Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678839


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster
e-mail:
contact algemeen

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2017

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

 

 

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016


 

 

Letter A:  
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
AAR0001NIE Aarnoudse Leendert Jacob Oud-Vossemeer 27-09-1881 Krijger Apol.Adra.
AAR0003VOG  Aarnoudse Maria Pra. Oud-Vossemeer 21-06-1877 Wilde de Izak
AAR0004AAR Aarnoudse Rebecca Oud-Vossemeer 27-01-1895 -
AAR0002NIE Aarnoudse Jacob  Oud-Vossemeer 20-01-1844 2.Breure Pra.M.
AAR0005WEY Aarnoudse Maria Johanna Nw.Vossemeer 12-11-1810 Weijler Jacob
ABR0004NIE Abrahamse Cornelia Ovezande 19-06-1891 -
ABR0001HOF Abramse Cornelia Ovezande 19-06-1891 Slabbek. Jan Andr
ABR0002HOF Abramse Maria  Ovezande 15-05-1889 Ongehuwd
ABR0003HOF Abramse Jan Ovezande 01-09-1892 Verburg Pietern.
ADR0001VER Adriaans Elena Adriana Lis. Tholen 04-05-1864 Verkamman Mar.P.
ADR0002Wag Adrichem  Cornelia Sara Zierikzee 17-04-1792 Wagtho Krijn
AER0001BLA Aerts Pieter Johannes Venraay ..../.../1864 Geluk Maria P.
AGT0001NIE Agterberg Guurtje Oudelande 08-05-1869 Sonneveld Bruin
AKK0001ARC Akkermans Johannis Anth.Mark St.Annaland 25-04-1874 Buteijn Adriana
ALE0001NIE Alewijnse Elisabeth Biggekerke 30-09-1879 Francke Willem
ALM0001 Almekinders Jozina Cornelia Kapelle 09-11-1865 Jonge de Mar.
AMP0001VER Ampt Jannetje Elis. Oud-Vossemeer 22-06-1875 Zaltbommel v.L.
AMP0002NOO Ampt Lientje Jannetje Poortvliet 24-04-1853 Noom Jan
AMP0003STO Ampt Cornelia Wilhmina Oud-Vossemeer 01-07-1876 Ampt Dignus Jac.
AMP0004STO Ampt Dignus Jacobus Oud-Vossemeer 17-09-1874 Ampt Corna.Wilh.
AMP0005STO Ampt Maria Jacomina Oud-Vossemeer 08-10-1826 Wilde de Cornelis
AMS0001ROE Amsing Gerrit Leeuwarden 28-06-1881 Ernestine Julia Maria
AND0001HEY Andriesse Catharina Scherpenisse 17-02-1880 Duynh.D/Menh C.
AND0002OPR Andriesse Leendert Marcelis Scherpenisse 18-12-1843 Quaak Cornelia
AND0003OPR Andriesse Josina   Scherpenisse 12-05-1875 Suurland Jan
AND0004OPR Andriesse Cornelia Laurina Scherpenisse 05-01-1870 Duijnhouwer Mar.
AND0005OPR Andriesse Marcelis Scherpenisse 19-03-1877 Hartog Cornelia
AND0006OPR Andriesse Janna Elisabeth Scherpenisse 21-07-1882 Kaat Cornelis
ANK0001SNY Anker Adriana Jacoba Zierikzee 12-10-1900 Malland v. Willem
ANK0002SNY Anker Adriaan Cornelis Zierikzee 14-08-1870 Snijder Willemina C.
ANK0003SNY Anker Jacobus Jan Adr. Zierikzee 20-04-1911 -
ANT0001HEY Anthonisse Pieternella Jacoba Poortvliet 02-12-1890 Gool v.Joannes C.
ANT0002BEU Anthonisse Karel Poortvliet 08-12-1872 -
ANT0003BEU Anthonisse Adriana Elizabeth Poortvliet 05-07-1877 Quist Joha.Ding.
ANT0004BEU Anthonisse Catharina Poortvliet 07-02-1876 Priem
ANT0005VIN Anthonisse Jacobus Poortvliet 02-12-1834 Zorge van W.
ANT0006KOU Anthonise Adriana  s-Gravenpolder 09-09-1898 Kousemak.P.J.
ANT0007DOR Anthonise Catharina s-Gravenpolder 02-03-1881 Huissoon Louwerus
ARE0002KOU Arendse Tannetje Middelburg 31-12-1849 Kogeler Ed.Jos.
ARE0001KOO Arenthals Josina Maria Hengstdijk 19-08-1854 Kostense Mar.
ART0001NIE Arts Petronella Borssele 15-05-1850 Lambers Bernardus G.
AS 0002HEY As(t) van Ferdinand Scherpenisse 20-12-1827 Bolier C/Stokm.C.
AST0001LUT As(t) van Janna Scherpenisse 06-11-1807 Elenb J./Graaf
AST0007KOU As(t) van Maatje   Poortvliet 03-10-1845 Bergers Jacob
AS 0003NOO As van Maria Adriana St.Maartensdijk 05-02-1852 Westerw.Jac.C.
AS 0008ROE As van Elizabeth Leentje Tholen 06-04-1883 Groenewege Marinus
AS 0009 ROE As van Leentje Elizabeth C. Tholen 10-02-1886 Bosselaar Pieter A.J.
AS 0010 ROE As van Jozina Wilhelmina Tholen 22-08-1888 Ongehuwd
AST0004BOL Ast van Maatje Cornelia Poortvliet 09-05-1839 Bolier Laban
AST0005BAA Ast van Cornelia Scherpenisse 07-09-1885 Baak Johannis
AST0006BAA Ast van Adam Scherpenisse 26-09-1881 2.Kemp v/d Pietje
AUG0001 Augustijn  Marinus Nic.David Tholen 08-12-1881
Letter B:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
BAA0001DYK Baaij Willemina Tholen 19-09-1890 Jansen Hector
BAA0002DYK Baaij Hendrik Tholen 24-01-1864 Dijke van Maria
BAA0004GEL Baaij Johanna Cornelia Tholen 17-12-1920 Schot Marinus
BAA0009FAS Baaij Nikolaas Pieter Tholen 20-09-1869 Boogaard Janna A.
BAA0010FAS Baaij Abraham Tholen 20-02-1828 Dijke v.Adriana C.
BAA0005BAA Baak Jan Tholen 30-08-1911
BAA0006BAA Baak Thomas Scherpenisse 05-09-1909
BAA0007BAA Baak Ferdinand Tholen 30-08-1911
BAA0008BAA Baak Jan Tholen 24-02-1884 Kromschee Barend
BAA0003FAS Baare de Maria Fransina Middelburg 30-07-1885 Ilmer Mar.Phil.
BAA0011KOO Baarens Geertruida Kruiningen 29-01-1869 Dominicus J.H.O.
BAA0013KOO Baarens Hendrika Gov.Hel. Kruiningen 18-02-1875 Dominicus Chr.A.
BAC0001KOU Backer Antonie Jacob Utrecht 10-01-1817 Buteux Joha.Jaca.
BAC0002JON Backer de Anna Maria Tholen 10-11-1831 Tuijtjens Wouter
BAC0003 ….. Backer de Kornelia Maria Tholen 15-07-1861 Jansens Felix Ger.
BAC0004ARC Backer de Petronella Francoise Goes 05-08-1821 Bilt v.d.Jacobus P.
BAD0001KOU Bad de Hendrik Kattendijke 09-11-1828 Kosten Jannetje
BAD0002HOE Bad de Maarten Kattendijke 17-06-1856 Timmerman Antonetta M.
BAE0001PRI Baert Marinus Nicolaas Middelburg 02-08-1843 Borst-Verdoorn LM
BAK0002BIE Bakker de Jacomina   Oude Tonge 26-01-1861 Bierens Corn.Jac.
BAK0003KOU Bakker Jozina Pieternella Heinkenszand 15-04-1865 Rottier Cornelis
BAK0004BEV Bakker Klaziena Wilhelmina Zierikzee 04-05-1906 -
BAK0001KOU Bakker Johanna Haarlemmerliede 24-07-1876 Kousemak.P.J.
BAK0005BEV Bakker Hendrik Danker Zierikzee 13-05-1880 Potappele Lambr.
BAK0006KOU Bakx Franciscus Jacobus 08-06-1883 Roovers Adriana J.
BAL0001BIE Bal Jacomina Johanna Tholen 04-10-1895 Bierens Mar.
BAL0002BAL Bal Trijn St.Annaland 19-09-1806 Goedegeb. Jan
BAL0003 Bal Johanna Wilhelm. St.Annaland 20-10-1845 -
BAL0004MUL Bal Hendrika Elizab. Tholen 20-04-1882 -
BAL0005BLA Bal Marinus Tholen 18-11-1880 -
BAL0006BLA Bal Johanna C.P. Tholen 19-03-1872 -
BAL0007BLA Bal Marina Johanna Tholen 28-01-1870 -
BAL0008BLA Bal Geertje Willemina Tholen 02-03-1867 -
BAL0009BLA Bal Willemina Pietern. Tholen 06-01-1869 -
BAL0010BLA Bal Cornelis Gabriel Scherpenisse 01-04-1835 Stols Cornelia P.
BAL0011MUS Bal Jan Marinus Tholen 10-01-1893 Duivendijk v.S.W.
BAL0012BAL Bal Simon Willem Tholen 23-07-1886 Uijl Maria Cornelia
BAL0013BAL Bal Kinderen Simon
BAR0001MIN Barendse Anna Catharina Oud-Vossemeer 31-03-1908 Putte v.Jacobus
BAR0002ENG Barendse Abraham Oud-Vossemeer 19-01-1889 Bijl Pra.Cornelia
BAR0003ENG Barendse Lena Oud-Vossemeer 12-04-1886 Hage Jan
BAR0004ENG Barendse Janna Oud-Vossemeer 24-05-1887 Driel v.Maarten C.
BAR0005ENG Barendse Jan Oud-Vossemeer 19-03-1854 Overbeeke v.Pra.
BAS0001BLA Bastiaanse Jacoba Stavenisse 25-10-1784 Dorst L.C.A.
BAZ0001HAG Bazen Jacobus Marinus St.Maartensdijk 06-01-1861 Gelok Johanna
BAZ0002HAG Bazen Frans St.Maartensdijk 27-10-1897 Elenbaas Iz.Ant
BAZ0003MUL Bazen Dimme Jacobus St.Maartensdijk 07-09-1884 Klaasse Franc.
BAZ0004KOO Bazen Willem St.Maartensdijk 09-05-1881 Knulst Maatje
BAZ0005GRO Bazen Pieternella Corna.J. St.Maartensdijk 19-11-1894 Dijke v.Izaak Mar.
BEA0001KOU Beaufort Paulus Heinkenszand 11-01-1883 Kousemaker P.
BEA0002BIE Beaufort Elizabeth Thomina Oud-Vossemeer 21-11-1839 Laban Leunis
BEE0003KRA Beek van Jacob Leendert Nieuwe Tonge 14-12-1856 Mol Johanna
BEE0007FAS Beek van Marinus Oud-Vossemeer 22-08-1887 Bevelander N.C.
BEE0002MOE Beeke Johanna Jacoba Scherpenisse 19-04-1865 Laater de Jan
BEE0004DYK Beeke Willem St.Annaland 21-04-1847 Gunst Maatje
BEE0005WER Beeke Cornelia Jacoba Scherpenisse 18-10-1893 Quaak Izak
BEE0006VES Beekman Antje Huberdina Tholen 02-06-1883 -
BEE0001GEU Beenhakker Jacob Kloetinge 13-05-1839 Goeree Dina
BEL0001GEU Bel van de Eva Johanna Jac. Poortvliet 18-10-1883 Tazelaar Jan
BEL0002JAS Bel van de Samuel Martin St.Annaland 31-05-1846 Nijdam Aaltje
BEN0004GRO Bendegom van Marina Prijna St.Annaland 27-09-1888 Ongehuwd
BEN0005GRO Bendegom van Jacomina St.Annaland 19-06-1894 Ongehuwd
BEN0006BEN Bendegom van Arij Marinus St.Annaland 30-10-1895 Goedegeb.Lena J.
BEN0007BEN Bendegom van Neeltje St.Annaland 12-03-1886 Ongehuwd
BEN0008BEN Bendegom van Elisabeth   St.Annaland 05-06-1887 Ongehuwd
BEN0009BEN Bendegom van Maria Jannetje St.Annaland 13-06-1892 Ongehuwd
BEN0010BEN Bendegom van Jannetje St.Annaland 22-02-1899 Ongehuwd
BEN0001WIE Benschap Knook Cornelis G.J. St.Maartensdijk 28-12-1851 Wilde de E.
BEN0002WIE Benschap Knook Abraham Adriaan St.Maartensdijk 25-06-1886 -
BEN0003MUS Benschap Knook Francoius Dinant St.Maartensdijk 05-08-1900 Oudesluijs Jacom.G
BEN0004FAS Benschap Knook Pieter St.Maartensdijk 23-10-1875 Haan den Huberdina
BER0006SCH Berge van den Johannis Adriaan Tholen 07-12-1897 Dorst Maatje J.
BER0002MOL Bergers Anna Johanna W. Poortvliet 13-09-1854 Luyk van P.
BER0003MOL Bergers Johannes St.Annaland 24-02-1812 Goedegeb.Thona
BER0008WIL Bergers Kaatje Zierikzee 17-03-1836 Slikke v/d Corn.
BER0012 Bergers Anthonia Johanna St.Annaland 27-02-1883 Everaers Jan
BER0016MUS Bergers Christiaan St.Annaland 04-06-1848 Koolaard Machel.
BER0017OOS Bergers Jozina Neeltje St.Maartensdijk 24-10-1837 Gelderblom Joh.
BER 0020 YZE Bergers Christina Tholen 15-08-1877 Schot Willem K.
BER0021FAS Bergers Abramina St.Annaland 05-06-1843 1.Kodde P.2.Kloet A.
BER0023KOU Bergers Jansje Tholen 18-12-1882 Cornelisse Simon
BER0025KOU Bergers Jacob Tholen 23-07-1831 As(t) van Maatje
BER0007BOO Bergman Tomas Amsterdam ...-....-1876 Verkam. Anth.
BER0010MIN Berkheij Tannetje Oud-Vossemeer 28-02-1898 Filee Laurens C.
BER0011MIN Berkheij Jan Oud-Vossemeer 10-09-1892 Swerus Cath.Pra.
BER0009 Berkheij Jacobus Cornelis Oud-Vossemeer 11-11-1894 Domm v.Leun.S
BER0018VER Berkhout Pieter Zwartewaal 08-04-1842 Vercouteren Jann.
BER0024ARC Berry Anna Bernarda Alphington 08-05-1810 Pieterse Joh.Mar.
BER0004STR Bertel George Johan Westkapelle 07-05-1835 Hage Maria P.
BER0005STR Bertel Pieternella Joh. Westkapelle 11-01-1865 Ongehuwd
BER0013STR Berg van den Geertruida Stavenisse 21-04-1881 Gelok Adr.Hendrik
BER0014STR Berg van den Cornelis Stavenisse 31-01-1836 Wesdorp Geertrui
BER0015STR Berg van den Cornelis Stavenisse 31-12-1870 Hage Elizabeth
BER0022HAG Bergh van den Cornelia Zuilen 03-03-1840 Geluk Anthonie
BER0019KOU Berrevoets Johannis Dreischor 23-10-1916 Quist Maria Fred.
BEU0003FEL Beukelaar Hendrik Jacobus Tholen 01-12-1909 Korte de J.A.
BEU0004FEL Beukelaar Jacoba Hendrika Tholen 06-10-1911 Kloet B.J.
BEU0007FEL Beukelaar Maatje Tholen 17-10-1917 Engelvaart
BEU0008FEL Beukelaar Johannes Tholen 02-08-1921 Reest van de E.
BEU0002 Beun Francois Jacob Aardenburg 20-03-1864 Theunisse A.Ch
BEU0001GEL Beurkens Johanna Barend. Tholen 15-06-1869 -
BEU0006FEL Beukelaar Catharina Tholen 08-11-1915 Vlieger de S.
BEU0009DUY Beurkens Gerard St.Philipsland 27-06-1887 Bos v.d.Cornelia J.
BEU0011KOU Beurkens Elizabeth Tholen 04-09-1866 Polak ………….
BEU0012KOU Beurkens Johanna Barendina Tholen 15-06-1869 -
BEU0013KOU Beurkens Johanna St.Philipsland 04-04-1897 Bout Corn.Jan 
BEU0010KLA Beuzenberg Neeltje Zierikzee 09-03-1899 Linde v.d.Pieter J.
BEV0001WIE Bevelander Jacob Poortvliet 28-12-1858 Wilde de Corn.
BEV0002WIE Bevelander Kinderen Poortvliet 10-01-1894 -
BEV0003WIE Bevelander Leendert Scherpenisse 26-06-1895 Rijke de Christina
BEV0004WIE Bevelander Elisabeth Adriana Poortvliet 17-06-1891 -
BEV0005WIE Bevelander Abraham Jacob Poortvliet 10-01-1894 Ketele Sara
BEV0006WIE Bevelander Jacoba Poortvliet 14-01-1900 Nieuwenh.v. M.A.
BEV0007WIE Bevelander Jacob Scherpenisse 10-01-1823 Vermaas Elis.
BEV0008WIE Bevelander Jozina Scherpenisse 12-03-1904 Wielaard Willem
BEV0010WIE Bevelander Willem Poortvliet 16-06-1854 Werf v.d.Fora
BEV0011WIE Bevelander Gerard Poortvliet 06-04-1848 Hal van Elisabeth
BEV0012WIE Bevelander Jozina Poortvliet 06-02-1853 Tholenaar Mar.
BEV0013GEU Bevelander Pieternella  Stad a/h Haringvl. 04-09-1817 Goeree Jan
BEV0014WIE Bevelander Jacoba Geertruida Scherpenisse 19-01-1885 -
BEV0015WIE Bevelander Cornelis Scherpenisse 30-01-1894 Heijboer Krina
BEV0018MUS Bevelander Willemijna Scherpenisse 27-09-1812 Slikke v/d Abr.
BEV0021SAK Bevelander Philippus Leend. Oud-Vossemeer 14-02-1870 Dijke v.Geertje
BEV0022MIN Bevelander Catharina Tholen 03-04-1829 Graaff de Matth
BEV0023WIE Bevelander Gerard Scherpenisse 29-12-1888 Bierens Jann.Mar.
BEV0024 Bevelander Maria Eliz.Jozina Sluis 14-08-1881 Boven v.Marinus
BEV0033WEE Bevelander Johanna Cornelia Tholen 22-10-1866
BEV0034WEE Bevelander Catharina Willem. Tholen 04-08-1862
BEV0035WEE Bevelander Johannis Tholen 29-09-1825 Engelvaart Neel.C.
BEV0036WEE Bevelander Jacoba Jozina Oud-Vossemeer 23-08-1853 Gorsel v.Jan Jacob
BEV0037WEE Bevelander Cornelia Oud-Vossemeer 16-12-1895 Gorsel v.Johannis
BEV0038FAS Bevelander Neeltje Catharina Oud-Vossemeer 08-05-1888 Beek v.Marinus
BEV0039 ….. Bevelander Marinus Jacob Oud-Vossemeer 19-04-1860 Heijboer Adriana
BEV0017OUD Beveren van Jan Stavenisse 19-10-1864 Laban Lena
BEV0016OUD Beveren van Adriana Marina Stavenisse 01-03-1892 Moerland Mar.
BEV0020HAV Beveren van Hubrecht Pieter Scherpenisse 14-10-1890 -
BEV0019HAV Beveren van Lena Cornelia Scherpenisse 16-01-1886 -
BEV0028BEV Beveren van Danker Stavenisse 19-08-1861 Nuijens Maria Is.
BEV0029BEV Beveren van Martinus Stavenisse 05-12-1868 Jagt v.d.Maatje
BEV0030BEV Beveren van Andries Stavenisse 08-12-1869 Wesdorp Maatje
BEV0031BEV Beveren van Berbera Stavenisse 10-08-1863 Moerland Leendert
BEV0032BEV Beveren van Cornelis Stavenisse 08-03-1880 Bouwman Adriana
BEV0027KLE Beveren van Catharina Stavenisse 17-12-1870 Quaak Jan
BEV0040BEV Beveren van Martinus Pieter Stavenisse 12-03-1903 Ongehuwd
BEV0041BEV Beveren van Cornelia   Stavenisse 19-01-1859 NaijensPieter Mar.
BEV0043BEV Beveren van Jannetje Catharina St.Annaland 14-11-1892 Moerland Pr.Jac.
BEV0044BEV Beveren van Marinus Stavenisse 26-07-1898 Vroegop Pra.Jaca.
BEV0045BEV Beveren van Martina Cornelia St.Annaland 25-08-1895 Potappel W.Mar.
BEV0025BLA Bevin Delphina Fernanda Tholen 19-12-1902 Risseeuw Izaak J.
BEV0026BLA Bevin Alcides IJzendijke 12-06-1866 Geluk Pra.Maria
BEY0001MUS Beyaard Petronella Jacoba St.Maartensdijk 14-12-1786 Was Francois
BEZ0005NOO Bezooijen van Jan Scherpenisse 17-09-1860 Fermie Suz.Corn
BEZ0006BER Bezooijen van Suzanna Wilh. IJzendijke 26-05-1891 Endhoven L.P.
BEZ0001MOE Bezooijen van Ary St.Maartensdijk 29-01-1833 Snouck Corn.G.
BEZ0002MOE Bezooijen van Bastiaan Izak St.Maartensdijk 14-06-1857 Ongehuwd
BEZ0003MOE Bezooijen van Elisabeth Pietern. St.Maartensdijk 30-07-1868 Ongehuwd
BEZ0004MOE Bezooijen van Helena Bartel.Iz. St.Maartensdijk 27-04-1862 Graaf de  
BIE0052KOU Bier Gerhard Jan Nw.a/d IJssel 12-06-1875 Schriek Wilhelmina
BIE0001MOL Bierens Maatje St.Annaland 10-06-1848 Geluk Corn M.
BIE0002MOL Bierens Abraham Johan. St.Annaland 07-08-1815 Bolier Jacoba
BIE0003GEU Bierens Marinus Giljam Steenbergen 02-02-1884 -
BIE0004MOL Bierens 4 Zusters - - -
BIE0005BLA Bierens Gerard Adriaan Steenbergen 04-10-1845 Friderichs Janna
BIE0006BIE Bierens Helena Cornelia Tholen 16-12-1863 Blok Christiaan
BIE0007BIE Bierens Marinus Tholen 14-06-1889 Bal Jacomina J.
BIE0008BIE Bierens Cornelis Nw-Vossemeer 11-05-1816 Geuze Elena P.
BIE0009BIE Bierens Willem Abraham Tholen 09-11-1855 Elenb. Geertje
BIE0010BIE Bierens Cornelis Tholen 05-05-1887 Nieuwenh.v. J.A.
BIE0011BIE Bierens Petronella A.W. Steenbergen 22-08-1879 Bom Johannes
BIE0012GEL Bierens Adriana Maria Tholen 30-11-1849 Geluk J.A.A.
BIE0013BIE Bierens Pieternella Tholen 11-07-1903 -
BIE0014NIE Bierens Cornelia Josina Tholen 29-11-1853 Stoutjesd.C.H.A
BIE0015SPE Bierens Abraham Johan. St.Annaland 05-10-1854 Bruynzeel Corn.
BIE0018MOL Bierens Jacoba Aagtje St.Annaland 21-08-1837 Muller Cornelis
BIE0017MOL Bierens Aagtje St.Annaland 22-07-1843 Tuinman D.
BIE0016MOL Bierens Truytje St.Annaland 07-05-1851 Greep Adr.Corn.
BIE0019NEL Bierens Elisabeth Cornelia Tholen 14-04-1888 Maas v/d Nic.B.
BIE0020GEU Bierens Johannes Cornelis Steenbergen 21-03-1885 -
BIE0021RUI Bierens Anthon Ary St.Annaland 17-08-1894 Elenbaas Davida A
BIE0022RUI Bierens Jacoba Will.Aagje St.Annaland 12-04-1885 -
BIE0023GEU Bierens Wilhelm.Geertje Tholen 02-12-1898 Geluk Jacob A. 
BIE0024KOS Bierens Adriana Cornelia Nw-Vossemeer 09-11-1822 Slikke v/d Abr.
BIE0025BIE Bierens Jacoba Willemina St.Annaland 19-12-1870 Wisse Izak
BIE0026BIE Bierens Abraham Johan. St.Annaland 15-09-1867 Damme v. Sara
BIE0028BIE Bierens Cornelis Jacob Tholen 23-08-1862 Bakker de Jacom.
BIE0029BIE Bierens Johannes Jacob Tholen 20-04-1892 Geluk Johanna
BIE0030BIE Bierens Jacoba Tholen 07-08-1894
BIE0031BIE Bierens Elizabeth Pra. Tholen 03-12-1888 Lindhout Willem L.
BIE0032JAS Bierens Ariettta Anna St.Annaland 21-05-1893 Visser Jan Pieter
BIE0033MUS Bierens Tannetje Willemina St.Annaland 21-12-1886 Groenewege J.L.
BIE0035GRO Bierens Bernardus Gualth. Dinteloord 13-05-1876 Geluk Helena Cor.
BIE0036BLA Bierens Maria Wilhemina Steenbergen 10-11-1869 Bom Antonie Joh.
BIE0037ARC Bierens Kornelis Willem Steenbergen 22-06-1844 Stols Jacomina Lena
BIE0038ARC Bierens Jannetje St.Annaland 22-10-1741 Rijnberg Abraham
BIE0039GEU Bierens Johannis Kornelis Tholen 04-01-1849 Elenbaas Eliz.Magd.
BIE0040GEU Bierens Aagje Cornelia Steenbergen 22-11-1879 -
BIE0041GEU Bierens Marinus Giljam Steenbergen 02-02-1884 -
BIE0042GEU Bierens Johannis Cornelis Steenbergen 21-03-1885 -
BIE0043GEU Bierens Jan Tholen 05-10-1893 Louter Huigtje
BIE0045ARC Bierens Arij St.Annaland 04-09-1845 Goedegebuure Anna
BIE0046ARC Bierens Laban St.Annaland 10-07-1839 Steyn Adriaantje
BIE0047BIE Bierens Neeltje Cornelia St.Annaland 19-12-1878 -
BIE0048BIE Bierens Janna St.Annaland 05-09-1869 Maas v.d.Pieter
BIE0049BIE Bierens Jacobus Willem Wissenkerke 20-11-1891 Minderhoud J.W.
BIE0050BIE Bierens Cornelis Willem St.Annaland 16-08-1877 Verburg J.J.J.J.
BIE0051HAG Bierens Jozina Lucretia St.Maartensdijk 25-11-1896 Hage Izak Jan
BIE0053ARC Bierens Clazina Nw-Vossemeer 17-01-1742 Wit de Wouter Corn.
BIE0034MUL Bie de Cornelia   Ovezande 20-06-1909 Ongehuwd
BIE0027BOL Bierings Govert Dinteloord 14-03-1872 Stange Corna Adr.
BIE0044ELE Biert Jacob Pernis 28-02-1892 Quakkelaar P.W.M.
BYB0001WEY Bijbau Jan Diederik Aardenburg 01-01-1799 Stapele v.Cath.Em.
BYD0001WAG Bijdendijk Wilhelmina Cornelia Rotterdam 06-03-1874 Wagtho Willem Fr.
BYL0001BYL Bijl Machiel Poortvliet 18-12-1856 Slager Boud.J.
BYL0002OUD Bijl Johanna Stavenisse 22-05-1899 Graaff de Adr.
BYL0003MIN Bijl Neeltje St.Maartensdijk 20-11-1885 Poot Marinus
BYL0004MIN Bijl Bartel Maris St.Maartensdijk 03-09-1890 -
BYL0005MIN Bijl Pieter St.Maartensdijk 15-11-1848 Vliet v/d Barteli.
BYL0006MIN Bijl Jozina Maria St.Maartensdijk 05-10-1888 Koopman Pr.C.
BYL0007MIN Bijl Jozua Marinus St.Maartensdijk 29-12-1882 Gunst Jacoba
BYL0008MIN Bijl Johannis   St.Maartensdijk 25-08-1853 Geensen C.M.
BYL0009MIN Bijl Marinus Pieter St.Philipsland 04-08-1888 -
BYL0010NIE Bijl Andries Cornelis Vlissingen 03-01-1887 Jansens Helena N.
BYL0011MIN Bijl Christiaan St.Maartensdijk 03-03-1887 Oeffelen v.R.An.
BYL0012NIE Bijl Jacobus Johannes Vlissingen 30-04-1881 Venema Joha.Pra.
BYL0013VIE Bijl Bartelina Geertr. St.Maartensdijk 05-01-1881 Vos Jozua
BYN0001HEY Bijnagte Lena Scherpenisse 20-12-1889 Potter Pieter
BYN0002WEE Bijnagte Elisabeth Cornelia Scherpenisse 03-11-1866 1.Laban2.Dekker J
BYN0003MEE Bijnagte Marinus Cornelis Tholen 22-04-1891 Lokerse Maatje
BIL0001HAG Bil Pieter Andreas St.Maartensdijk 18-07-1900 Kauffman Eliz.L.J.
BIL0003FAS Bil Pieter Marinus St.Maartensdijk 26-11-1901 Anna Hartog
BIL0004DAM BIL Marinus Jan Adriaan St.Maartensdijk 01-04-1919 Hoek Cath.Pietje
BIL0002ARC Bilt van der Jacobus Paulus Goes 06-01-1822 Backer de P.Fr.
BLA0001LUT Blaakman Jacoba IJzendijke 27-03-1815 Pabon Johan K.
BLA0002POL Blaas Elizabeth Tholen 14-09-1891 Schot Dirk Corn
BLA0003POL Blaas Catharina Tholen 13-12-1889 Russcher J.C.
BLA0006BLA Blaas Walrave Middelburg 07-02-1811 Tilroe Leintje
BLA0008BLA Blaas Elisabeth   Tholen 20-08-1898 Engelsman d.J.M.
BLA0009BLA Blaas Pieter Walrave Tholen 10-04-1908 Odink Magdal.H.
BLA0010BLA Blaas Pieter Jacobus Tholen 25-09-1879 Geluk Anna Joha
BLA0011BLA Blaas Maartje Willemina Tholen 25-05-1912 Ongehuwd
BLA0012BLA Blaas Johanna Pieternella Tholen 06-07-1920 Ongehuwd
BLA0013BLA Blaas gezin Pieter  Koudekerke 01-03-1849 Hoogervorst J.P.
BLA0014BLA Blaas gezin Walrave Tholen 27-12-1873 Laven Joha.Corna.
BLA0015BLA Blaas 4 K van Jac.Corn. Tholen 07-10-1875 Koppenhol Barend.
BLA0016BLA Blaas gezin Pieter Jac. Tholen 25-09-1879 Geluk Anna Joha
BLA0017BLA Blaas Leintje Tholen 20-06-1878 Cornelisse Mar.S.
BLA0018BLA Blaas Neeltje Johanna Tholen 26-10-1884 ongehuwd
BLA0019BLA Blaas Jozina Hendrika Tholen 18-04-1887 Splunter v.Corn.
BLA0020BLA Blaas Jacobus Cornelis Tholen 07-10-1875 Koppenhol Barend.
BLA0021BLA Blaas 4 geslachten Tholen - -
BLA0022BLA Blaas Tannetje Jannetje Tholen 13-04-1897 Geuze Matthijs D.A.
BLA0023BLA Blaas Jan Koudekerke 03-08-1851 Dijk v.Jannetje Pra.
BLA0024BLA Blaas Walrave Tholen 16-12-1888 Hage Jannetje M.
BLA0025BLA Blaas gezin Jan Koudekerke 03-08-1851 Dijk v.Jannetje Pra.
BLA0005DYK Blaay de Suzanna   Baarland 23-03-1862 Mol Marinus C.
BLA0004BOL Blankert Catharina Cadzand 31-07-1888 -
BLA0007QUE Blankert Johannes Andries Cadzand 11-01-1854 Stoutjesd.Joh.K
BLE0001HAG Bleijker den Elisabeth Rotterdam 13-07-1898 Vaate v.d Danlël
BLI0001BEV Bliek Klazina Krabbendijke 04-01-1887 Bouwman Corn.G.
BLI0002REG Bliek Jacobus   Wolphaartsdijk 06-07-1903 -
BLI0003KOU Blindenbach Pieter Cornelis St.Maartensdijk 11-03-1943 Korteweg H.W.F.
BLO0001WES Blok Wilhelmina Kruiningen 03-08-1875 Goffau de Mar.
BLO0002KOU Blok Frans Rilland 15-12-1889 Jager de E.H.
BLO0005STO Blok Pieter Krabbendijke 27-01-1887 Zuydweg M.Fr.
BLO0006STO Blok Marinus  Krabbendijke 27-08-1889 Cornelisse Lein
BLO0007STO Blok Jan Krabbendijke 28-04-1892 Liere v.Joh.Suz.
BLO0008STO Blok Apollonia Krabbendijke 09-01-1900 Aarnoudse Jan
BLO0010WEE Blok Josina Pieternella Kortgene 30-03-1865 Verburg Bastiaan
BLO0011NIE Blok Jacomina Rilland 02-07-1873 Bruijnzeel Pieter
BLO0013KOU Blok Anna Maria Kruiningen 15-05-1895 Verplanke Jannis A.
BLO0015KOU Blok Adriaan Rilland 17-06-1879
BLO0016KOU Blok Wilhelmina Cornelia Rilland 04-07-1881 Beuzenberg Joh.Fr.
BLO0017KOU Blok Janna Johanna Rilland 06-05-1890 Poleij Hubregt Corn.
BLO0018KOU Blok Jacomina Cornelia Rilland 03-06-1885 Nieuwenhuijse Joh.
BLO0019KOU Blok Maatje Rilland 19-01-1887
BLO0020KOU Blok Jan Rilland 15-11-1882
BLO0021KOU Blok Cornelis Rilland 29-12-1883
BLO0009MUS Blom Johanna Oosterland 17-02-1766 Was Johannis
BLO0014KOU Blom Magdalena Johanna Haamstede 23-10-1856 Cornelisse Huibr.
BLO0003OOS Blokpoel Josina Middelburg 13-09-1891 Oosten van Corn
BLO0004OOS Blokpoel Willem George Fr Middelburg 14-02-1842 Flipse Josina
BLO0011KOO Bloois van Tanna Dreischor 17-01-1800 Weduwen der H.
BLO0012KLA Bloois van Adriana   Dreischor 28-10-1827 Linde v.d.Johannis
BOD0001MUS Bode de Maria Clasina s-Gravenhage 04-08-1874 Voogd de Joh.
BOE0001POL Boegman Bernard Doetinchem 29-05-1876 Smits Corna Cath.
BOE0002DUY Boer de Antonia Frederika Deventer ca, 1883 Soeters Pieter Jac.
BOL0001MOL Bolier Jacoba Willemina St.Annaland 06-12-1816 Bierens Abr.J.
BOL0002 Bolier Adriana Wilh. Scherpenisse 03-02-1863 Hartog Christ.
BOL0003GEU Bolier David Scherpenisse 26-08-1827 Daane Elis Corn
BOL0004GEU Bolier Elisabeth Cornelia Scherpenisse 24-11-1890 Keizer Jan
BOL0005GEU Bolier Anthonia Johanna Scherpenisse 04-06-1854 Hartog Adriaan
BOL0007VER Bolier Johanna Willemina Scherpenisse 21-02-1866 Geluk Leend.Mar.
BOL0008VER Bolier Maria Mathea Scherpenisse 27-08-1840 Schot Benj.W.
BOL0009VER Bolier Lena Scherpenisse 28-12-1844 Kegge Joost
BOL0010BOL Bolier Jan Marinus Scherpenisse 05-03-1878 Ongehuwd
BOL0011BOL Bolier Marinus Scherpenisse 24-02-1872 Ongehuwd
BOL0012BOL Bolier Eliza  Scherpenisse 09-08-1874 Velde v/d Elis.
BOL0013BOL Bolier Johanna Scherpenisse 28-03-1886 -
BOL0014BOL Bolier Johanna Scherpenisse 18-11-1863 Krommenh.Dan.
BOL0015HEY Bolier Helena Marie Scherpenisse 18-04-1867 Vermaas Jac.
BOL0016HEY Bolier Johanna Lena Scherpenisse 08-04-1868 Engelen v.Ding.
BOL0017BOL Bolier Pieter Scherpenisse 14-11-1900 Tichem Jacoba
BOL0018BOL Bolier Elizabeth Scherpenisse 26-04-1832 Graaff de Jan
BOL0020MIN Bolier Mensje Adriana Oud-Vossemeer 24-05-1893 -
BOL0021MIN Bolier Pieter Gabriel Oud-Vossemeer 11-01-1895 Rouffaer Maria E.
BOL0022MIN Bolier Gabriellina Ant. Oud-Vossemeer 23-01-1897 -
BOL0019MIN Bolier Valentijn Chr.Pr. Scherpenisse 25-05-1871 Gunst Elis.W.
BOL0023BOL Bolier Jacob Scherpenisse 16-08-1892 Bijnagte Wilhelmin.
BOL0024KOU Bolier David Daane Sliedrecht 02-10-1879 Hagens Dien
BOL0025DOR Bolier Grietje Tholen 20-04-1844 Hage Jacob
BOL0030BOL Bolier Laban St.Annaland 08-12-1842 As v.Maatje Corna.
BOL0031FAS Bolier Helena    Scherpenisse 06-05-1889 Oudesluys Joh.N.
BOL0033GEU Bolier Huberdina Cornelia Scherpenisse 11-04-1895 Wijn Jan
BOL0034OUD Bolier Cornelia Stavenisse 16-01-1846 Zuien van Jacob
BOL0035OPR Bolier Pieternella   Scherpenisse 06-01-1900 Jansens Laban J.
BOL0036QUA Bolier Cornelis   Scherpenisse 08-08-1893 Vroegop Willemina
BOL0037KOU Bolier Cornelia Scherpenisse 15-03-1901 Jager de Adriaan
BOL0038KOU Bolier Jannetje Scherpenisse 01-10-1902 Duijnhouwer L.M.
BOL0039KOU Bolier Maria   Scherpenisse 21-07-1915 Dijke Adriaan
BOL0040KOU Bolier Catharina Adriana Scherpenisse 29-01-1918 Hemert van Jan W.
BOL0041KOU Bolier Wilhelmina Scherpenisse 24-11-1920 Werf v.d.Izak Joh.
BOL0042KOU Bolier Martina Maatje s-H.Arendskk. 24-01-1883
BOL0006ARD Bolluyt Aart Dinteloord 25-09-1868 Lindhout M.S.
BOL0026BOL Bolluyt Pieter Dinteloord 22-03-1841 Weedage Pleuntje
BOL0027BOL Bolluyt Adam Dinteloord 08-12-1869
BOL0028BOL Bolluyt Dinteloord
BOL0029BOL Bolluyt Pieter Dinteloord 05-05-1901 -
BOL0032NOO Boluijt Abraham Corn. Poortvliet 23-04-1854 Mispelblom v.A. W.
BOM0001MEU Bom Johannes Marijn Dinteloord 07-08-1882 Looff de Reb.P.
BOM0002PIE Bom Catharina Kapelle 10-10-1881 Zuidweg Joh.
BOM0003BLA Bom Antonie Johannis Dinteloord 14-10-1867 Bierens Maria W.
BOM0004BLA Bom Anna Johanna W. Dinteloord 20-04-1893 -
BOM0005BLA Bom Johannes Marinus Dinteloord 02-05-1902 -
BON0001STR Bongaars Anna Ewoudina - 16-06-1867 Rhee van F.P.J.
BOO0011POL Boogaard Anna Barbara Tholen 01-06-1857 Verstraate C.J.
BOO0014BOO Boogaard Francois Mar. St.Annaland 25-04-1888 Heyboer Neeltje
BOO0015BOO Boogaard Adriaan Cornelis St.Annaland 16-03-1876 Elenbaas D.Lena
BOO0016BOO Boogaard Johannis   St.Annaland 08-04-1848 Geluk Jann.Bar.
BOO0017BOO Boogaard Willem Adriaan St.Annaland 24-11-1882 Soeters E.N.W.
BOO0018BOO Boogaard Cornelia Adriana St.Annaland 07-06-1886 Soeters L.J.
BOO0019RUI Boogaard Cornelis Adriaan St.Annaland 17-01-1881 Goedegeb.P.M.
BOO0050FAS Boogaard Janna Adriana St.Maartensdijk 15-03-1871 Baaij Nikolaas Pr.
BOO0054KLA Boogaard Maria   Nieuwerkerk 20-01-1895 Houten v.d.Floris
BOO0059PUT Boogaard Leuntje Jansje St.Annaland 25-12-1913 Gaakeer Hubrecht
BOO0013ZON Boogaard v.den Johanna Abra. Bergen op Zoom 05-01-1891 Peenen van H.J.
BOO0024MIN Boogaard v.den Barendina Barbara Oud-Vossemeer 21-11-1919 -
BOO0025MIN Boogaard v.den Barbara Barendina Oud-Vossemeer 10-09-1921 -
BOO0038FAS Boogaard v.den Izaak St.Annaland 14-06-1875 Bruijnzeel Joha.
BOO0026MIN Boogaard v.den Magdalena Oud-Vossemeer 13-02-1866 Istha D.
BOO0052HEY Boogaard v.den Petronella Oud-Gastel 06-10-1888 Luyk van Abraham
BOO0005BEN Boogaard v.den Johanna St.Annaland 21-05-1905 Goedegebuure Jacob J.
BOO0021ELE Boogaart van de Maatje St.Annaland 02-12-1874 Elenbaas Joh.
BOO0031HEY Boogaart van den Elizabeth St.Annaland 12-01-1882 Goos Tjidde
BOO0036FAS Boogaart van den Cornelia St.Annaland 15-09-1862 Schouwen v. Adr.
BOO0008KOU Boogerd Andrina Laurina s-H.Arendskk. 18-09-1883 Niieuwenh.v.Maart.L.
BOO0057KOU Boogerd Neeltje Andrina s-H.Arendskk. 10-11-1861 Priester Abraham
BOO0058KOU Boogerd Maatje Adriana s-H.Arendskk. 03-03-1876 Panny Pieter Mar.
BOO0001WES Boogert Andries Arnemuiden 06-10-1828 Noom Johan. A.
BOO0002WES Boogert Antheunis Kleverskerke 22-10-1797 Wisse Joha.Cath.
BOO0003WES Boogert Janna Johanna Arnemuiden 02-08-1864 Kraamer Jan
BOO0004WES Boogert Johanna Jacoba Arnemuiden 20-12-1865 Dingemanse D.
BOO0006WES Boogert Pieternella Corna Arnemuiden 16-04-1867 ongehuwd
BOO0009 Boogert Gezin Arnemuiden - Noom 
BOO0020 Boogert Maria Johanna St.Maartensdijk 07-07-1891 Hoek v/d A.A.
BOO0030 Boogert Janna Johanna Arnemuiden 25-01-1887 Nooyer de P.P.
BOO0056ARC Boom de Lange Michiel Marinus Tholen 29-10-1854 Hopma Geertr.C.U.
BOO0051BOO Boom van den Pieter Jozef Halsteren 18-01-1857 Linde v.d.Antje M.
BOO0012KOU Boomer Gerard Cornelis Rijswijk 05-05-1832 Sacre Helena M.
BOO0028KOU Boomgaard v/d Cornelis Kapelle 01-06-1887 Steketee Jacoba
BOO0032ZOE Boomgaard v/den Cornelia Yerseke 26-09-1901 Zoeteweij Joh.Thom
BOO0049REG Boomgaard v/den Johanna Kapelle 06-05-1894 Poortvliet Dirk
BOO0053KOU Boomgaard v/den Pieternella   Rilland 29-09-1910 -
BOO0010HAG Boomsluiter Hendrika  Stavenisse 08-04-1892 Kramer Willem P.
BOO0023VER Boomsluiter Cornelia J.P.P.M. Stavenisse 13-09-1912 -
BOO0055KLA Boomsluiter Janna Marina Stavenisse 14-01-1888 Rooij de Cornelis
BOO0027STE Boone Johannis s-H.Arendskerke 04-08-1842 Op 't Hof Jacoba
BOO0029CRU Boone Cornelis Koudekerke 07-03-1894 Wouters Elizabeth
BOO0007WES Boonman Cornelia s-Heerenhoek 09-09-1904 Jonge de Joh.
BOO0033MUL Boonman Laurens Ovezande 05-08-1843 Stee v.Cornelia
BOO0034MUL Boonman Klazina Ovezande 07-11-1883 Winter de Laurens
BOO0035MUL Boonman Marinus Borssele 05-05-1877 Jonge de Jobina
BOO0037STE Boonman Martina Pieternella s-Heerenhoek 28-03-1873 Dalen van Eliza
BOO0046SMI Boonman Jozina Heinkenszand 23-02-1859 Smits Cornelis
BOO0022POL Boot Frans Marinus Tholen 25-12-1860 Rijstenbil Sara
BOO0039BOO Boot Pieter Wissekerke 17-11-1847 Hageman Joha.C.
BOO0040BOO Boot Anna Elisabeth Oosterland 04-02-1896 ongehuwd
BOO0041BOO Boot Adriaan Jacobus Dreischor 26-06-1886 Visser de Dom.Joz
BOO0042BOO Boot Neeltje Hendrica Wissekerke 05-03-1883 Rotte Pieter Adam
BOO0043BOO Boot Cornelia Johanna Dreischor 01-03-1888 Luteijn Pieter
BOO0044BOO Boot Jannetje Adriana Dreischor 26-05-1885 Cappon Abr.Phil.
BOO0045BOO Boot Jan Gerrit Oosterland 05-12-1890 Jonker Cornelia
BOO0047REG Boot de Jan Heinkenszand 10-05-1880 IJzerman Dina
BOO0048REG Boot de Adriana Heinkenszand 31-10-1877 -
BOP0001ARC Boppe Suze - - -
BOS0001GEU Bostelaar Jacobus O/W-Souburg 24-08-1864 Plass v/d Jacomina
BOS0009KOU Bostelaar Neeltje   s Heer-Arendskk. 19-09-1888 Rottier Geerard
BOS0002PRI Bosschaart Johanna Ritthem 01-12-1809 2.Dommisse Aarn.
BOS0003PRI Bosdijk Leendert Joh. Middelburg 19-07-1839 Vreke Maria
BOS0004PRI Bosselaar Lein Grijpskerke 20-09-1840 Putte v/d Geertje
BOS0008KOU Bosselaar Johanna Nw.en St.Joosl. 20-09-1814 Fret Passchier
BOS0011ROE Bosselaar Paula Josina  Tholen 22-08-1920 -
BOS0005HEY Bos Maatje Oud-Vossemeer 25-12-1851 Boogaart v/d W.
BOS0006DAA Bos Tannetje   Stavenisse 09-06-1899 Suurlant Willem
BOS0010WAG Bos Johanna Petronella Middelburg 01-01-1811 Wit Andriessen de
BOS0007BOO Bos v/d Janna Kerkwerve 27-10-1850 Sluis van Leendert
BOU0002KOU Boudeling Adriana Elizabeth Poortvliet 22-08-1861 Geluk Adr.Jac.
BOU0012KOU Boudeling Cornelis Pieter ST.Phipsland 22-09-1885 -
BOU0013KOU Boudeling Cornelia Johanna ST.Phipsland 27-09-1886 Breure Meeuwis L.
BOU0014KOU Boudeling Leendert Cornelis ST.Phipsland 05-12-1887 1. Mol P.E. 2. Kempen.
Bou0015KOU Boudeling Pieternella Maria ST.Phipsland 17-11-1889 Quartel Jan
BOU0016KOU Boudeling Adriaan Theodoor ST.Phipsland 16-08-1891 -
BOU0017KOU Boudeling Theodoor Adriaan Poortvliet 29-08-1860 Vogelaar Adriana
BOU0018KOU Boudeling Pieter ST.Phipsland 20-05-1895 -
BOU0019KOU Boudeling Jan ST.Phipsland 12-03-1898 -
BOU0020KOU Boudeling Elizabeth Willemina ST.Phipsland 29-08-1900 Hoeve v.Jacobus H.
BOU0021KOU Boudeling Maria Pieternella ST.Phipsland 02-03-1902 Harn van Steven
BOU0022KOU Boudeling Catharina Izabella ST.Phipsland 15-03-1904 Hanse Leendert J.
BOU0007KOO Bout van den Pieternella Zonnemaire 02-02-1853 Hocke Daniël
BOU0011ZON Bouterse Trijntje Marina Zierikzee 04-12-1843 Coomans Pr.C.
BOU0001TRA Bouwen(s) Janna   Rilland 19-11-1904 Lobbezoo Willem
BOU0003KOO Bouwman Jannetje St.Maartensdijk 12-11-1886 Ree v/d Arie
BOU0004BEV Bouwman Hendrik Jacobus St.Maartensdijk 27-01-1866 -
BOU0005BEV Bouwman Janna St.Maartensdijk 12-10-1883 -
BOU0006BEV Bouwman Elizabeth St.Maartensdijk 24-11-1853 Rijke de Frans
BOU0008BEV Bouwman Adriana St.Maartensdijk 24-05-1882 Beveren v.Corn.
BOU0009BEV Bouwman Jannetje Haamstede 29-10-1862 Splunter v. Joh.C.
BOU0010BEV Bouwman Cornelis Gerardus St.Maartensdijk 27-05-1887 Bliek Klazina
BOV0001HAG Boven van Pieternella Goes 09-05-1831 Hooze Jan
BOV0002NIE Boven van Jan Adriaan Rilland 22-05-1901 Hoek Thona Willemina
BRA0005HON Braber den Lena St.Philipsland 09-05-1884 Hond de Abr.Jan
BRA0006BEV Braber den Jacobus Jan Stavenisse 28-08-1888 Moerland Christje J
BRA0001NIE Brandes Maria Suzanna Koudekerke 31-03-1886 Francke Joh.N.
BRA0007WAG Brandt Catharina  johanna C Middelburg 29-10-1859 Burght v.d.Willem N
BRA0002KAM Brasser Cornelia Biggekerke 06-05-1890 Louwerse Jac.Sam.
BRA0003KAM Brasser Geert  Biggekerke 20-08-1855 Brouwer Jans
BRA0004KAM Brasser Adriana   Biggekerke 24-02-1885 Sanderse Jacob
BRE0001VOG Breure  Pieternella Maria Dinteloord 22-05-1840 Vogelaar C.P.
BRE0002VRO Breure  Adriana   Dinteloord 03-03-1863 Polderman M.C.
BRE0003KOU Breure  Lena Poortvliet 28-08-1859 Joppe Adriaan
BRE0004PUT Breure  Willemina Dirkje St.Maartensdijk 27-01-1912 Gaakeer Martinus
BRI0001HOE Brink van de Helena Rilland 21-02-1867 Roda Jacobus
BRO0007FAS Brouw op den Willem Urbanus Izak St.Maartensdijk 27-12-1931 Lindhout Janna Hel.
BRO0001VIE Brouw Janna St.Maartensdijk 07-10-1843 Viet de Pieter
BRO0005KAM Brouwer Jans Koudekerke 25-10-1854 Brasser Geert
BRO0009BLO Broek ten Meindert Harderwijk ….-…-1874 Cappon Joanna J.
BRO0006HAG Broek van Sara St.Maartensdijk 18-12-1858 Rijnberg Jacob
BRO0002POL Broeke van den Zoetje O/W-Souburg 06-10-1895 Polderman Jac.
BRO0004BLA Broeke van de Pieternella Jacoba Middelburg 26-12-1820 Kok de Leendert J
BRO0003PRI Broere Rijnt Hoge Zwaluwe …-…-1852 Wendel Anna
BRO0008REG Broekhoven Maria Tannetje Wolphaartsdijk 05-08-1898 Zegers Engel
BRU0036MOE Bruggeman Dina Pieternella Den Haag 10-04-1882 Moerdijk Cornelis
BRU0059LEP Bruggeman Catharina Maria Driewegen 13-06-1890 Pompoene Anth.M.
BRU0060LEP Bruggeman Jacob Baarland 07-03-1875 Schipper Pra.
BRU0061LEP Bruggeman Jan Baarland 07-02-1851 Burger Cornelia
BRU0062LEP Bruggeman Jannetje   Driewegen 09-07-1897 Smallegange Joh.
BRU0063LEP Bruggeman Maatje Driewegen 07-01-1895 Hoogvliet Jacob A.
BRU0064LEP Bruggeman Maria Catharina Driewegen 25-07-1886 Meulen v.d.Guiljaam
BRU0065LEP Bruggeman Pieter Baarland 05-08-1871 Schipper Maria C.
BRU0066LEP Bruggeman Jan met gezin Baarland 07-02-1851 Burger Cornelia
BRU0067LEP Bruggeman Pieter Baarland 29-10-1812 Steketee Maria C.
BRU0073MEE Bruggeman Andries Izak Driewegen 04-05-1889 Ongehuwd
BRU0074MEE Bruggeman Cornelis Goes 28-02-1883 Nieuwersteeg Pra.E.
BRU0075MEE Bruggeman Andriena Cornelia Baarland 15-07-1888 -
BRU0076MEE Bruggeman Catharina   Baarland 19-11-1877 Nieuwenh.Jac.Giljam
BRU0077MEE Bruggeman Jannetje Pieternella Baarland 22-03-1890 -
BRU0078MEE Bruggeman Pieter Driewegen 02-12-1880 Back de Leuntje
BRU0008HOE Bruin de Jacoba Maatje Oud-Vossemeer 15-03-1889 -
BRU0081DOR bruinooge Augustijn Kapelle 03-07-1881 Fraanje Suzanna
BRU0034HOF Bruna Lambertus Joh. Deventer 20-12-1822 Bergen v.Hind.Mei.
BRU0021GEU Bruyne de Kornelis Zaamslag 31-10-1879 Hoorn van Corn.
BRU0023BIE Bruyne de Martina Hendrika Tholen 28-10-1876 Ongehuwd
BRU0002POL Bruyne de Pieter Tholen 18-08-1873 Ongehuwd
BRU0014NIE Bruyne de Cornelis St.Philipsland 27-12-1892 -
BRU0027KOO Bruyne de Suzanna Zaamslag 23-07-1847 Dijke v.Adriaan
BRU0029LUT Bruyne de Jannes Retranchement 07-12-1829 Frelier Maria
BRU0030NIE Bruyne de Wilhelmina St.Philipsland 19-05-1881
BRU0031NIE Bruyne de Hendrik Pieter Krabbendijke 19-01-1884
BRU0024VIE Bruyne de Jacoba   Scherpenisse 16-07-1861 Jagt Jacob Ding.
BRU0004NIE Bruynzeel Clasina Poortvliet 28-04-1854 Noom Johannes
BRU0005SPE Bruynzeel Cornelia St.Annaland 22-02-1860 Bierens Abr.J.
BRU0017HAN Bruynzeel Willem Rotterdam 31-10-1873 Ongehuwd
BRU0001ELE Bruynzeel Tannetje Willemin. St.Annaland 14-10-1871 Quakkelaar C.M
BRU0003HOE Bruynzeel Nicolaas St.Annaland 13-05-1855 Gaakeer Wilh.
BRU0006NIE Bruynzeel Cornelia Catharina Poortvliet 23-06-1884 Boogaart W.J.
BRU0007DOR Bruynzeel Geertje  St.Annaland 02-10-1870 Hage Quirijn
BRU0009 Bruynzeel Abraham St.Annaland 14-07-1891 Dijke van J.J.
BRU0010NIE Bruynzeel Maria Martina Poortvliet 17-12-1869 Boogert Willem J.
BRU0011POP Bruynzeel Cornelia Dirkje St.Annaland 26-05-1884 Popering v.Joh.
BRU0012SPE Bruynzeel Tannetje  St.Annaland 01-02-1887 -
BRU0013DYK Bruynzeel Jannetje Davida Poortvliet 18-10-1880 Nieuwenh. J.A.
BRU0015WIL Bruynzeel Pieter Poortvliet 19-02-1816 Kleppe Jannetje
BRU0016WIL Bruynzeel Maria Marina Poortvliet 14-09-1863 Ongehuwd
BRU0018HAN Bruynzeel Elena St.Annaland 08-01-1853 Slager Jan W.
BRU0019HAN Bruynzeel Tannetje Wilh. Rotterdam 23-06-1878 Ongehuwd
BRU0020BRU Bruynzeel Neeltje Abramina St.Annaland 20-05-1888 Ongehuwd
BRU0022MUS Bruynzeel Hendrina Johanna St.Annaland 22-03-1881 Snoep Pieter
BRU0025STO Bruynzeel Jacob Pieter Rotterdam 28-06-1876 Lels Reg.Magd.
BRU0026 Bruynzeel Huigtje St.Annaland 08-02-1881 Geluk Corn.Mar
BRU0028SLA Bruynzeel Huigtje St.Annaland 01-11-1892 Ongehuwd
BRU0035FAS Bruynzeel Willem St.Annaland 21-04-1889 Ongehuwd
BRU0051FAS Bruynzeel Cornelia Lena St.Annaland 09-12-1884 Geluk Francois
BRU0052FAS Bruynzeel Machelina St.Annaland 01-12-1879 Geluk Abraham J.
BRU0053BRU Bruynzeel Tannetje Willemina Zaamslag 09-12-1886 Dees Fredinandus
BRU0054GEL Bruynzeel Leendert St.Annaland 14-10-1846 Vroegop Cornelia
BRU0055GEL Bruynzeel Adriaan St.Annaland 08-05-1882 Geluk Maria
BRU0056GEL Bruynzeel Willem St.Annaland 24-12-1876 Bijl Hendrika
BRU0057GEL Bruynzeel Willemina St.Annaland 09-03-1874 -
BRU0058GEL Bruynzeel Lena St.Annaland 07-08-1883 -
BRU0068GRO Bruynzeel Jacob St.Annaland 30-08-1841 Geluk Wilh.Joha.
BRU0069GRO Bruynzeel Pieternella Johanna St.Annaland 31-12-1883 -
BRU0070GRO Bruynzeel Jacob Willem St.Annaland 08-03-1881 -
BRU0071NIE Bruynzeel Pieter Rilland 18-06-1870 Blok Jacomina
BRU0072ROG Bruynzeel Johanna Tholen 28-02-1852 Korte de Marinus
KOU Bruynzeel Cornelis Rotterdam 19-0201900 Verkade Titia
BRU0079KOU Bruynzeel Willem Rotterdam 02-03-1901 Talma Aleida D.
BRU0033POL Brusket Elisabeth Johanna Goes 16-10-1881 Smits Lambertus C
BUD0001HAA Budding Hubertus Jacobus Rhenen 19-01-1810 Ongehuwd
BUI0001 Buis Marinus St.Annaland 10-06-1881 2.Nes van P.G.
BUR0010GEU Burger  Adriaan Wemeldinge 03-01-1882 Dekker Maatje
BUR0017LEP Burger  Andries Baarland 05-01-1855 Ongehuwd
BUR0018LEP Burger  Maatje Baarland 03-06-1845
BUR0019LEP Burger  Cornelia Baarland 08-10-1856 Bruggeman Jan
BUR0020MEE Burger  Bastiaan Baarland 28-11-1857 Strien v.Neeltje C.
BUR0021MEE Burger  Jacob Baarland 18-03-1816 Steketee Catharina
BUR0022MEE Burger  Bastiana Baarland 19-08-1849 Wingen v.Johannis
BUR0023MEE Burger  Andries Baarland 05-01-1855 Ongehuwd
BUR0027ARC Burger  Adrianus Joach.Fr. Rotterdam 28-04-1823 Gogel Catharina
BUR0028ARC Burger  Wijnand Mari Rotterdam 27-09-1856 -
BUR0029ARC Burger  Jean Martin Rotterdam 14-05-1855 -
BUR0030ARC Burger  Willem Simon Rotterdam 25-07-1853 -
BUR0001BUR Burgers Cornelis St.Annaland 02-04-1875 Slager Laurina
BUR0002BUR Burgers Frans Willemstad 17-09-1839 Hof van 't Anna
BUR0003BUR Burgers Jacob St.Annaland 27-03-1866 Kurvink Neeltje
BUR0004BUR Burgers Francina Appoll. St.Annaland 19-08-1893 Rijnberg Jacob
BUR0005BUR Burgers Anna St.Annaland 24-06-1889 Klooster v/d M.
BUR0006BUR Burgers Pieter St.Annaland 18-12-1884 Hal van Anneke
BUR0007BUR Burgers Adriana Elisabeth St.Annaland 05-01-1882 Hal v.Pieter H.
BUR0008BUR Burgers Anna Jacoba St.Annaland 14-04-1898 Stols Cornelis
BUR0011 Burgers Cornelis Dinteloord 24-08-1897 Mol Eliz.Pra.
BUR0012MUS Burgers Dingeman St.Annaland 16-07-1864 Rijnberg Adriana
BUR0013FAS Burgers Jacomina St.Annaland 03-09-1896 Mosselman Jan J.
BUR0009VER Burght van der Pieternella Katr. Amerika      na 1866 -
BUR0014ARC Burght van der Adriaan Tholen 07-02-1809 Rijssel v.Maria G.
BUR0015ARC Burght van der Joost Tholen 25-07-1836 Haaften v.Helena C
BUR0016ARC Burght van der Neeltje Adriana Tholen 12-01-1875 Wagtho Corn.A.H.
BUR0031WAG Burght van der Cornelia Adriana Tholen 07-10-1843 Maanen v.Lamb.
BUR0032WAG Burght van der Cornelis Adrianus Tholen 24-04-1841 Leeuwen v.J.M.M.
BUR0033WAG Burght van der Isabelle Margrita Elis Tholen 21-03-1838 Wit-Andriessen AJ
BUR0034WAG Burght van der Maria Louisa Augusta Tholen 23-03-1898 Linden v.d.Corn.J
BUR0035WAG Burght van der Helena Christina Tholen 15-03-1896 Weijnman Jacob F
BUR0036WAG Burght van der Willem Nicolaas Tholen 18-05-1851 Brandt Cath.J.C.
BUR0037WAG Burght van der Wouter Cornelis Tholen 07-06-1812 Ongehuwd
BUR0024ARC Burcht v.Lichtenb Maria Henriëtta Princenhage ….-….-1803 Gogel Jean Martin
BUR0025ARC Burcht v.Lichtenb Elisabeth Wilhelmina Bloemendaal 22-10-1819 Vulder v.Noorden
BUR0026ARC Burcht v.Lichtenb Wilhelmina Cornelia St.Maartensdijk 01-12-1833 Wagtho Thomas A
BUT0001KOU Buteux Johanna Jacoba Heinkenszand 17-01-1830 Backer Ant.Jacob
BUT0002GRO Buth Jacob Sommelsdijk 03-07-1876 Groenewege H.J.
BUT0003ARC Buteijn Adriana   Hoedekenskerke 12-09-1873 Akkermans J.A.M.
BUY0001POP Buys Geertruida St.Annaland 22-08-1882 Goedegeb.Witte
BUY0002POP Buys Cornelia St.Annaland 22-08-1882 Elenbaas Cornelia
BUY0004LEY Buys Martina Johanna St.Annaland 20-07-1899 Moerland Joh.
BUY0005LEY Buys Sara St.Annaland 14-02-1914 Luijk Jan Jacob
BUY0006FAS Buijs Maria Berbera Middelburg 20-10-1841 Ilmer Jan Phil.
BUY0007FAS Buijs Johanna Adra.P. Middelburg 21-02-1843 Janssen Jac.Mar.
BUY0008FAS Buijs Clasina Jacoba Middelburg 11-07-1844 Janssen Corn.Adr.
BUY0009GRO Buijs Neeltje   St.Annaland 09-03-1875 Theunisse Leend.
BUY0010BLO Buijs Jacobus Arnemuiden 19-03-1864 Hoeve v.Cornelia
BUY0003KOU Buyzerd Bartha Maria Rotterdam 17-11-1891 Kousemak.Adr.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's