Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678839


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster
e-mail:
contact algemeen

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2017

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

 

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

 

 

Letter E:

 

Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
ECK0001MEE Eckhart Levina s-Gravenpolder 26-07-1861 Lepoeter Jan
EEC0001ARC Eechout Maria L.A.W. Utrecht 19-10-1835 Wagtho Cornelis
EEK0001FAS Eekelen van Cornelis Tholen 20-04-1876
EEN0001DOR Eenennaam v. Jannetje Elkerzee 21-07-1883 Dorst Paulus
EGT0001CBG Egter Anna Maria Zierikzee 03-02-1825 Feen v/d.Johan
ELD0001STO Eldik Henriette Josina St.Philipsland 19-01-1901 -
ELE0001MOL Elenbaas Cornelia Jacoba Poortvliet 05-05-1839 Nieuwenh.v.A.W.
ELE0003GEU Elenbaas Dingena St.Annaland 06-09-1862 Geuze Mar.Adr.
ELE0004GEU Elenbaas Huberdina   St.Annaland 08-10-1851 Heyboer Leend.
ELE0005BIE Elenbaas Geertje St.Annaland 25-03-1858 Bierens W.A.
ELE0008GEU Elenbaas Jan St.Annaland 30-04-1853 Luyk v.Margar.
ELE0009GEL Elenbaas Jannetje St.Annaland 26-03-1860 Hage Corn Pieter
ELE0010GEL Elenbaas Elisabeth C. St.Annaland 19-05-1889 -
ELE0011GEL Elenbaas Cornelis Marinus Stavenisse 30-06-1881 Mol Pieternella
ELE0012GEL Elenbaas Pieternella Eliz. Stavenisse 10-11-1882 Hage Anth.Leen
ELE0013WIE Elenbaas Anthonie Poortvliet 05-02-1871 Wilde de Dirkje
ELE0014MUS Elenbaas Maatje St.Annaland 15-11-1835 Geluk Marinus
ELE0015HAG Elenbaas David Gerardus St.Maartensdijk 19-05-1892 Jonge de J.A.
ELE0016WIE Elenbaas 2 Zonen - - -
ELE0017BUR Elenbaas Adriana St.Annaland 28-10-1873 Manteau David
ELE0018NEL Elenbaas Elisabeth Pietern. Stavenisse 21-10-1879 Hage Izak Jz.
ELE0019LUT Elenbaas Cornelia  Poortvliet 29-03-1878 Vijver d.Levinus
ELE0020LUT Elenbaas Adriana St.Annaland 10-11-1833 Goedegeb.W.
ELE0021LUT Elenbaas Jan St.Annaland 09-02-1800 As(t) v.Janna
ELE0022ELE Elenbaas Cornelis   Poortvliet 15-12-1872 Hartog Hel.Hend
ELE0023ELE Elenbaas Johannes Poortvliet 26-09-1866 Pagee v.Belia
ELE0024DOR Elenbaas Jacob Dingeman St.Annaland 10-02-1867 Mol Johanna J.
ELE0025DOR Elenbaas Huibregt St.Annaland 26-07-1855 Gaakeer/Hoek
ELE0026DOR Elenbaas Marinus St.Annaland 29-06-1817 Giljam Eliz.
ELE0027BOO Elenbaas Dingena Lena St.Annaland 31-12-1878 Boogerd A.C.
ELE0028HEY Elenbaas Kaatje Apolona Poortvliet 10-06-1863 Rijstenbil Jacob
ELE0029ELE Elenbaas Jacobus Laurens Poortvliet 21-02-1892 Guiljam P.W.M.
ELE0030MUL Elenbaas Pieter Jan Bruinisse 13-09-1882 Waal de Jacoba
ELE0031MOL Elenbaas Magdalena Janna St.Annaland 28-07-1849 Suurland B.M.
ELE0032VEL Elenbaas Maatje Jannetje Poortvliet 27-03-1854 Velde v/d David
ELE0033RUI Elenbaas Cornelia Elisabeth Bruinisse 12-01-1887 Korteweg Corn.
ELE0034 Elenbaas Jannetje Johanna St.Maartensdijk 04-01-1902 Langejan A.H.M.
ELE0035FAS Elenbaas Adriana Huberd. St.Maartensdijk 16-03-1890 Hage Cornelis
ELE0036FAS Elenbaas Cornelis Pieter St.Annaland 06-06-1900 Bevelander H.J.
ELE0037FAS Elenbaas Huibrecht Adriaan St.Annaland 06-09-1897 Luijk v.Josina C.
ELE0038FAS Elenbaas Izabella St.Annaland 17-05-1860 Nieuwenhuize A.C
ELE0039JON Elenbaas Adriaan St.Annaland 19-07-1840 Fase Sara
ELE0040FAS Elenbaas Jacob St.Annaland 03-02-1864 Hage Catha.Izab.
ELE0041HOU Elenbaas Johannis Poortvliet 22-09-1868 Wilde de Maria Iz.
ELE0042GEL Elenbaas Magri(e)ta St.Maartensdijk 31-03-1842 Geluk Francois
ELE0043GEU Elenbaas Elizabeth Magdalena St.Annaland 27-12-1847 Bierens Joh.Korn.
ELE0044GEU Elenbaas Elizabeth Maria Corn St.Annaland 23-03-1891 Kruyter de Johannes
ELS0004STO Elsacker van Huberdina Adriana Tholen 13-08-1805 Stoutjesdijk C.
ELS0001ELS Elsacker van Hubrecht Tholen 06-11-1814 Visser Adr.Corn
ELS0002KEM Elsacker van Hubrecht Tholen 15-08-1886 Deurloo Kornelia
ELS0003ELS Elsacker van Pieter Hubrecht Tholen 30-06-1889 Nieuwenh.v.Rach
ELS0005KOU Elsacker van Jan Jacob St.Annaland 06-12-1851 Brouwer Marina L.
ELS0006BLA Elsacker van Neeltje Tholen 24-02-1845 Dullemen v.Willem
ELS0007BLA Elsacker van Adriaan Cornelis Tholen 04-05-1860 Slager Jakoba T.
ELS0008ARC Elsacker van Jacob Tholen 17-08-1899 Lindenberg L.L.
END0001 Endhoven Martinus St.Maartensdijk 27-11-1852 Wilde de Neeltje
END0002KIE Endhoven Louis Pieter Oud-Vossemeer 17-01-1891 Bezooijen v.Suz.W
ENG0005HEY Engelen van Adriana Middelharnis …-…-1896 Hage Jacob
ENG0006HEY Engelen van Jacob Marinus Scherpenisse 28-08-1891 -
ENG 0021RYS Engelen van Willem Jacob Oud-Vossemeer 07-01-1890 Rijstenbil Hendrika
ENG0018FAS Engelsdorp van G. Pieter
ENG0002ENG Engelsman den Marinus Oud-Vossemeer 02-02-1894 Goedegeb.E.PM
ENG0003SOE Engelsman den Dina St.Annaland 16-07-1838 Slager Joh.
ENG0007DYK Engelsman den Cornelia St.Annaland 14-12-1876 Dijke v.Jacob
ENG0011KOU Engelsman den Olivier Clement - 05-11-1916 -
ENG0009ENG Engelsman den Jacob St.Annaland 16-01-1862 Laban Pietern.
ENG0010ENG Engelsman den Elizabeth Oud-Vossemeer 10-09-1896 Witte d.M.C.J.
ENG0013SLA Engelsman den Jacob Marinus Tholen 01-10-1896 Blaas Elisabeth
ENG0014SLA Engelsman den Pieter Oud-Vossemeer 28-01-1864 Dijke v.Neeltje J.
ENG0015ZOE Engelsman den Cornelia St.Annaland 09-01-1941 Dijke van Jacob
ENG0016FAS Engelsman den Tannetje Middelburg 25-10-1876 Ilmer Andries
ENG0020FAS Engelsman den Jacob Cornelis St.Annaland 17-05-1922 Stols Dina Corna
ENG0001STO Engelvaart Catharina Pietern. Oud-Vossemeer 29-08-1896 Ongehuwd
ENG0004ENG Engelvaart Johannes Adriaan Oud-Vossemeer 13-11-1834 Polderman C.
ENG0008ELE Engelvaart Dingena Corn. Poortvliet 06-12-1845 Jansens J.M.
ENG0012MUS Engelvaart Johannes Anth. Oud-Vossemeer 06-05-1883 Koeman Eva
ENG0017DUY Engelvaart Berbel Poortvliet 21-05-1874 Verkerke Hendr.C.
ENG0022BAL Engelvaart Marinus Jacob Rotterdam 24-02-1892 -
ES 0001DAA Es van Marinus Krabbendijke 06-12-1870 Geluk Tanna Jac.
ES0002BEV Es van Rachel Stavenisse 07-02-1842 Vendeville Mar.V.
ETT0001ARC Ettinger van Kornelia Adriana Goes 08-12-1836 Graaff v.d.Joh.D.
ETS0001MUS Ets Elisabeth Clasina Schoten …-…-1884 Meerman Jan G.
EVE0003 Everaers Jan St.Philipsland 26-11-1884 Bergers A.J.
EVE0001GEU Everse Pieternella   s H-Abtskerke 21-11-1856 Vrie de Quinten
EVE0002ZON Everse Pieternella Schore 07-06-1858 -
EVE0004KOU Eversdijk Sara Kattendijke 21-10-1864 Korstanje Nicolaas
EVE0005WAT Evertse Kornelis Renesse 28-05-1858 Houtman Jannetje
EVE0006 Evertse Jan Kerkwerve 25-08-1855 Dongen v.Joppa
EYN0001KON Eyndhoven Adrianus Antonius s-Hertogenbosch 19-08-1825

Ongehuwd

Letter F:

 

Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
FAA0021MEE Faas  Maria Biervliet 28-05-1829 Hooft v.d.Machiel
FAA0001MUR Faasse Andries St.Philipsland 18-03-1858 Meijer Neeltje
FAA0005POL Faasse Adriana St.Philipsland 08-09-1870 Rijstenbil J.L.
FAA0017BOO Faasse Catharina St.Philipsland 22-10-1878 Sluis v.Jacob
FAA0018BOO Faasse Wilhelmina St.Philipsland 06-12-1867 Westbroek Pieter
FAA0019BOO Faasse Neeltje St.Philipsland 21-06-1904 Faasse Jan
FAL0001MEE F(V)aljoen Martha Z-Afrika Nijsse Giljaam
FAS0002HEY Fase Isabella Johanna St.Annaland 09-07-1885 Westdorp W.
FAS0004HAV Fase Maartje St.Annaland 27-05-1888 Goedegeb.J.
FAS0006DOR Fase Neeltje St.Annaland 09-01-1817 Braber den Paulus
FAS0007DOR Fase Hendrik St.Annaland 07-03-1829 Fagé Jacoba
FAS0008FAS Fase Willem St.Annaland 20-12-1852 Oost van Anna
FAS0009HEY Fase Pieter St.Annaland 27-02-1863 Haan de Johanna
FAS0010HEN Fase Maria St.Annaland 29-08-1876 Hendrikse Joh.J.
FAS0011FAS Fase Willem St.Annaland 28-11-1889 Snoep Tan.Leun.
FAS0012FAS Fase Pieter St.Annaland 04-02-1918 Goedegeb.Aagtje
FAS0013FAS Fase Marinus St.Annaland 22-11-1921 Rijnberg Chr.Jac.
FAS0014FAS Fase Adriaan St.Annaland 06-04-1926 Weijler Cath.Corn.
FAS0015FAS Fase Willem St.Annaland 19-10-1928 Goedegeb.Janna
FAS0016FAS Fase Izabella St.Annaland 28-03-1860 Witte de Corn.Joh.
FAS0020FAS Fase Pieter Andries St.Annaland 04-11-1886 Bruijnzeel Maria
FAS0021KOU Fase Boudewijn St.Annaland 27-12-1858 Ongehuwd
FEB0001SAN Feber le Cornelia Anna Axel 21-03-1896 Sanderse Jan
FEE0001CBG Feen van der Johan Middelburg 13-10-1822 Egter A.M.
FEI0001MUS Feijter de Johanna Cornelia Middelburg 10-07-1816 Rijssel v.Evert C
FEL0001BOL Felius Francois Florus Waarde 05-02-1891 Tichem M.F.
FER0001NOO Fermie Suzanna Cornelia IJzendijke 06-07-1863 Bezooijen v.Jan
FEY0001HEY Feytel Leendert Scherpenisse 15-01-1835 Ouke Pietern.
FEY0002HEY Feytel Maatje Scherpenisse 10-09-1876 -
FEY0003HEY Feytel Katharina Scherpenisse 21-09-1865 Velde v.d Izaak
FEY0004HEY Feytel Geertrui Scherpenisse 12-07-1869 -
FIL0001MIN Filee Laurens Cornelis Oud-Vossemeer 06-01-1895 Berkeij Tannetje
FLI0001OOS Flipse Josina Middelburg 02-11-1847 Blokpoel W.G.F
FLI0002KOU Flipse Jan Leendert Arnhem 07-07-1885 Schriek Jacoba C.
FLO0001KOU Florijn Maria Wolphaartsdijk 23-03-1837 Kousemaker Nic
FLU0001RUI Fluyt Pieter St.Maartensdijk 19-11-1862 Kloet Jacoba C.
FLU0002RUI Fluyt Pieter Jan St.Maartensdijk 19-12-1891 Langius Anna
FLU0003KOU Fluyt Jacobus Oosterland 21-07-1902 Mannie Johanna
FOK0001PRI Fokker Abraham Pieter Middelburg 08-07-1840 Vinne v/dPetron.C.
FOS0001GEU Fossen Tannetje Wemeldinge 14-10-1890 Hoogesteger Jac.
FOU0001ELE Fouw de Jacobus St.Maartensdijk 04-03-1853 Quakkelaar A.C.
FOU0002ELE Fouw de Karel Johannes St.Maartensdijk 29-09-1895 -
FOU0003ELE Fouw de Carolina Adriana St.Maartensdijk 28-07-1889 Hovestadt M.
FOU0004MUS Fouw de Tona St.Maartensdijk 03-12-1855 Hoek Adriaan
FOU0005ELE Fouw de Cornelis Marinus St.Maartensdijk 25-05-1905
FRA0001KOU Fraassen van Matthija Christina Goes 16-07-1835 Kousemaker Pr.
FRA0002NIE Francke Abraham O/W Souburg 12-04-1897
FRA0003NIE Francke Anna Jacoba O/W Souburg 22-04-1894 Mauer Joh.Nic.
FRA0004NIE Francke Jacobus O/W Souburg 08-03-1904
FRA0005NIE Francke Jan   O/W Souburg 20-08-1902
FRA0006NIE Francke Johannis Nicolaas O/W Souburg 31-12-1886
FRA0007NIE Francke Lein O/W Souburg 13-06-1890 Vos Hendrika J.
FRA0008NIE Francke Maria O/W Souburg 18-09-1891 Nieuwenh.Gerar
FRA0009NIE Francke Matthijs Grijpskerke 18-03-1859 Mauer Leintje
FRA0010NIE Francke Willem Koudekerke 26-01-1884
FRA0011KOU Francke Catharina Meliskerke 25-03-1888 Kousemaker J.D.
FRA0012KIE Franke Adriana Johanna St.Maartensdijk 09-09-1881 Wilde de Wessel
FRA0013HAG Frank Mietje Oostburg 17-12-1835 Broek van Levi
FRE0001KOU Fret Paschier Johannes Vlissingen 16-11-1868 Moer v/d Maria J.
FRE0002KOU Fret Passchier Koudekerke 12-09-1811 Bosselaar Joha.
FRE0003KOU Fret Kornelis Ritthem 26-09-1835 Wattez Clara T.
FRI0001BLA Friderichs Bernerdus Gualth. Oud-Vossemeer 17-11-1820 Stols Pietern.
FRI0002BLA Friderichs Maartje Willemina Tholen 12-02-1845 Geluk Joh.M.
FRI0003BLA Friderichs Pieternella Ding. Oud-Vossemeer 16-03-1851 Douw Abr.Anth.
FRI0004BLA Friderichs Janna Joh.W. Tholen 20-07-1847 Bierens Gerrit
FRI0006GEL Friderichs Pietern.Corn. J. Oud-Vossemeer 12-02-1899 Hage Cornelis
FRI0005GEL Friderichs Bernardus Gualth. Oud-Vossemeer 24-01-1892 Slikke v.d.Wilh.C.
FRI0007BLA Friderichs Neeltje Louisa Tholen 03-05-1849 Gorsel v.Jacob
FRI0008BLA Friderichs Louis Martinus Oud-Vossemeer 22-02-1857 Sonke Jannet.A
FRI0009KOU Friderichs Pieternella C.J. Oud-Vossemeer 12-02-1899 Hage Corn.J.M.
FRI0010BLA Friderichs Johannes Jacobus Oud-Vossemeer 21-04-1855 Ongehuwd
FRI0011KOU Friderichs Maartje Wilh.Louisa Oud-Vossemeer 18-03-1866 -
FRI0012KOU Friderichs Willem Gualtherus Tholen 30-08-1868 Sprink Cath.Jaca.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's