.G.
ILM0001FAS Ilmer Jan Philippus Middelburg 29-12-1838 Buijs Maria Berb.
ILM0002FAS Ilmer Jan Middelburg 27-10-1873 Jonge de Dina
ILM0003FAS Ilmer Andries Middelburg 15-09-1876 Engelsman d.Tan.
ILM0004FAS Ilmer Marinus Philippus Middelburg 31-12-1879 Baare de Maria Fr.
ILM0005FAS Ilmer Angenees Maria Middelburg 30-08-1882 Sinke Kornelis
ILM0006FAS Ilmer Angenees   Middelburg 04-09-1842
IST0001MIN Istha Johannis Oud-Vossemeer 02-07-1891 Vaders Lena L.
IST0002MIN Istha Anna Catharina Oud-Vossemeer 01-05-1900 -
IWA0001 Iwaarden van Jannetje Stavenisse 23-10-1845 Gaakeer Abr.
IWA0002ROO Iwaarden van Cornelis Stavenisse 07-03-1819 Oostdijk Pietern
IWA0003 Iwaarden van Elizabeth Stavenisse 16-03-1857 Leune Maarten
IWA0004KOO Iwaarden van Hubregt Kruiningen 12-09-1860 2. Wabeke C.M.
IWA0005BRU Iwaarden van Cornelia Stavenisse 01-04-1868 Vreugdenhil Alb.
IWA0006KOU Iwaarden van Jan Kruiningen 10-04-1888 Schipper Neeltje M.
IZE00001KOU Izeboud Willem Ritthem 15-10-1861 Meyers Suzanna
IZE00002KOU Izeboud Suzanne Ritthem 17-06-1889 Lorier Jan
Letter J:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
JAG0013KOU Jager Maria Gerarda Elburg 18-10-1847 Schriek Pieter Corn
JAG0001HOF Jager de Cathalina Ellewoutsdijk 20-03-1871 Karelse Jan
JAG0002TRA Jager de Martina s H-Arendskerke 23-02-1824 Oosten van W.
JAG0005KOO Jager de Marinus Adr. Kapelle 03-06-1875 Meulenb.Th.C.
JAG0008PIE Jager de Elizabeth Scherpenisse 03-12-1919 Joppe Adr.Abr.
JAG0010ARC Jager de Neeltje   Rilland 12-08-1850 Zandee Johannis
JAG0012KLA Jager de Francina Maria Waarde 28-04-1900 Louwierse Chr.Hen.
JAG0003VIE Jagt Grietje Scherpenisse 28-01-1864 Kaashoek Joh.
JAG0004VIE Jagt Pieter Scherpenisse 25-11-1885 Geluk Lena
JAG0011….. Jagt Pieternella Oud-Vossemeer 19-09-1884 Daalen van Izaäk
JAG0006FAS Jagt van der Adriana Jacoba St.Annaland 25-10-1897 Vaders Leendert C
JAG0007FAS Jagt van der Johanna St.Annaland 02-10-1906 Weijler Ary Mar.
JAG0009BEV Jagt van der Maatje St.Annaland 09-02-1870 Beveren v.Mart.
JAK0001KOU Jakobsen ? Jan Grijpskerke 30-04-1886 Dekker Willem.Pra
JAN0016DOR Janse Adriana   St.Maartensdijk 29-12-1865 Slager Anthony
JAN0027HOE Janse Adriana   St.Maartensdijk 26-11-1864 Riedijk Lambregt
JAN0038KOU Janse Wilhelmina Benjamina Tholen 10-05-1880 -
JAN0001JAN Jansen Cornelis Tholen 26-01-1873 Schot Maria
JAN0004DYK Jansen Hector Tholen 17-03-1887 Baay Willimina
JAN0006DYK Jansen Pieter Tholen 02-07-1845 Linde v/d Korn.
JAN0010VEL Jansen Maria Tholen 05-11-1876 Vessem v.Jacob
JAN0009VEL Jansen Johanna Tholen 13-09-1887 Velde v/d Corn.J
JAN0014 Jansen Cath.de Vos-Burg. 18-11-1908 Willson Herb.Anth
JAN0017 Jansen Johanna Barendina Tholen 15-03-1887 Rooze Abraham
JAN0020BLA Jansen Jacobus Marinus Eede 10-01-1851 Sighem van Klara
JAN0021NOO Jansen Jacob Oud-Vossemeer 21-07-1819 Laven Maria
JAN0022NOO Jansen Maria Martha Poortvliet 11-12-1857 Muller Jacob
JAN0023NOO Jansen Kind.Hermanus Poortvliet 15-08-1850 Hartog Wilha.
JAN0024NOO Jansen Cornelis Tholen 21-09-1825 Rijke de Jacoba
JAN0025NOO Jansen Martha Francina Poortvliet 19-10-1851 Pape Jacob Mar.
JAN0026GEL Jansen Dirk Middelburg 05-06-1872 Muller Jozina M.
JAN0029POL Jansen Elizabeth Poortvliet 03-10-1845 Oudesluijs Leend.M.
JAN0032OOR Jansen Elizabeth Tholen 01-02-1892 Ongehuwd
JAN0033BEV Jansen Abraham Marinus St.Maartensdijk 14-03-1874 Potappel Maria
JAN0034KOU Jansen Pieter Tholen 26-11-1901 Schot Huberdina P.
JAN0035KOU Jansen Job Tholen 30-12-1904 Quist Johanna Pra.
JAN0036KOU Jansen Kornelia Tholen 08-03-1904 Uijl Dirk Cornelis
JAN0037KOU Jansen Elizabeth Tholen 26-04-1905 Jansen Hector
JAN0002RYK Jansens Geertruy Scherpenisse 12-11-1850 Klos Hendr.Dan.
JAN0003HEY Jansens Johanna Geertrui Poortvliet 05-06-1889 Graaff de Adr.
JAN0007ELE Jansens Cornelis Marinus Tholen 25-04-1875 -
JAN0008ELE Jansens Jacob Marinus Scherpenisse 02-12-1841 Potter Martha
JAN0005DYK Jansens Leendert Oud-Vossemeer 04-12-1868 Pagtenaar J.
JAN0011STE Jansens Johanna Geertrui Poortvliet 05-06-1889 Graaf de Adriaan
JAN0012STE Jansens Laban Jacob Scherpenisse 14-02-1889 Bolier Pieternella
JAN0013STE Jansens Leendert Scherpenisse 14-07-1853 Kot Pietern.Corn
JAN0015STE Jansens Adriana Catharina Scherpenisse 29-03-1879 Hoogerh.Joh.
JAN0028 ….. Jansens Felix Gerardus Tholen 22-05-1857 Backer de Korna.M
JAN0030QUA Jansens Pieternella Lena Poortvliet 21-09-1895 -
JAN0031QUA Jansens Laban Jacob Scherpenisse 14-02-1899 Bolier Pieternella
JAN0018FAS Janssen Adriana Rosette C. Middelburg 13-10-1882
JER0001GUN Jeroense Lientje St.Annaland 30-05-1868 Witte de Adriaan
JIL0001KOU Jille Jan Wissenkerke 18-10-1785 Meulmeester T.
JOB0001STO Jobse Barendina Scherpenisse 26-05-1868 Houte v.d.Jacobus
JOG0001MUS Jogchem Maatje Tholen 28-10-1834 Soetens Jac.
JON0018BEV Jong de Neeltje Maatje Stavenisse 11-09-1897 Dumeniet Arie
JON0001HAG Jonge de Janna Abramina St.Maartensdijk 03-05-1869 Elenbaas D.G.
JON0002 Jonge de Pleuntje Hoek 05-01-1871 Kraker de Jozias
JON0003GEL Jonge de Clement Tholen 27-11-1861 -
JON0004PIE Jonge de Grietje Scherpenisse 26-06-1862 Kooman Leend.
JON0005HAG Jonge de Johannes Jan St.Maartensdijk 19-09-1840 Vermeulen J.
JON0006SAK Jonge de Jannetje Tholen 24-02-1790 Cornelis Simon
JON0007VEL Jonge de Anna Maria Oud-Vossemeer 01-04-1882 Velde v/d Jan C.
JON0008VEL Jonge de Pieter Oud-Vossemeer 06-09-1896 -
JON0009VEL Jonge de Johannis Pieter Tholen 02-03-1901 -
JON0010STE Jonge de Abraham St.Annaland 27-10-1859 Geluk Pietern.S.
JON0011STE Jonge de Pieter St.Annaland 15-01-1908 Feijtel Pieternella
JON0013SLA Jonge de Maria Oud-Vossemeer 07-09-1893 Paape Jacob
JON0014RUY Jonge de Cornelis Jacobus Tholen 04-05-1883 Quist Johanna
JON0015FAS Jonge de Dina s H-Arendskerke 15-07-1873 Ilmer Jan
JON0016MUL Jonge de Cornelis Ovezande 06-02-1876 Boonman Appoll.
JON0019VES Jonge de Willemijna Tholen 11-01-1885 Vessem v.Levinus J
JON0020VES Jonge de Hendrik Clement Tholen 22-11-1853 Hoeffelen v.Leena
JON0021VES Jonge de Antje Huiberdina Tholen 11-01-1880 Vries de Rense
JON0022VES Jonge de Hendrina Willemina Tholen 16-08-1886 Bijl Hendrik
JON0023JON Jonge de Johanna Tholen 06-09-1882 Bijl Hendrik
JON0024JON Jonge de Domus Tholen 21-02-1890 Mulder Dr.Anna M.
JON0025JON Jonge de Benjamin Tholen 16-11-1883 Deurloo Tona
JON0026JON Jonge de Jobje Tholen 14-12-1888 Rijssel v.Hendr.Cl.
JON0027JON Jonge de gezin van Jan Mar. Tholen 23-06-1866 Stee van Maria
JON0028KOO Jonge de Geertruit Kapelle 30-12-1865 Kostense Jan
JON0029VER Jonge de Cornelia Cath.Joha Poortvliet 28-11-1832 Vercouteren Lamb.
JON0030LEP Jonge de Cornelis met gezin Kapelle 15-04-1869 Wal v.d.Geertr.
JON0031JON Jonge de Jan Mar. met gezin Tholen 23-06-1866 Stee van Maria
JON0032DOR Jonge de Johannes Jan Goes 30-07-1908 Luyk v.Jacomina Cath.
JON0012KOU Jongepier Cornelia Middelburg 15-07-1848 Cornelisse Nic.
JON0017NIE Jonker Maatje Serooskk.(Sch) 06-03-1854 Speijer Pieter
JOO0001HUY Joosse Cornelia Goes 24-09-1891 Huybregtse Adr.
JOP0001MUS Joppe Grietje Scherpenisse 20-10-1865 Hage Jan
JOP0002MUS Joppe Thona Cornelia Scherpenisse 18-09-1873 Hoven v/den Corn.
JOP0003PIE Joppe Adriaan Abraham Scherpenisse 05-04-1914 Jager de Elizabeth
JOP0004KOU Joppe Willem Andries Oud-Vossemeer 07-03-1853 X  ?
JOP0005VER Joppe Maria Cornelia Tholen 05-07-1866 ongehuwd
JOP0006VER Joppe Michiel Tholen 18-09-1871 ongehuwd
JOP0007VER Joppe Janna Cornelia Tholen 07-01-1901 Vercouteren Jan J.
JOP0009HOO Joppe Jan  Kattendijke 25-08-1847 Nijsse Maatje
JOP0008HOO Joppe Maria Driewegen 01-04-1884 -
JOP0009KOU Joppe Adriaan   Oud-Vossemeer 23-10-1855 Breure Lena
JOP0010KOU Joppe Abraham Oud-Vossemeer 31-05-1895 Luijk Lena Adriana
JOP0011KOU Joppe Willem Oud-Vossemeer 05-08-1885 Welleman Johanna
JOP0012KOU Joppe Willemina Oud-Vossemeer 27-10-1887 ongehuwd
JOP0013KOU Joppe Pieter Oud-Vossemeer 27-10-1896 ongehuwd
JOP0014KOU Joppe Pieternella Oud-Vossemeer 22-06-1892 ongehuwd
JOP0015KOU Joppe Jan Oud-Vossemeer 20-04-1898 Luijk Jacoba Johanna
JOP0016KOU Joppe Adriaan Jacobus Oud-Vossemeer 22-03-1932
JOP0017NIE Joppe Maria Steenbergen 27-07-1800 Lindonk Meeuwis
JUM0001NOO Jumelet Jacomina Catha. Bruinisse 18-03-1874 -
JUM0002NOO Jumelet Suzanna Bruinisse 13-09-1881 -
Letter K:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
KAA0001POL Kaan Helena Josina Zierikzee 22-07-1881 Verpoorte Marinus
KAA0006ROO Kaashoek Isaak St.Maartensdijk 29-05-1840 Ketting Cath.
KAA0009ROO Kaashoek Johannes Adriaan St.Maartensdijk 26-05-1881 Kaat Lucretia Joz.
KAA0008ROO Kaashoek Pieter St.Maartensdijk 06-02-1885 Gunst Corn.Bar.
KAA0010HAV Kaashoek Janna Wilh. Scherpenisse 23-03-1888 -
KAA0011KAA Kaashoek Abraham St.Annaland 22-11-1890 Scherpenisse P.
KAA0012MUS Kaashoek Jacob St.Annaland 18-02-1896
KAA0013FAS Kaashoek Hendrina Corna St.Annaland 29-10-1873 Voshol Jan
KAA0014 Kaashoek Johannis Frans St.Annaland 16-11-1919 Goedegebuure J.
KAA0015MUS Kaashoek Jannetje St.Annaland 18-02-1875 Scherpenisse W.
KAA0016FAS Kaashoek Johanna Herkingen 29-03-1852 Bruijnzeel L.J.
KAA0017FAS Kaashoek Johannes Frans St.Annaland 21-01-1886 Poortvliet v.Laurina
KAA0018FAS Kaashoek Francina Johanna St.Annaland 23-03-1884 Goedegebuure J.
KAA0019FAS Kaashoek Jan Rokus St.Annaland 27-11-1882 Jonge de Francina
KAA0020FAS Kaashoek Maria Cornelia St.Annaland 28-03-1885 Heijboer Gabriël
KAA0021ROZ Kaashoek Jacoba Pieternella St.Maartensdijk 16-12-1906 Roozemond Leend
KAA0002ROO Kaat Jozina Poortvliet 01-02-1887 Schot Benj.W.
KAA0003ROO Kaat Eliza Poortvliet 15-12-1893 -
KAA0004ROO Kaat Cornelis Poortvliet 08-05-1888 Duyzer Laurina
KAA0005ROO Kaat Cornelia Poortvliet 27-10-1890 Andriesse L.M.
KAA0007ROO Kaat Laurina Catharina St.Annaland 01-02-1885 Splunder v.L.J.
KAB0001MUS Kabbedijk Johannes Numansdorp 14-09-1881
KAB0002FAS Kabbedijk Cornelis Numansdorp 13-06-1877 Gorsel v. Helena Phil.
KAK0001BLA Kakebeeke Simon Waarde 05-03-1854 Stapele v.W.A.
KAK0002KOU Kakebeeke Jan Nw.en St.Joosland 31-08-1783 Jeras Apolonia
KAL0001KOU Kaland Jan Westkapelle 28-02-1883 Schouwenaar Sus.
KAL0002KOU Kaland Pieter Paulus Yerseke 04-04-1909
KAM0001BLA Kamhout Willem Marinus Tholen 12-05-1853 Dijke v.Elis.Jos.
KAM0002KAM Kamerling Arend Herkingen 19-09-1840 Me(e)rtens Cath.
KAM0003ZWI Kampman Ricus Elias Middelburg 16-10-1882 Vermeulen Q.H.A.
KAR0001HOF Karelse Jan Borssele 30-01-1871 Jager de Cathal.
KAR0002STE Karelse Job s H-Arendskk. 21-12-1837 Ongehuwd
KAS0001WES Kasse Elisabeth Joh. Kleverskerke 25-01-1895 Reynierse 
KAS0002MUS Kasseband Maatje Scherpenisse 08-03-1853 Tholenaar Adriaan
KAU0001KLA Kauffmann Maria Geertruida St.Maartensdijk 26-12-1892 -
KAU0002KLA Kauffmann Maatje St.Maartensdijk 21-08-1889 Coomans Jacob
KAU0003HAG Kauffmann Elizabeth Louisa J. St.Maartensdijk 22-8-1902 Bil Pieter Andreas
KEG0001KOK Kegge Cornelis Jan Tholen 16-03-1858 Sakkoo Maria
KEG0002MUS Kegge Cornelis Marinus Tholen 03-03-1808 Leenheer Jacoba C
KEL0001GEU Keller Wilhelm Jacobus Arnhem 07-12-1885 Wiechers H.Z.
KER0001KON Kerremans Mattheus Joh. Breda 11-02-1826 Ongehuwd
KER0002KOU Kerkhove Pieternella Vrouwenpolder 24-07-1889 Ongehuwd
KES0004DOR Kesselaar Louiza Maria Kattendijke 07-01-1900 Vlieger Gillis
KES0001BOO Kesteloo Jan Machiel Oosterland 15-01-1886 Berman Janna
KES0002KLA Kesteloo Pieternella Adriana Poortvliet 09-10-1904 Wiltenburg Mar.Pr.
KES0003KOU Kesteloo Cornelis Middelburg 20-10-1867 Leijnse Willem.C.
KET0001ROO Ketting Neeltje Johanna St.Maartensdijk 29-10-1858 Kouwer David
KET0002ROO Ketting Johannes   St.Maartensdijk 03-06-1848 Sande v.d Jannetje
KET0003HEY Ketting Cornelis Hendrik St.Annaland 02-12-1890
KEU0012REG Keukelaar Maria Wolphaartsdijk 11-10-1877 1.Verstelle,M.2.Smit
Keu0013REG Keukelaar Adriaan Wolphaartsdijk 23-02-1849 Valkier Janna
KEU0001MUS Keulen van Barbara Tholen 20-07-1857 Quist Cent
KEU0002NIE Keulen van Johannes Ritthem 26-01-1891 Voogd de Maria
KEU0005MUS Keulen van Barbara Tholen 17-10-1891
KEU0006MUS Keulen van Martinus Tholen 27-11-1861 Schot Tona Suz.
KEU0007MUS Keulen van Anthonie Tholen 06-01-1896 Giljam Jacoba C.
KEU0008MUS Keulen van Pieternella Corna Tholen 11-11-1881 Schot Job
KEU0003JAS Keur Jannetje Scherpenisse 07-06-1887
KEU0004 Keur Willem Johannis St.Annaland 25-04-1922 Geluk Anthonia P.
KEU0009NOO Keur Neeltje   Scherpenisse 18-04-1873 Hartog Gerard
KEU0010MUS Keur Jan Herkingen 11-09-1816 Dussen v.Neeltje
KEU0011VER Keur Neeltje Scherpenisse 07-02-1877 Ongehuwd
KEU0014GUN Keur Jacob St.Annaland 07-01-1893 Witte de Cornelia
KIE0004PRI Kielman Pieter Johannes Hoek 06-02-1813 Ongehuwd
KIE0001WIL Kievit Cornelia Jannetje Scherpenisse 25-02-1878 Wilde de Mar.P.
KIE0002ELE Kievit Karel Scherpenisse 13-02-1903 Kauffman J.J.
KIE0003ELE Kievit Marinus Adriaan Oud-Vossemeer 04-05-1866 Rijstenbil Forra
KIE0005BLA Kievit Marinus   Oud-Vossemeer 14-02-1880 Douw Maria Lena
KIE0006BLA Kievit Jan Poortvliet 13-05-1876 Dijke v. Adriana
KIE0007FAS Kievit Cornelis Scherpenisse 10-02-1850 Vos Neeltje Adria.
KIE0008FAS Kievit Abraham Oud-Vossemeer 22-10-1885 Dijke v.Jacoba J.
KIE0009FAS Kievit Jannetje Scherpenisse 03-10-1889 Houdt v. Johannis
KIK0001KOU Kikke Hendrik Edam ….-…-1850 Koomen Geertje
KLA0001MUL Klaasse Francina St.Maartensdijk 24-12-1879 Bazen Dimme J.
KLA0004ROG Klaassen Abraham Tholen 28-11-1864 Korte de Esther
KLA0005ROG Klaassen Krijna Tholen 30-03-1862 Linde v.d.Gommert
KLA0002KOU Klap Elisabeth   Nw.en St.Joosland 06-02-1888 Cornelisse Corn.
KLA0003KOU Klap Ida Laurina Krabbendijke 03-08-1909
KLE0009PUT Klein van der Marinus Jan Stavenisse 04-06-1873 Ongehuwd
KLE0005KIE Kleppe Cornelis Marinus Scherpenisse 01-09-1881 Jeremias Jann.Ton
KLE0006KIE Klerck de Elize Dina Tholen 07-11-1891 Deurloo Mar.Corn.
KLE0007VER Klerck de Machiel Marinus Tholen 04-05-1906 Vercouteren Jak.
KLE0001GEU Klerk de Maatje s H-Arendskerke 25-03-1813 Huisson Jacob
KLE0002GEU Klerk de Adriaan Kapelle 07-07-1875 Waard d.Suzan.
KLE0003VER Klerk de Pieternella Joh. Tholen 26-07-1880 Goedegeb.Pr.
KLE0008BAK Klerk de Johannis Oud-Vossemeer 01-04-1887 Zande v.d.Joha.Adr
KLE0004PRI Kleuver Carl Johann Niederpleis (D) …-…-1853 Leeuwen v.Fred.J.
KLI0001POL Klippel Elizabeth Corn. Bruinisse 23-01-1889 2. Brak Arie
KLI0002POL Klippel Wilhelmina Adr. Bruinisse 05-11-1890 Dalen v.Mar.Jac.
KLO0004HAG Kloet Lena Willemina St.Maartensdijk 31-10-1845 Hage Anthonie
KLO0005HAG Kloet Adriana St.Maartensdijk 01-05-1848 Wilde de Hub.
KLO0007GEU Kloet Marinus Willem St.Maartensdijk 14-11-1867 Dijke v.Joh.W.
KLO0009RUI Kloet Cornelis Adriaan St.Maartensdijk 06-04-1862 Rhee v/d Maria
KLO0010RUI Kloet Johannes Mar. St.Maartensdijk 13-10-1863 Goedegeb.Joh.
KLO0012ROO Kloet Willem Marinus St.Maartensdijk 21-11-1870 Dijke v.P.M.
KLO0017GEU Kloet Andreas Marinus St.Maartensdijk 23-06-1900 Slikke v.d.Sara J.
KLO0018MUL Kloet Willemina Pietern. St.Maartensdijk 13-02-1897 Geluk Andries P
KLO0011RUI Kloet 4 Kinderen - - Rhee v/d Maria
KLO0020ROO Kloet Andreas St.Maartensdijk 17-03-1837 Hage Wilhelmina
KLO0022MIN Kloet Bartel Adriaan Oud-Vossemeer 03-10-1936
KLO0024MUS Kloet Hendrina Maria A. St.Maartensdijk 13-03-1868 Coomans Pieter
KLO0025JAS Kloet Neeltje   St.Maartensdijk 19-09-1869 Geluk Jacob Nel.
KLO0031GEU Kloet Wilhelmina Andrina Poortvliet 10-04-1899 Geuze Mar.Adr.
KLO0037PUT Kloet Andreas Willem St.Maartensdijk 23-06-1900 Gaakeer Helena
KLO0028KOO Klompe Maria Johanna Dreischor 11-02-1853 Linde v.d.Corn.
KLO0029KOO Klompe Leendert Dreischor 20-02-1845 Schoo Joha.Hel.
KLO0019MUS Klooster v/d Adriana St.Annaland 22-05-1846 -
KLO0006HOE Klooster v/d Janna Pieternella St.Annaland 18-06-1882 Theunisse Corn.
KLO0008BOL Klooster v/d Adriana Oud-Vossemeer 28-02-1875 Bolluyt Adam
KLO0016MUS Klooster v/d Maatje St.Annaland 24-03-1842 Scherpenisse D.
KLO0021MUS Klooster v/d Mattheus Joh. St.Annaland 27-03-1889 Burgers Anna
KLO0026STE Klooster v/d Maria St.Annaland 08-03-1861 Groen de Willem
KLO0030ARC Klooster v/d Willemina Adriana St.Annaland 17-03-1911 Jagt v.d. Leendert
KLO0032VER Klooster v/d Cornelia Tholen 14-10-1861 Verkamman Arie
KLO0033KOU Klooster v/d ? Janna   Strijen (ZH) 19-02-1872 Linthout Cornelis
KLO0036BEN Klooster v/d Marinus St.Annaland 23-08-1843 Goedegeb.Pra.
KLO0003HOF Kloosterman Adriana Nisse 14-09-1897 Zweere Frederik
KLO0013PIE Kloosterman Cornelia Kapelle 22-03-1875 In 't Anker Mich.
KLO0014PIE Kloosterman Ida Kapelle 09-01-1880 Almekinders
KLO0015PIE Kloosterman Francina Kapelle 13-02-1874 Glerum Jacob
KLO0034REG Kloosterman Leuntje Wolphaartsdijk 01-11-1917 Schipper Nic.D.
KLO0035REG Kloosterman Paulina Adriana Wolphaartsdijk 25-04-1893 Bliek Jan
KLO0027BOO Kloote Hendrik Zierikzee 28-04-1888 Kloet Lena Elis.
KLO0001 Klos Wilhelmina C. Scherpenisse 03-02-1887 -
KLO0002 Klos Willem Laban Scherpenisse 24-09-1876 -
KLU0001STE Kluyfhout Neel Arnemuiden 21-10-1888 Troye de Jan L.
KNI0001KLA Knippen Arnoldus Zaltbommel ……..-1885 Dalen v.Mar.J.S.P.
KNO0001VER Knop Marinus Anthony Tholen 02-09-1864 -
KNO0002VER Knop Janna Pieternella Tholen 30-08-1864 Vercouteren Joh.
KNO0003ROG Knop Jannetje   Wolphaartsdijk 05-02-1849 Korte de Marinus
KNU0001SCH Knulst Johanna St.Maartensdijk 12-08-1836 Geluk Jacob L.
KNU0002KOO Knulst Maatje St.Maartensdijk 20-11-1883 Bazen Willem
KOD0001MOL Kodde Cornelia St.Annaland 15-03-1823 Geluk Adriaan
KOD0002MOL Kodde Pieter  St.Annaland 16-08-1825 Slikke v/d Joz.
KOD0003NEL Kodde Boudewijn St.Annaland 25-02-1858 Hage Cath.Corn.
KOD0004ROO Kodde Nicolaas St.Annaland 21-05-1856 Gaakeer Corn.
KOD0005DYK Kodde Jacobus Stavenisse 07-05-1865 Mol Elisabeth P
KOD0006ROO Kodde Abraham/Jacob D St.Annaland 27-08-1896 Kodde/Gaakeer
KOD0007ROO Kodde Lena   St.Annaland 08-09-1895 -
KOD0008KOU Kodde Neeltje Arnemuiden 27-09-1897 Wolf de Jozias
KOD0009JAS Kodde Tannetje St.Annaland 13-11-1816 Bruijnzeel Willem
KOD0010VRO Kodde  (verm.!!) Huigtje Maatje Stavenisse 17-07-1863 Nieuwenh.M.G.
KOD0011ROO Kodde Jacob Dingenus St.Annaland 24-07-1897 -
KOE0005MUS Koeman Eva St.Philipsland 17-04-1886 Engelvaart J.A.
KOE0002HAV Koert Aaltje Stad a/h Haringvl. 13-10-1874 -
KOE0001KOU Koets Catharina Arnemuiden 13-04-1848 Roelse Jan
KOE0003KOU Koets Pieter Goes 17-08-1895 Muys Geertje
KOE0004KOU Koets Pieter Goes 14-09-1845 Gus v/d Aaltje
KOG0001KOU Kogeler Cornelia Catharina Middelburg 12-01-1880 Rol Hendrik
KOG0002KOU Kogeler Eduard Josephus Middelburg 02-10-1850 Arendse Tannetje
KOG0003BLO Kogeler Theresia Carolina Middelburg 14-12-1882 Kole Cornelis
KOK0001KOK Kok de Gilles Rilland 05-03-1857 Oosdijk Johanna
KOK0002KOK Kok de Jacobus Kloetinge 15-07-1828 Hamer de Gillina
KOK0003HEY Kok de Maatje St.Annaland 25-02-1853 Dijke v.Izaak
KOK0004BLA Kok de Leendert Johannis Zierikzee 29-01-1816 Broeke v/d Pra.J.
KOK0005KIE Kok Katharina Krabbendijke 31-10-1848 Goffau de Jan
KOL0001NIE Kole Marinus Cornelis Zierikzee 11-09-1861 Braat Maria Hendr.
KOL0002KOO Kole Maria Kruiningen 02-03-1871 Lindenbergh Joh.
KOL0003KOO Kole Cornelia Kruiningen 06-11-1872 Wijk v.Arie Joh.
KOL0005LEP Kole Cornelia Kruiningen 21-06-1872 Lepoeter Jacobus
KOL0006KOU Kole Janna Adriana Colijnsplaat 25-08-1900 Peyl v.d.Willem
KOL0007DOR Kole Isaac Heinkenszand 14-11-1829 IJzerman Janna
KOL0008DOR Kole Willem s H-Abtskerke 20-04-1886 1.Bommeljé Jannetje 
KOL0009DOR Kole Janna s H-Abtskerke 12-03-1888 Fraanje Jan
KOL0010DOR Kole Abraham  s H-Abtskerke 13-12-1893 Duininck C.J.C./Luijk P.N.
KOL0011DOR Kole Cornelia Heinkenszand 24-02-1884 Luijk (van) Pieter
KOL0012DOR Kole Isaak Heinkenszand 05-01-1881 Mieras Sara Maria
KOL0013DOR Kole Jan "s H-Arendskk. 02-09-1914 Weststrate Cent.L.
KOL0014DOR Kole Jacob "s H-Arendskk. 27-04-1913 -
KOL0015DOR Kole Jacomina Catharina "s H-Arendskk. 05-05-1912 -
KOL0004ARC Kollf Jacoba Johanna Middelharnis 12-12-1867 Wagtho Corn.A.H.
KOM0001BOU Kompenhans Saar Suzanna Hoedekenskerke 26-07-1869 Sakko Philippus
KOM0002BOU Kompenhans Izaak Johannes Middelburg 29-05-1829 Hoogesteeger M
KON0001KON Koning de  Jacobus Oud-Vossemeer 28-05-1845 Slokkers A.C.
KON0002BAK Koning de  Petronella Maria Oud-Vossemeer 18-04-1892 Hazen Cornelis
KON0003KON Koning de  Sebastiaan Oud-Vossemeer 25-02-1889 Klerck de Cornelia
KOO0007KOO Kooijman Jacob  Zierikzee 25-08-1861 Weduwen der M.A.
KOO0008KOO Kooijman Thoontje Jannet.H. Kruiningen 22-06-1896 2.Serk Arie
KOO0011KOO Kooijman Johannes Zierikzee 20-02-1865 Weduwen der H.C..
KOO0012KOO Kooijman Jacoba Johanna Zierikzee 15-04-1871 -
KOO0013KOO Kooijman Jannetje Maria Hontenisse 03-06-1897 -
KOO0014KOO Kooijman Thoontje Cornelia Hontenisse 14-09-1894 -
KOO0015KOO Kooijman Corn.Jan Johanne Kruiningen 04-02-1898 Krijger Corna.Cath
KOO 0001MOL Koolaard  Machalina Oud-Vossemeer 30-10-1846 Bergers Chr.
KOO0004HAV Koolaard  Mattheus Gerard Tholen 08-12-1841 Suurland W.
KOO0016KOU Kool Johanna Margaretha Jakarta 21-12-1870 Hoorweg Johan Corn.
KOO0002WEE Koole Willemina Johanna Biggekerke 11-08-1881 Verhage Laurens
KOO0003PIE Kooman Leendert Kapelle 30-03-1861 Jonge de Grietje
KOO0006AAR Koomans Arjaantje Tanneke Fijnaart 15-03-1854 Zwartbol Maarten
KOO0005BLA Koopman Pieter Marinus St.Maartensdijk 04-07-1916 Priem Jac.Jasp.
KOO0009KOO Koopman Marinus Leendert St.Maartensdijk 21-03-1888 Scherpenisse E.A.
KOP0001LEP Kopmels Jan Waarde 25-01-1873 Lepoeter Adriana M
KOR0001WAA Korstanje Jannetje Kapelle 17-02-1832 Paauwe Chr.
KOR0003KOU Korstanje Nicolaas Goes 08-05-1864 Eversdijk Sara
KOR0005REG Korstanje Leendert s-Abtskerke 19-07-1891 IJzerman Pietern.
KOR0002POL Korte de Jacoba Tholen 22-03-1888 Weele v/d A.J.
KOR0004BLA Korte de Annetje Rotterdam 07-12-1904 Cornelisse Willem
KOR0007ROG Korte de Kriena Tholen 26-03-1873 Schot Karel
KOR0008ROG Korte de Marinus Tholen 14-10-1852 Knop Jannetje
KOR0009ROG Korte de Esther Tholen 20-08-1875 Klaassen Abraham
KOR0010POL Korte de Wouter Tholen 05-11-1885 Poldernan Corna. Cath.
KOR0006VER Korver Johanna Dirkje Vlaardingen 03-12-1887 Verkamman Fred.
KOS0001BYL Kosten Maria Yerseke 01-04-1833 Nieuwenh.Fr.
KOS0002STE Kosten Adriana Yerseke 21-12-1841 Sanderse Corn.
KOS0003KOU Kosten Jannetje Kloetinge 18-11-1828 Bad de Hendrik
KOS0010HAG Kosten Dirk Oude Tonge 29-04-1896 Hartog AnthoniaJ.E
KOS0011HON Kosten Geertruid Kloetinge 16-02-1858 Hond de Abr.Korn.
KOS0012KOU Kosten Jacob Kapelle 31-03-1867 Nieuwenhuize Maria
KOS0004KOO Kostense Marinus Dreischor 10-05-1856 2.Goemans J.T.
KOS0005KOO Kostense Jan Dreischor 31-10-1860 Jonge de Geertr.
KOS0006KOO Kostense Cornelis Jacobus Kruiningen 19-05-1886 Dijk van Adra.Suz.
KOS0007KOO Kostense Thona Dreischor 11-05-1858 Marijs Pieter
KOS0008KOO Kostense Cornelis Leendert Kruiningen 16-03-1891 -
KOS0009KOO Kostense Leendert Johannes Kruiningen 18-01-1893 -
KOS0013BAK Kósters Bernardus Francis. Goes 11-04-1881 Ongehuwd
KOT0001MUS Kot Kaatje Tholen 08-01-1892 Ongehuwd
KOT0002STE Kot Pietern.Cornelia Scherpenisse 23-09-1855 Jansens Laban
KOT0003VIE Kot Neeltje Scherpenisse 10-11-1860 Zetten van Jan
KOU0001KOU Kousemaker Johanna Jacoba Nisse 01-09-1858 Meyers Pieter
KOU0002KOU Kousemaker Pieter Jacobus Nisse 26-06-1868 Bakker Johanna
KOU0003KOU Kousemaker Geertruida Maria Wolphaartsdijk 08-07-1854 Vleugel Dingenis
KOU0004KOU Kousemaker Dingenis Wolphaartsdijk 07-11-1830 Versluys Pra.
KOU0005KOU Kousemaker Nicolaas Wolphaartsdijk 27-03-1834 Regt de W.M.
KOU0006KOU Kousemaker Jacobus Wolphaartsdijk 28-11-1832 Kreeke v/d Pra.
KOU0007KOU Kousemaker Johanna Wolphaartsdijk 05-12-1826 Mieras/Geill
KOU0008KOU Kousemaker Jacob Nisse 06-10-1863 Willemse C.J.
KOU0010KOU Kousemaker Pieternella   Wilhelminadorp 20-10-1864 Baalen van Liza
KOU0011KOU Kousemaker Christiaan Gerard. Goes 20-05-1871 Touw Sara
KOU0012KOU Kousemaker Dingenis Arnemuiden 29-08-1871 Crucq Tannetje
KOU0013KOU Kousemaker Benjamin Goes 12-01-1875 Stellenaar C.M.
KOU0014KOU Kousemaker Benjamin Petrus Hulst 22-03-1932 Bosman Jannie
KOU0015KOU Kousemaker Jan Waarde 17-02-1891 Larsen J.L.
KOU0016KOU Kousemaker Pieter Jacobus s Gravenpolder 16-06-1893 Anthonise Adr.
KOU0017KOU Kousemaker Cornelis s Gravenpolder 03-04-1902 Schnepper A.El
KOU0018KOU Kousemaker Adriaan s Gravenpolder 01-02-1888 Buyzerd B.M.
KOU0019KOU Kousemaker Jacobus Heinkenszand 21-03-1885 Koets Adriana
KOU0021KOU Kousemaker Adriaan Christoff. Arnhem 09-11-1919 Feind Jacoba G.
KOU0022KOU Kousemaker Maria Wolphaartsdijk 01-09-1838 Tolhoek Janus
KOU0023KOU Kousemaker Maria Wolphaartsdijk 10-05-1865 Morat W.T.F.
KOU0024KOU Kousemaker Pieter Goes 03-01-1834 Fraassen v.M.C.
KOU0025KOU Kousemaker Janus Dingenis Arnemuiden 09-06-1888 Francke Cath.
KOU0026KOU Kousemaker Jacobus Pieter Arnemuiden 28-12-1865 Laernoes S.M.
KOU0027KOU Kousemaker Geertruida M. Wolphaartsdijk 02-10-1863 Dees Krijn
KOU0028KOU Kousemaker Adriaan   Wolphaartsdijk 20-11-1855 Verhage Maria
KOU0029DEK Kousemaker Christina Nisse 21-10-1831 Strien van Jan
KOU0030KOU Kousemaker steen met daarop
Kousemaker Jacobus Kousemaker Goes 16-03-1757 Schippers Janna
KOU0031KOU Kousemaker Krijn Hansweert 15-03-1918 Maartense Catharina
KOU0009ROO Kouwer David - - Ketting Neeltje J
KRA0006OPR Kraaikamp Hermina Geertruida Dordrecht 14-04-1876 Suurland Izak Andr.
KRA0001WES Kraamer Jan Souburg 16-04-1865 Boogert Janna J
KRA0002 Kraker de Jozias Hoek 20-12-1865 Jonge de Pleun.
KRA0004 Kraker de Francina Terneuzen 31-08-1891 Doeselaar v.J.H.
KRA0005POL Kraker de Maatje Nw.en St.Joosl. 13-09-1817 Polderdijk Arij
KRA0007KOU Kraker de Arie Kloetinge 08-04-1859 Cramer Anna C.
KRA0008SNY Kramer Neeltje Wilhelmina NW.Vossemeer 03-10-1893 Snijder Marinus Jan
KRA0009SNY Kramer Jacomijna Dinteloord 13-01-1844 Nieuwenh.v.Antonie Jozua
KRA0010SNY Kramer Adriana Cornelia Dinteloord 10-04-1842 -
KRA0011SNY Kramer Bastiaan Abraham Dinteloord 01-11-1847 Heus de Johanna Corna.
KRA0012KOU Kramer Jacoba Kortgene 06-11-1908 Platschorre Paulus
KRA0003NIE Kraak Anton Middelburg 19-05-1890 Nieuwenh. Corn
KRE0003WEE Kreeft Pieternella Joha. Ooltgensplaat 23-12-1826 Dalsen van Jan
KRE0001KOU Kreeke v/d Pieternella Wolphaartsdijk 07-04-1830 Kousemaker J.
KRE0002KOU Kreeke v/d Jacob Wolphaartsdijk 19-05-1836 Regt de Pietern.
KRO0001BAA Kromschee Louis Tholen 16-12-1846 Praat Joha.Maria
KRY0001VIN Krijger Marinus Burgh 01-08-1880 Straaijer Thona
KRY0002GEU Krijger Cornelia Poortvliet 13-05-1891 Putten v.Hubrecht J
KRY0003KOO Krijger Joseph Pieter Krabbendijke 11-09-1873 Graaff de Belia B.
KRY0004VIN Krijger Hendrika Burgh 27-02-1883 Weel v/d Jan Adr.
KRY0005NIE Krijger Apollonia Adriana Krabbendijke 21-10-1880 Aarnoudse Leend.J.
KRY0007 Krijger Christoffel Poortvliet 06-01-1894 Vate v.d.Johanna A
KRY0008KOU Krijger do.v.Jacobus/C.Zuidw Krabbendijke ……………. …………………….
KRY0006KLA Krijnsen Jannetje Krabbendijke 11-08-1846 Wabeke Cornelis
KUI0002VEL Kuiper Neeltje   Hoorn 07-11-1838 Jonge de Joh.
KRU0001KOU Kruiter de Levina Francina Goes 17-06-1852 Noordijke Marinus
KUI0001BYL Kuiper de Arigje Neder Slingeland 26-03-1843 Simons Adam F
KUN0001MUR Kunst Andries St.Philipsland 14-04-1843 Nieuwenh.v.M.C.
KUN0002VER Kunst Adriana St.Philipsland 27-08-1834 Vliet v/d Corn.
KUY0003VOS Kuyper Neeltje Tholen 13-02-1850 Geluk Gommert
KUY0004RUY Kuyper Marinis Tholen 16-04-1871 Kegge Wilhelmina
KUR0002BUR Kurvink Neeltje St.Annaland 13-12-1865 Burgers Jacob
KUR0001BAL Kurvink Tona Cornelia Tholen 23-02-1874 Jansen Marinus
KWE0001CRU Kwekkeboom Geertje Vrouwenpolder 20-04-1888 Crucq Simon
KWE0002KOU Kwekkeboom Maria Vrouwenpolder 28-02-1898 Wielemaker Jos.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's