Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678839


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster
e-mail:
contact algemeen

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2017

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

Letter G:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
GAA0001STR Gaakeer Willemina St.Annaland 19-01-1860 Bruynzeel Nic.
GAA0002STR Gaakeer Cornelia St.Maartensdijk 11-09-1865 Kodde Nicolaas
GAA0003STR Gaakeer Abraham St.Maartensdijk 30-04-1828 Stein/Iwaarden
GAA0004STR Gaakeer Izak St.Maartensdijk 02-09-1864 Verstraate C.M.
GAA0005STR Gaakeer Johanna Pietern. St.Maartensdijk 10-08-1868 Capelle Fr.
GAA0006STR Gaakeer Willemina Pietern. St.Maartensdijk 10-05-1861 Groot de Fred.Wilh.
GAA0007STR Gaakeer Jacob St.Maartensdijk 06-09-1829 Hage Geertje
GAA0008STR Gaakeer Arie St.Maartensdijk 08-05-1861 Stoutjesdijk M.
GAA0009STR Gaakeer Izabella Corn. J. St.Maartensdijk 27-09-1871 Strien van Jan
GAA0010STR Gaakeer Geertje & Pra. St.Maartensdijk 06-01-1875 Ongehuwd
GAA0011GEL Gaakeer Wilhelmina Henr. St.Maartensdijk 15-11-1853 Elenbaas H.
GAA0012DOR Gaakeer Wilhelmina Petron St.Maartensdijk 23-12-1850 Ongehuwd
GAA0013MUS Gaakeer Izaak St.Maartensdijk 03-12-1819 Hartog Cath.
GAA0014STR Gaakeer Abraham St.Maartensdijk 21-01-1860 Vermeulen Maria
GAA0015HOE Gaakeer Huibrecht St.Annaland 08-01-1859 Theunisse Janna
GAA0016SPE Gaakeer Johanna   St.Maartensdijk 01-04-1877 Ongehuwd
GAA0017SPE Gaakeer Pieter St.Annaland 06-05-1855 Ongehuwd
GAA0020ROO Gaakeer Janna St.Annaland 15-04-1856 Moerland G.
GAA0018DOR Gaakeer Jacoba Cornelia St.Maartensdijk 24-12-1866 Zorge v.Jacob
GAA0021ROO Gaakeer Janna St.Maartensdijk 29-09-1896 Eerland Jan
GAA0019ROO Gaakeer David St.Maartensdijk 02-06-1878 Oudesluijs Eliz.
GAA0022MUL Gaakeer Pieter St.Maartensdijk 11-11-1847 -
GAA0023MUL Gaakeer Pieternella Corn. St.Maartensdijk 06-01-1875 Ongehuwd
GAA0024MUL Gaakeer Geertje St.Maartensdijk 11-03-1876 Ongehuwd
GAA0025ROO Gaakeer Jacob St.Maartensdijk 07-12-1873 Zeedijk Adr.D.
GAA0026ROO Gaakeer Cor/Pieter/Arie St.Maartensdijk 29-08-1903 -
GAA0027STR Gaakeer Izak St.Maartensdijk 22-08-1890 -
GAA0028POT Gaakeer Corn.Jacobus Bart St.Maartensdijk 17-01-1900 Dalen v.Geertr.Dan
GAA0029ROZ Gaakeer Helena Stavenisse 10-05-1902 Kloet Andreas Willem
GAA0030KOU Gaakeer Johanna Stavenisse 24-11-1905 Putte v.Hubertus Corn.
GAA0031KOU Gaakeer Jannetje St.Maartensdijk 23-12-1904 Hartog den Jan Nic.
GAA0032PUT Gaakeer Neeltje St.Maartensdijk 30-05-1887 ongehuwd
GAA0033PUT Gaakeer Willem Johannis St.Maartensdijk 19-01-1849 Manteau Corna.Jobje
GAA0034PUT Gaakeer Adrianus Stavenisse 16-08-1904 Engelvaart Maria P.
GAA0035PUT Gaakeer Jannetje Johanna Stavenisse 18-06-1903 Potappel Joh.Leendert
GAA0036PUT Gaakeer Pieternella Geertje St.Maartensdijk 26-01-1899 Vreugdenhil Hendrik
GAA0037PUT Gaakeer Hubrecht Stavenisse 29-08-1916 Boogaard Leuntje J.
GAA0038PUT Gaakeer Jozina Martina Stavenisse 16-06-1910 Putte v. Cornelis
GAA0039PUT Gaakeer Martinus Stavenisse 05-04-1907 Breure Willemina D.
GAA0040PUT Gaakeer Pieter Stavenisse 02-11-1911 Potappel Jacomina H.
GEB0001MUS Gebraad Cornelia Poortvliet 19-09-1878 Reynhout Jan
GEB0002MUS Gebraad Janna Poortvliet 09-08-1889 Ongehuwd
GEB0003MUS Gebraad Cornelis Poortvliet 25-05-1880 Ongehuwd
GEB0004MUS Gebraad Leendert Gerardus Poortvliet 05-12-1875 Ongehuwd
GEB0005MUS Gebraad Cornelis Poortvliet 02-02-1829 Wilde de Jasna C.
GEB0006MUS Gebraad Gerardus Poortvliet 09-09-1884 Stoutjesdijk P.P.
GEE0001STR Geelhoed Jannetje Wissekerke 27-08-1864 Vogelaar Corn.P
GEE0002NIE Geelhoed Lieven St.Philipsland 13-04-1880 Nieuwenh.v.W.
GEE0003NIE Geelhoed Johannes St.Philipsland 17-04-1879 Quist Janna
GEE0004NIE Geelhoed Adriana St.Philipsland 11-03-1881 Nieuwenh.v.C.
GEE0005NIE Geelhoed Dina Wilhelmina St.Philipsland 07-07-1883 Capelle Frans
GEE0006NIE Geelhoed Adriaan Krabbendijke 27-02-1868 -
GEE0007NIE Geelhoed Abraham Krabbendijke 20-03-1869 Koole Johanna
GEE0008NIE Geelhoed Hendrik Jan Krabbendijke 20-01-1871 Nieuwenh.v.A.W
GEE0009STE Geelhoed Jan Kapelle 29-06-1897 Scheele Jannek
GEE0011KOU Geelhoed Adriaan Kapelle 01-11-1852 Hof op 't Wilh.
GEE0012STE Geelhoed Willem Kapelle 29-09-1886 Troye de Adriana
GEE0014STE Geelhoed Dina   26-12-1911 Ongehuwd
GEE0015ARC Geelhoed Pieternella Hendrik. St.Philipsland 25-12-1903 Nieuwenh.W.C.
GEE0013NIE Geense  Poulus St.Philipsland 24-07-1870 Meijer Johanna M.
GEE0010MIN Geensen Cornelia Maria IJzendijke 13-06-1850 Bijl Johannis
GEI0001KOU Geill Jan Adam Zaamslag 23-04-1815 Zadelhoff G.B.
GEI0002KOU Geill Pieter Johannes Krabbendijke 20-06-1855 Olifiers Maria
GEI0003KOU Geill Frans Albert Zaamslag 30-04-1818 Kousemaker J.
GEI0004KOU Geill Johan Adam Pr. Krabbendijke 01-08-1851 Geill Ludov.Adel.M
GEI0005KOU Geill Adolphe Krabbendijke 02-09-1867 Tak Elizabeth
GEI0006KOU Geill Jan Adam Middelburg 17-12-1786 Vos de Janna
GEI0007KOU Geill Geertruida Joha Krabbendijke 05-04-1854 Selms v.Hendricus
GEI0008KOU Geill Willem Marie Krabbendijke 28-01-1861 Zadelhoff v.W.M.
GEI0009KOU Geill Jan Pieter Roeland Nisse 01-02-1906 -
GEI0010KOU Geill Pieternella Gerhard. Nisse 15-12-1871 Hoorweg Arie Jan
GEI0011KOU Geill Johanna Pieternella Krabbendijke 22-11-1856 Bouricius H.D.Lod.
GEI0012KOU Geill Petronille (Pra.) Zaamslag 02-05-1812 Ongehuwd
GEI0013KOU Geill Maria Margaretha Nisse 24-09-1869 Ongehuwd
GEL0053BLA Gelderblom Jozina Pietern. Tholen 30-06-1892 Beusekes
GEL0115OOS Gelderblom Johannes Horssen 05-08-1833 Bergers Jozina N.
GEL0116OOS Gelderblom Anthona Johanna Poortvliet 28-01-1873 Oost Bernardus J.
GEL0117MUL Gelderblom Abraham Karel Poortvliet 28-01-1874 Lange de T.Kl.M.
GEL0131KLA Geldhof Catharina Hendrika St.Maartensdijk 03-10-1917 -
GEL0140REG Geleedst Elizabeth Wolphaartsdijk 11-04-1887 Verschuure Willem
GEL0028OUD Gelok Frans   St.Maartensdijk 23-08-1856 Oudesluys Rach
GEL0062GEL Gelok Anthonie Joh. St.Philipsland 15-05-1875 Geluk Adra.Mar.
GEL0063SLA Gelok Adriaan Hendrik St.Philipsland 26-03-1873 Berg v/d Geertr
GEL0064SLA Gelok Carolina Cath.G. Stavenisse 09-02-1906
GEL0065SLA Gelok Geertruida Joha Stavenisse 17-04-1907
GEL0067SLA Gelok Hendrik Christ. St.Philipsland 20-07-1877 Hoogkamer F.T.
GEL0001MOL Geluk Adriaan St.Annaland 23-07-1824 Kodde Cornelia
GEL0002MOL Geluk Adriaan Cornelis St.Annaland 22-02-1881 Luyk v.Anth.Joh
GEL0002MOL Geluk Adr.Corn.met gezin St.Annaland 22-02-1882 Luyk v.Anth.Joh
GEL0003MOL Geluk Cornelis St.Annaland 03-12-1847 Bierens Maatje
GEL0004MOL Geluk Cornelia Adriana St.Annaland 02-09-1873 Weele v/d Mar
GEL0005MOL Geluk Abraham Joh. St.Annaland 10-12-1879 Bruynzeel Mach
GEL0006MOL Geluk Frans St.Annaland 15-01-1884 Bruynzeel Corn.
GEL0007MOL Geluk Jacobus Willem St.Annaland 24-06-1882 -
GEL0008MOL Geluk Jacoba Willemine St.Annaland 28-09-1887 Goedegeb.Joh.
GEL0009MOL Geluk Laban Adriaan St.Annaland 11-08-1885 Verburg San
GEL0010MOL Geluk Lena Cornelia St.Maartensdijk 06-03-1866 Nieuwenh.v.M.A
GEL0011WES Geluk Adriaan Jacobus Tholen 04-11-1848 Boudeling A.E.
GEL0012BLA Geluk Jacob Tholen 27-12-1786 1.Kodde A.2.Dalen v.J.
GEL0013BLA Geluk Maria Pietern. Tholen 16-06-1867 Aerts P.J.
GEL0014BLA Geluk Adriana Jacoba Tholen 28-10-1840 Stapele v.M.G.
GEL0015BLA Geluk Johannis Mar. Tholen 09-02-1845 Friderichs M.W.
GEL0016GEL Geluk Jacobus J.A.A Tholen 08-08-1848 Bierens A.M.
GEL0017GEL Geluk Jacob Anthonie Tholen 01-12-1838 Dalen v.Wilh.
GEL0018GEL Geluk Maria   Tholen 26-12-1840 Nieuwenh.v.Korn.P
GEL0019GEL Geluk Anthonie Marinus Tholen 25-08-1854 Stoutjesdijk J.A
GEL0020GEL Geluk Jacob - - -
GEL0021GEL Geluk Jacob - - -
GEL0022GEL Geluk Jacoba Anth.Corn. Tholen 24-09-1873 Mol Pieter
GEL0023GEL Geluk Cornelia Maria Jac Tholen 14-11-1880 Vaate v/d M.G.
GEL0025GEL Geluk Anthonie  Tholen 01-10-1880 Daalen v.Apo.N.
GEL0026GEL Geluk Jacob Anthonie Tholen 31-10-1884 Ongehuwd
GEL0027GEL Geluk Cornelis Leendert Tholen 11-07-1882 Hage Hendrica
GEL0029MOL Geluk Elisabeth Pietern. St.Maartensdijk 02-02-1839 Mol Marinus J.
GEL0030GEL Geluk Willem Johannes Tholen 10-02-1866 Quist Janna Pra
GEL0031NIE Geluk Tanna Jacoba St.Annaland 27-02-1879 Dijke v.Pieter
GEL0032NIE Geluk Adriana Martina St.Annaland 27-06-1881 -
GEL0033POL Geluk Jacoba Pietern. Tholen 20-05-1891 Lindhout M.L.
GEL0034GEL Geluk Anthonie Oud-Vossemeer 10-04-1812 Maris Maria
GEL0035GEL Geluk Marinus Jac.Corn. Tholen 27-05-1888 Rijstenbil Corn.
GEL0036BOO Geluk Tanne Jacoba St.Annaland 28-10-1869 Soeters Adr.Joh
GEL0037BOO Geluk Anthonie Jan St.Annaland 19-05-1879 Bruynzeel Lena
GEL0038BOO Geluk Jannetje Barendina St.Annaland 27-09-1849 Boogaard Joh.
GEL0039BOO Geluk Huugtje St.Annaland 16-05-1853 Polderman Joh.
GEL0040GEL Geluk Jacob Anthonie Tholen 21-12-1897 Bierens Wilh.
GEL0041DYK Geluk Cornelis Jac.Jac. Poortvliet 31-05-1855 Mol Helea Jac.
GEL0042GEU Geluk Kaatje Tholen 12-04-1824 Dijke v.Abraham
GEL0043BOO Geluk Neeltje Jacoba St.Annaland 09-09-1871 Luyk v.Johannes
GEL0044WIL Geluk Johanna Adriana St.Maartensdijk 19-05-1862 Slikke v/d Abr.
GEL0045GEL Geluk Willem Ary Wissenkerke 10-03-1885 Ongehuwd
GEL0046GEL Geluk Abraham Willem Tholen 15-12-1871 Kam de Maria L
GEL0047GEL Geluk Eva Tanna Wilh Tholen 22-03-1881 Ongehuwd
GEL0048MUL Geluk Marinus   Tholen 19-08-1872 Hage Pietern.W
GEL0049BOO Geluk Francois St.Annaland 05-12-1844 Elenbaas Margr
GEL0050BLA Geluk Neeltje   Tholen 12-09-1865 Schot Simon L.
GEL0054MUS Geluk Wilhelmina St.Maartensdijk 25-04-1854 Groenew.Corn.
GEL0051QUE Geluk Gerhard Abraham St.Maartensdijk 29-04-1889 Westerweel Wil
GEL0052GOR Geluk Cornelis Tholen 28-03-1837 Gorsel v.W.J.
GEL0055WES Geluk Kornelia vd Velde Tholen 27-11-1832 Stoutjesdijk M.J
GEL0056VOS Geluk Gommert Poortvliet 19-03-1845 Kuyper Neeltje
GEL0057STE Geluk Pieternella Suzan. Stavenisse 29-10-1866 Jonge de Abr.
GEL0058SCH Geluk Jacob Leendert M. St.Maartensdijk 24-02-1918 Muller Janna Adr.
GEL0059VIE Geluk Lena  Poortvliet 10-01-1889 Jagt Pieter
GEL0060 Geluk Maria Anthonia St.Maartensdijk 18-07-1884
GEL0061 Geluk Santina Stavenisse 26-01-1824 Pavias Abr.
GEL0066KOU Geluk Adriana Abramina Tholen 14-03-1899 Giljam Domus M
GEL0068MUS Geluk Krina Pra. Tholen 29-02-1920
GEL0069FAS Geluk Jan Mattheus St.Annaland 06-02-1884 Luijk v.Janna C.
GEL0070FAS Geluk Jacob Anthonie St.Annaland 17-07-1912 Moerland Jannetje
GEL0071FAS Geluk Anthonie Corn. St.Annaland 01-06-1919 Hage Willemina C.
GEL0072BIE Geluk Johannes Jacob Tholen 13-01-1876 Laban Maria
GEL0073BIE Geluk Johanna Tholen 03-07-1897 Bierens Joh. J.
GEL0075SCH Geluk Marinus Poortvliet 30-11-1916 Roggeband Hendr.
GEL0076DAA Geluk Johanna Lena Tholen 02-07-1876 Luijk v.Adr.Corn.
GEL0077DAA Geluk Tanna Jacoba Tholen 01-05-1875 Es van Marinus
GEL0078DAA Geluk Willem Arij St.Annaland 28-11-1844 Christiaanse W.J.
GEL0080BLA Geluk Maria Anthonette Tholen 10-06-1878 Geluk Corn.Wilh.
GEL0081BLA Geluk Cornelis Wilhelm Poortvliet 03-01-1875 Geluk Maria Anth.
GEL0082GRO Geluk Helena Cornelia Tholen 11-06-1876 Bierens Bern.Gua
GEL0083BLA Geluk Anna Johanna Tholen 30-10-1881 Blaas PieterJac.
GEL0084BLA Geluk Pieternella Maria Poortvliet 06-06-1869 Bevin Alcides
GEL0085BLA Geluk Apolonia Johanna Tholen 22-01-1811 Lammers Daniël
GEL0086BLA Geluk neven en nichten v. Tholen 30-10-1881 Blaas PieterJac.
GEL0087BLA Geluk Janna Joha.Will. Tholen 14-09-1877 Ongehuwd
GEL0088GEL Geluk Adriaan Tholen 23-01-1892 Giljam Martha B.
GEL0089GEL Geluk Maatje Adriana Tholen 22-05-1904 Contant Gabr.Pr.
GEL0090GEL Geluk Karel Tholen 23-04-1927 Hage Maria Corna
GEL0091GIL Geluk Tanna Adriana Tholen 03-09-1882 Stoutjesdijk M.J
GEL0092GIL Geluk Wilhelmina Jacoba Tholen 27-11-1886 Noom Evert
GEL0093GEL Geluk Willem Johannis Tholen 26-03-1924 Splunter v.Sara E.
GEL0094RYS Geluk Johanna Adriana St.Maartensdijk 09-11-1905 Geluk Boudewijn A
GEL0095RYS Geluk Boudewijn Anthony Tholen 05-03-1897 Geluk Joha.Adra.
GEL0096RYS Geluk Jacob Cornelis Tholen 04-09-1891 Hage Cornelia W.
GEL0097RYS Geluk Abraham Jacob Tholen 10-06-1889 Rijstenbil Corna.J.
GEL0118HEN Geluk Jacomina Elisabeth St.Maartensdijk 01-01-1869 Hendrikse Corn.W.
GEL0119KOU Geluk Pieternella St.Maartensdijk 09-11-1822 Hage Cornelis
GEL0120GEL Geluk Maria Antonetta Dinteloord 19-07-1883 Bruijnzeel Adriaan
GEL0121FAS Geluk Maatje Corna.Anna St.Annaland 11-02-1906 Mol Marinus
GEL0122FAS Geluk Abramina Anna St.Maartensdijk 30-03-1916 -
GEL0123ARC Geluk Jacob St.Maartensdijk 15-08-1815 Scherpenisse Elena
GEL0124HAG Geluk Pieternella Adriana St.Maartensdijk 16-03-1861 Hage Dirk
GEL0125HAG Geluk Anthonie St.Maartensdijk 03-03-1838 Bergh v.d.Dirkje C.
GEL0126HAG Geluk Gabriël Adriaan St.Maartensdijk 11-09-1874 Hage Tannetta P.
GEL0127HAG Geluk Willem Marinus St.Maartensdijk 03-04-1859 Bestebroer Cath.J.
GEL0128STR Geluk Gabriël  (verm.) St.Maartensdijk 14-06-1822 Vermeulen Joha.A
GEL0129HAG Geluk Johanna Adriana St.Maartensdijk 09-11-1905 Geluk Boudewijn A
GEL0130GRO Geluk Wilhelmina Joha. St.Annaland 30-01-1847 Bruijnzeel Jacob
GEL0132….. Geluk Johannes Adr.Jac. Tholen 05-10-1895 Zande v.d.Kaatje K.
GEL0133BLA Geluk Maartje Willemijna Tholen 07-04-1910 Steendijk Cornelis
GEL0134DAL Geluk Maria Cornelia Tholen 27-01-1874 -
GEL0135DAL Geluk Tanna Jacoba Tholen 10-01-1875 Es van Marinus
GEL0136DAL Geluk Johanna Lena Tholen 02-07-1876 Luyk v.Adr.Corn.
GEL0137DAL Geluk Jacoba Cornelia Tholen 06-11-1877 -
GEL0138RYS Geluk Adriaan Cornelis Tholen 09-04-1894 Putte van Elisabeth
GEL0139RYS Geluk Tanna Adriana Tholen 03-09-1882 Stoutjesdijk M.J.
GES0001HON Geschiere Gillis Heinkenszand 05-01-1883 Priester Dirkje
GEU0006SMI Guequierre Jozia Danetta St.Maartensdijk 13-12-1871 Dalen v.Anth.C.
GEU0007SMI Guequierre Jacobus Josias St.Maartensdijk 07-02-1883 Gorsel v.Pietern
GEU0008SMI Guequierre Daniel Jacob Schoondijke 31-01-1849 Rijnberg Hendrina
GEU0009SMI Guequierre Jozina Jacoba  IJzendijke 25-01-1834 Verlinde Leunis
GEU0001GEU Geuze Emmeric. C.W.A Poortvliet 13-01-1888 Hartog Elis.C.
GEU0002GEU Geuze Helena Pieternella Poortvliet 07-06-1863 Bruyne de Jacob
GEU0003GEU Geuze Marinus Adriaan Poortvliet 04-01-1862 Elenbaas Ding.
GEU0004BIE Geuze Elene Pieternella Poortvliet 06-02-1824 Bierens Corn.
GEU0005GEL Geuze Abraham Poortvliet 25-09-1865 Koole Colina Levina
GEU0010MUS Geuze Dirk M.M. Scherpenisse 13-10-1886 Schot G.J.W.
GEU0011GEU Geuze Willem Jan s H-Arendskerke 15-08-1876 Huisson Jannet.
GEU0012GEU Geuze Maria Pietern. s H-Arendskerke 16-10-1879 Weele v.Const.J
GEU0013GEU Geuze Krijn Kornelis Poortvliet 02-12-1854 Plasse v/d Wilh.
GEU0014MUS Geuze Cornelis Adriaan Scherpenisse 10-02-1857 Schot Adr.Hub.
GEU0015MUS Geuze Hubrecht D.C. Scherpenisse 13-09-1884 -
GEU0016MUS Geuze Catharina G.A. Scherpenisse 04-08-1890 Schot Dirk Corn.
GEU0017MUS Geuze Cornelis A.L. Scherpenisse 18-08-1904 Boer den Lena
GEU0018MUS Geuze Adriaan Scherpenisse 27-10-1906 Punt Elis.H.
GEU0019GEU Geuze Abramina Eva Poortvliet 07-06-1863 Nieuwenh.v.J.G.
GEU0020HEY Geuze Adriana Scherpenisse 21-06-1832 Engelen v.W.
GEU0021MEL Geuze Matthijs Cornelis Poortvliet 01-02-1838 Heyboer Jacoba
GEU0022BIE Geuze Marinus Cornelis Poortvliet 11-08-1894 Kloet Wilh.Andr
GEU0023MUS Geuze Elisabeth Willem. Scherpenisse 20-05-1883 Rijstenbil Jan
GEU0024MUS Geuze gez.Corn.Adriaan Scherpenisse 10-02-1857 Schot Adr.Hub.
GEU0025FAS Geuze Kornelis Tholen 03-12-1844 Potter Maria
GEU0026FAS Geuze Cornelia Tholen 17-09-1869 Schot Jan
GEU0027BLA Geuze Matthijs Dirk Adr. Scherpenisse 30-08-1897 Blaas Tannetje J.
GEU0028TAZ Geuze Matthijs Tholen 06-11-1867 Potter Neeltje
GEU0029GEU Geuze Willemijna Abramina Poortvliet 22-07-1860 Gorsel v.Hendrik
GEU0030GEU Geuze Marinus Adriaan Poortvliet 22-02-1917 Starke Elly Meggel.
GEU0031GEU Geuze Adriana Maria Poortvliet 15-12-1858 Graaff de Korn.Mar.
GEU0032GEU Geuze Marinus Adriaan Poortvliet 19-04-1928 Zande v.d.Mart. W.
GEU0033OPR Geuze Willemina Cornelia Scherpenisse 18-02-1853 Noordijke Pieter
GEU0035KOU Geuze Arendje Scherpenisse 08-02-1876 Bolier Gillis
GIL0001MOL Giljam Catharina Jacom. Tholen 23-06-1811 Nieuwenh.v.M.G.
GIL0002ELE Giljam Maria Dingena Tholen 25-07-1867 Quakkel.Domus
GIL0003ELE Giljam Jacob Karel St.Maartensdijk 09-02-1893 Uyl Adriana
GIL0005ELE Giljam Martha Boudew. St.Maartensdijk 03-02-1892 Geluk Adriaan
GIL0006ELE Giljam Karel Tholen 10-04-1869 Quakkelaar Hen
GIL0004ELE Giljam Domus Marinus St.Maartensdijk 05-03-1900 Geluk Adriana
GIL0007DOR Giljam Elizabeth Poortvliet 20-10-1824 Elenbaas Mar.
GIL0008BLA Giljam Boudewijn Ouwerkerk 20-12-1847 Stols J.H.C.
GIL0009BEV Giljam Pieternella Wilh.M. St.Maartensdijk 26-09-1895 Elenbaas Jac.Laur
GIL0011DAM Giljam Janna Stavenisse 17-03-1870 Damme v.Chris.M.
GIL0012FAS Giljam Cornelis Scherpenisse 12-05-1894 Wilde de Adriana
GIL0013FAS Giljam Gieljam) Maatje Poortvliet 06-03-1869 Bevelander Joh.Nic.
GIL0010STO Giljamse Anna Jacoba Ouwerkerk 04-02-1865 Wilde de Dignis G.
GLE0001GEL Glerum Jacoba Marina Schore 20-01-1890 Slikke v.d.Abraham
GLE0002KOU Glerum Johanna Helena Schore 24-01-1877 Brink v.d.Jacobus L.
GOE0001BUR Goedegebuure Trijn Aplonia St.Annaland 05-10-1858 Moerland Jacob
GOE0002LUT Goedegebuure Jacob St.Annaland 27-11-1825 Ongehuwd
GOE0003LUT Goedegebuure Abraham St.Annaland 22-01-1823 Ongehuwd
GOE0004LUT Goedegebuure Jozina Neeltje St.Annaland 10-02-1853 Manneke Corn.
GOE0005LUT Goedegebuure Abraham St.Annaland 29-09-1855 Ongehuwd
GOE0006LUT Goedegebuure Jan Abraham St.Annaland 29-04-1854 Dulschoten v.Eva
GOE0007LUT Goedegebuure Willem St.Annaland 10-09-1861 Middelman W.J.
GOE0008LUT Goedegebuure Jacob St.Annaland 04-07-1860 Jonge de Maria
GOE0009SPE Goedegebuure Bartel St.Annaland 03-09-1864 Kaashoek Corn.
GOE0010PRA Goedegebuure Leendert  St.Annaland 12-09-1846 Quaak Helena
GOE0013HAG Goedegebuure Pietje St.Maartensdijk 04-05-1884 Hage Corn.P.
GOE0014MOL Goedegebuure Jan St.Annaland 18-09-1806 Bal Trijntje
GOE0018POP Goedegebuure Witte St.Annaland 17-02-1883 Buys Geertr.
GOE0017POP Goedegebuure Adriaan St.Annaland 30-04-1854 Rijnberg Neeltje
GOE0016POP Goedegebuure Josina St.Annaland 04-09-1830 Goedegeb.Corn.
GOE0015POP Goedegebuure Cornelis St.Annaland 30-07-1829 Goedegeb.Josina
GOE0019RUI Goedegebuure Abraham St.Annaland 22-01-1823 Dussen/Priem
GOE0020RUI Goedegebuure Abraham St.Annaland 01-10-1852 Welle v/d Adr.
GOE0022RUI Goedegebuure Anna St.Annaland 25-12-1856 Bierens Ary
GOE0024RUI Goedegebuure Johanna St.Annaland 20-11-1863 Kloet Joh.Mar.
GOE0025RUI Goedegebuure Jacob St.Annaland 11-02-1869 Stols Jannetje Fr.
GOE0026RUI Goedegebuure Pieternella Maria St.Annaland 31-07-1884 Boogaard Corn.
GOE0027RUI Goedegebuure Abraham St.Annaland 11-05-1883 Witte de Anna
GOE0028RUI Goedegebuure Pieter Adriaan St.Annaland 11-08-1892 Bloemendaal Ther.
GOE0029RUI Goedegebuure Leendert Jacob St.Annaland 18-11-1888 Neele Hendrika
GOE0021RUI Goedegebuure Leuntje St.Annaland 20-10-1854 Gorsel v.Mar.
GOE0030RUI Goedegebuure Leuntje Jos.Neel. St.Annaland 10-11-1889 Duyzer Mar.P.
GOE0031HAV Goedegebuure Johannis Corn. St.Annaland 26-02-1890 Fase Maartje
GOE0032MUL Goedegebuure Elizabeth St.Maartensdijk 15-09-1887 Scherpenisse A
GOE0034ENG Goedegebuure Elisabeth P.M. St.Annaland 04-06-1895 Engelsman d.M
GOE0035NOO Goedegebuure Josina Neeltje St.Annaland 03-02-1851 Vermaas Leend.
GOE0036 Goedegebuure Anna St.Maartensdijk 23-09-1881 Slager Jan
GOE0037 Goedegebuure Dingenus St.Annaland 23-10-1862 Kaashoek Jann.
GOE0038SLA Goedegebuure Johannis St.Annaland 08-09-1843 Welle v/d Neeltje
GOE0039MUS Goedegebuure Marinus St.Annaland 01-05-1831 Gorsel/Potappel M
GOE0040RUI Goedegebuure Neeltje Johanna St.Annaland 29-08-1895 Geluk Jan Anth.
GOE0041KOO Goedegebuure Johannes St.Maartensdijk 01-09-1885 Geluk Jacoba W.
GOE0042MUS Goedegebuure Jacoba St.Annaland 19-07-1868 Hof v.'t Pieter
GOE0043EEN Goedegebuure Dingenus St.Annaland 23-10-1862 Kaashoek Jannetje
GOE0044FAS Goedegebuure Jacob Leendert St.Annaland 08-06-1886 Stols Aberd.Izab.
GOE0045KIE Goedegebuure Adriana Pra Marina Stavenisse 24-03-1891 Pipping Willem
GOE0046MUS Goedegebuure Jozina Barendina St.Annaland 29-05-1850 Ongehuwd
GOE0048FAS Goedegebuure Johannis St.Annaland 20-11-1881 Kaashoek Fr.Joha.
GOE0049FAS Goedegebuure Leuntje St.Annaland 04-09-1887 Heijboer Willem
GOE0051BEN Goedegebuure Jacob Leendert St.Annaland 20-02-1891 4x gehuwd
GOE0052BEN Goedegebuure Jacob Johannis St.Annaland 20-09-1903 Boogaard v.den Johanna
GOE0053 BEN Goedegebuure Lena Jacoba St.Annaland 08-07-1898 Bendegom Arij Mar.
GOE0054BEN Goedegebuure Pieter St.Annaland 14-04-1910 Goedegeb.Krina J.
GOE0056FAS Goedegebuure Pieternella St.Annaland 23-01-1849 Klooster v.d.Marinus
GOE0058MOL Goedegebuure Marinus St.Annaland 11-09-1808 Polderman Tannetje
GOE0050KOU Goedemondt Adriaan Franciscus Kruiningen 06-01-1909 Modde Augusta J.
GOE0055KOU Goedknecht Dirk Roozemond Antonina D.
GOE0047KOO Goemans Jannetje Thoontje Dreischor 19-02-1859 Kostense Mar.
GOE0057KOU Goense Jacob met fam. s-Heerenhoek 28-01-1863 Boonman Anthonia
GOE0012GEU Goeree Maarten s H-Arendskerke 19-08-1849 Duinkerke Elis.
GOE0011GEU Goeree Dina   s H-Arendskerke 03-05-1856 Beenhakker Jac
GOE0033WIL Goetheer Jan Wolphaartsdijk 01-08-1852 Damme v.K.J.
GOF0001WES Goffau de Josephus Kapelle 04-02-1826 Meeuwsen Jac.
GOF0002WES Goffau de Marinus Rilland 25-03-1874 Blok Wilhelmina
GOF0003ELE Goffau de Martina Rilland 29-08-1879 Putte v.Hendrik
GOF0004ELE Goffau de Jan Krabbendijke 05-12-1849 Kok Katharina
GOG0001ÀRC Gogel Catharina Bloemendaal 30-03-1826 Burger Adr.J.Fr.
GOG0002ARC Gogel Elisabeth Alexandra Den Haag ca. 1806 -
GOO0001HEY Goos Tjidde Brouwershaven 15-06-1876 Boogaart v/d Eliz.
GOO0002WEE Goos Maria Brouwershaven 13-05-1904 Dekker Jacobus
GOR0001GOR Gorsel van Willem Hendrik Tholen 12-06-1844 Christiaanse N.J
GOR0002GOR Gorsel van Hendrik   Tholen 25-06-1809 Gorsel v.Willemi
GOR0003GOR Gorsel van Willemina Oud-Vossemeer 02-12-1806 Gorsel v.Hendrik
GOR0004RUI Gorsel van Marinus Tholen 26-01-1848 Goedegeb.L.
GOR0005HOE Gorsel van Sara Johanna Oud-Vossemeer 24-06-1904 Vlieger de Willem J 
GOR0006GOR Gorsel van Willemina Joh. Oud-Vossemeer 20-07-1840 Geluk Cornelis
GOR0007GOR Gorsel van Jan Jacob Oud-Vossemeer 16-01-1894 Vos Hendr.Elis.
GOR0008GOR Gorsel van Johanna Oud-Vossemeer 25-10-1880 Ongehuwd
GOR0009GOR Gorsel van Johannis Oud-Vossemeer 28-10-1889 Bevelander Corn
GOR0010 Gorsel van Pieternella Maria St.Maartensdijk 12-11-1886 Guequierre Jac.J.
GOR0011 Gorsel van Johanna Cornelia St.Maartensdijk 16-02-1882 Heijboer Abr.Pr.
GOR0012 Gorsel van Dingena Cornelia St.Maartensdijk 07-07-1889 Kauffman Marinus
GOR0013DOR Gorsel van Marinus St.Maartensdijk 24-02-1880 Dorst Willemina
GOR0014DOR Gorsel van Cornelis Tholen 26-04-1905 Braber den A.L.
GOR0015DUY Gorsel van Tona Marina St.Maartensdijk 20-05-1886 Doezelaar v.Mar.
GOR0016BEV Gorsel van Jakob Tholen 18-12-1864 Stapele v.Wilh.Hen
GOR0017BLA Gorsel van Wilhelmina St.Maartensdijk 28-08-1871 Wilde de Jacob J.
GOR0018BLA Gorsel van Pieternella   St.Maartensdijk 27-06-1869 Scherpenisse Mar.
GOR0019TIM Gorsel van Bernhardus  Gual. Rilland 20-08-1872 Sneep Petro.Appol
GOR0020FAS Gorsel van Cornelia Oud-Vossemeer 09-06-1879 Beun Andries O.Th
GOR0022FAS Gorsel van Jan Tholen 28-09-1829 Doeleman Maria
GOR0023KIE Gorsel van Jan Jacob Tholen 11-07-1863 Blij de Maria Cath.
GOR0024KIE Gorsel van Johannis Leendert Oud-Vossemeer 19-02-1877 Slikke v/d Jannetje
GOR0025GEL Gorsel van Adriana Cornelia St.Maartensdijk 11-02-1906 Wielaard Gerard L
GOR0026GEL Gorsel van Cornelia St.Maartensdijk 22-11-1882 Fluijt Joh.Pieter
GOR0027GEL Gorsel van Marinus St.Maartensdijk 25-12-1876 Muller Maria Franc
GOR0028HAG Gorsel van Diena St.Maartensdijk 01-11-1824 Hage Cornelis
GOR0029ARC Gorsel van Izak Tholen 22-10-1841 Zip Elis.Huberta
GOR0030FAS Gorsel van Helena Philippina Oud-Vossemeer 01-01-1885 Kabbedijk Cornelis
GOU0001MUR Goudswaard Krijn  Poortvliet 07-04-1832 Kunst Neeltje
GOU0002ENG Goudszwaard Elisabeth Corna Poortvliet 01-01-1846 Dijke van Jacob
GRA0004VAT Graaf de Catharina Jacomij Poortvliet 31-07-1881 Luyk v.Mar.A.
GRA0006LUT Graaf de Belia Boudewijna Poortvliet 01-02-1871 Krijger de
GRA0011HAV Graaf de Johannes St.Maartensdijk 10-05-1879 Moerland P.H.
GRA0012HAV Graaf de Izak St.Maartensdijk 04-04-1859 Soeters Dingena A
GRA0021KLA Graaf de Cornelis St.Maartensdijk 05-02-1872 IJsseldijk v.Suz.Mar.
GRA0022KLA Graaf de Tona   St.Maartensdijk 21-09-1894 Heijboer Jacobus J.
GRA0008POL Graaf van der Wouter Scherpenisse 06-02-1860 Lukaart Corn.J.
GRA0001GEU Graaff de Jacomina Poortvliet 27-04-1883 Velde v/d Joos J.
GRA0007OUD Graaff de Adriaan Marinus St.Maartensdijk 18-07-1900 Bijl Johanna
GRA0009TIM Graaff de Dingena Adriana Poortvliet 28-02-1867 Nieuwenh, Willem A
GRA0010GEU Graaff de Mattheus   Poortvliet 08-04-1884 -
GRA0013MEL Graaff de Maria Pieternella Oud-Vossemeer 07-06-1849 Vos Jacob
GRA0014VER Graaff de Catelina Cornelia Poortvliet 28-04-1850 Zaltbommel v.L.
GRA0016KOO Graaff de Adriana Dingena Poortvliet 28-08-1861 Slikke v/d Boudew.
GRA0017KOO Graaff de Mattheus   Poortvliet 10-05-1823 Bevelander Cath.
GRA0023TIM Graaff de Belia Boudewijna Poortvliet 01-02-1871 Krijger Joseph Pieter
GRA0024TIM Graaff de Johanna Adriana Poortvliet 10-02-1849 Geluk Cornelis
GRA0025FAS Graaff de Belia Catharia Poortvliet 28-01-1848 Wachter de Jacob
GRA0026GRA Graaff de Gerrit Oud-Vossemeer 05-01-1818 Keijzer Cornelia
GRA0027GRA Graaff de Thona Christoffelina Poortvliet 25-01-1861 Vlaander Jan
GRA0028GRA Graaff de Kornelis Marinus Poortvliet 08-09-1853 Geuze Adriana Maria
GRA0019WEE Graaf van der Johanna Willemina Scherpenisse 25-01-1896
GRA0020ARC Graaf van der Johannes Dirk Biervliet 14-03-1833 Ettinger v.Korna.A
GRA0018JON Graaf de Willemina Corna Poortvliet 01-07-1882 Oostdijk Marinus
GRA0015STO Graaff van der Johannes Dirk St.Annaland 29-05-1902
GRA0002 Graaff van der Adriana Cornelia Scherpenisse 15-08-1894 Duine Arie
GRA0003 Graaff van der Cornelia Adriana Goes 14-02-1887 Hage Thomas Is.
GRA0005KLO Graaff van der Jacobus Marinus Goes 16-08-1889 Jansens W.C.
GRE0001BIE Greep Adriaan Cornelis Tholen 10-02-1841 2. Bierens Truitje
GRI0001SLA Griethuyzen Arnold Overschie 22-02-1881 Verhoeven Elis.
GRI0002SLA Griethuyzen Neeltje Hagenstein 26-02-1913
GRI0003SLA Griethuyzen Arnold Hagenstein 24-12-1914
GRI0004SLA Griethuyzen Jacoba Hagenstein 07-01-1917
GRI0005SLA Griethuyzen Isabelle Margar. Hagenstein 06-11-1911
GRO0015GRO Groen de Willem Poortvliet 01-12-1853 Klooster v/d Maria
GRO0016GRO Groen de Leendert Poortvliet 25-12-1897
GRO0017GRO Groen de Willem Poortvliet 02-11-1888 Berge v/d Adra.W.
GRO0018GRO Groen de Lena Poortvliet 09-02-1895 Swerus Pieter
GRO0003WIL Groenewege Lena Jac.Marina St.Maartensdijk 15-10-1891 Thorenaar Machiel
GRO0004 Groenewege Pieter St.Maartensdijk 05-05-1854 Vaate v/d C.W.P
GRO0008ROO Groenewege Jan St.Maartensdijk 03-04-1857 -
GRO0009GRO Groenewege Helena Jacoba St.Maartensdijk 30-09-1876 Buth Jacob
GRO0007ROO Groenewege Marinus Pieter St.Maartensdijk 17-03-1842 Geluk Pra.Corna.
GRO0005GRO Groenewege Cornelia Geertruida St.Maartensdijk 23-10-1847 Christiaanse D.J
GRO0006ROO Groenewege Leendert St.Maartensdijk 21-12-1817 Moerland Dirkje
GRO0012MUS Groenewege Dirkje Helena St.Maartensdijk 07-01-1879 Westerweel A.M.
GRO0013MUS Groenewege Anthonetta Jacoba St.Maartensdijk 01-06-1883 -
GRO0014ROO Groenewege Pieternella Maria St.Maartensdijk 13-12-1843 Dijke van Jacob
GRO0010DYK Groenewege Jacob Leendert St.Maartensdijk 01-04-1875 Bierens Tan.Will.
GRO0011WIL Groenewege Izak Hoedekenskerke 17-06-1896 Lindenbergh A.
GRO0019GRO Groenewegen Dirkje Helena St.Maartensdijk 20-11-1870 Polderman Joh.J.
GRO0021GEL Groenewege Cornelis Willem St.Maartensdijk 04-08-1901 Mol Janna Pra.
GRO0020GRO Groenewege Cornelis   St.Maartensdijk 29-06-1852 Geluk Wilhelmina
GRO0023ROE Groenewege Marinus   St.Maartensdijk 02-10-1833 Hage Lena Jacoba
GRO0024ROE Groenewege Marinus St.Maartensdijk 18-09-1878 As v.Eliz.Leentje
GRO0025WIS Groenewege Hendrina Maria St.Maartensdijk 12-09-1864 Langejan Adriaan
GRO0002 Groosman Franciscus IJzendijke 28-10-1795 Weyde v/d Is.Cl
GRO0022RYS Groote de Adriana Wilhelmina Sas van Gent 08-06-1912 -
GRU0001FAS Gruyter de Adriana Maria Lekkerkerk 01-07-1880 Constandse Jan W
GUN0001MIN Gunst Elizabeth Wilh. Oud-Vossemeer 09-09-1868 Bolier Val.Chr.P
GUN0002MIN Gunst Jacoba St.Annaland 28-01-1884 Bijl Jozua Mar.
GUN0003VIE Gunst Neeltje St.Annaland 05-12-1885 Snoep Corn.Pr.
GUN0004FAS Gunst Anna St.Annaland 10-09-1878 Hage Pieter
GUN0006FAS Gunst Johanna St.Annaland 08-11-1882 -
GUN0007FAS Gunst Machelina St.Annaland 29-05-1890 Haan den Matth.A.
GUN0005KOU Gunter Johannes   St.Annaland 30-10-1858 Ongehuwd
GUS0001KOU Gus van der Aaltje Goes 14-04-1849 Koets Pieter

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's